W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Z pamiętnika chrześcijanki

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lajza
    Banned
    • Nov 2009
    • 29

    #16
    antysemityzm rodzi sie zmentalnosci ludzkiej ewentualnie stereotypow, w pewnym sensie hasla hitlera sa gdzies tam ciagle zywe a nie z dowcipow, to tak jakby stwierdzic ze po przeczytaniu tego "pamietnika" ktos znienawidzi chrzescijanki w starszym wieku

    Skomentuj

    • przemo90
      Seksualnie Niewyżyty
      • Apr 2006
      • 223

      #17
      Żydzi nienawidzą katolików, w stanach manipulują właśnie kabaretami różnymi dowcipami na temat katolików, aby się z nich śmiano i traktowano nie poważnie. Mi chodzi właśnie że antysemityzm powinien rodzić się bardziej z tych obraźliwych dowcipów niż mówieniu o nich samych. Wystarczy że powiesz publicznie "Żyd", to zostaniesz uznany antysemitą, nie wolno ich krytykować.. Wiem co mówię, gdyż znam dużo osób tego pochodzenia, mam nawet w rodzinie. A Hitler to inna sprawa, on kierował się tzw. " Protokołami Mędrców Syjonu" co później uznano za falsyfikat.
      Na świecie przyjęło się to, że na katolika można pluć, bić, obrażać, nagłaśnianie na nie wiadomo jaką skale o księżach pedofilach (ok dobrze trzeba mówić, ale podając imie i nazwisko księdza), ale to są tylko wyjątki, a uogólnianie jest nie sprawiedliwe.

      Skomentuj

      • anduk
        Koci administrator
        • Jan 2007
        • 3901

        #18
        Antysemityzm rodzi się z tego:

        If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

        Skomentuj

        • przemo90
          Seksualnie Niewyżyty
          • Apr 2006
          • 223

          #19
          może dla ludzi zawistnych jest to podstawa do nienawiści wobec żydów..

          Skomentuj

          • Lajza
            Banned
            • Nov 2009
            • 29

            #20
            przemo racji w tym sporo, ale to sie nie tylko tyczy zydow, w zasadzie kazda mniejszosc tak ma...
            wezmy murzynow, sami sie od czarnych, neggerow etc wyzywaja ale nazwij go inaczej niz "afroamerican" tak mnie uczyla babka z ang, to od razu jestes rasista i na pochybel z Toba trzeba...
            Podobnie jest z Żydami, ale szczerze mowiac mnie to nie rusza az tak bardzo, niec sobie zyja w tym sowim swiecie...

            najlepszy jest wlasnie motyw z uzyciem publicznie slowa Zyd, to jak ich mamy nazywa zeby nie urazic ich dumy

            Skomentuj

            • ktos69
              Erotoman
              • May 2007
              • 757

              #21
              średnie jak dla mnie

              Skomentuj

              • Aniusia
                Świętoszek
                • May 2006
                • 14

                #22
                Jak na moje to, to jestes połączenie chrześcijanki z typowa blondynka.
                Super
                Grzeczne dziewczynki idą do Nieba, niegrzeczne mają Raj na Ziemi...

                Skomentuj

                • Grajam
                  Ocieracz
                  • Feb 2009
                  • 131

                  #23
                  "Sunny beach" dobre
                  Nie wiem czemu niektórzy się oburzają... Ja nie widzę nic przeciw, żeby czasem podchodzić z humorem do jakiejkolwiek wiary czy jej braku

                  Skomentuj

                  • oczak
                    Erotoman
                    • May 2007
                    • 377

                    #24
                    Jak dla mnie pierdoły to są i bez sensu. Humor niewyszukany i bardzo prosty. Nudny i nie dla mnie. Do dupy.
                    oczak :::: Pragnę życia seksualnego, którego zostałem pozbawiony.
                    --------------------------------------------------------------------------------------------------
                    Erotoman aktywny na forum od połowy 2008 roku.

                    Skomentuj

                    • anduk
                      Koci administrator
                      • Jan 2007
                      • 3901

                      #25
                      Napisał oczak
                      Jak dla mnie pierdoły to są i bez sensu. Humor niewyszukany i bardzo prosty. Nudny i nie dla mnie. Do dupy.
                      Masz rację
                      If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                      Skomentuj

                      Working...