W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

FFF [Filozofia Fruwających Fiutów].

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • swawolna_n
    Erotoman
    • Nov 2009
    • 503

    #46
    Najgorzej jest z takimi całkowicie przeciętnymi, bo o takich to nie wiadomo, co napisać - "fiut, jak fiut", "normalny", "no widzę, że masz fiuta"? A krytykować w stylu "ale brzydki, nie podoba mi się" nie lubię, bo to bez sensu, a można sprawić dużą przykrość komuś.
    "Mężczyźni myślą o seksie co 5 minut,
    a kobiety cały czas, tylko mają podzielną uwagę."

    Skomentuj

    • Raine
      Administrator
      • Feb 2005
      • 5250

      #47
      No, w sumie. Krytyka zawsze jednak pozostaje krytyką. Kiedyś słyszałem taki tekst: dlaczego kobiety udają orgazmy?

























      ... bo smutno im patrzeć jak dorosły mężczyzna płacze.

      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




      Regulamin Forum.

      Skomentuj

      • Kalilah
        Administrator
        • Mar 2012
        • 2704

        #48
        Ten temat powinno poczytać kilku zeropostowców zanim wrzucą swój kawał mięcha.
        My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

        Regulamin forum

        Skomentuj

        • mikolo1627
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 34

          #49
          No właśnie. Sam się nad tym zastanawiam, co ma z tego facet, no i czy kobieta może coś z tego ciekawego mieć. Pewnie są tacy co jakąś tam przyjemność z pokazywania i patrzenia odczuwają. Ja nie. Też uważam, że to powinni poczytać wszyscy czatowi, skypowi, chatroulettowi pokazywacze

          Skomentuj

          • elKoj69
            Perwers
            • Sep 2012
            • 1195

            #50
            Co do tej inteligentnej otoczki itd. Chyba właśnie w tym problem, że cała "inteligencja" spływa w takim przypadku do tegoż właśnie fiuta machanego przez machającego
            Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

            Skomentuj

            Working...