Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Don Kam

    Czy Messi i Ronaldo są czarnoskórymi piłkarzami?
    Z tego co się orientuję, to oni są najlepsi od wielu lat i w zasadzie rywalizują tylko ze sobą...

    Skomentuj

    • barmetr
      Perwers
      • Feb 2009
      • 1399

      Jest jeszcze kilku innych świetnych białych napastników, ale w Premier League (najsilniejszej lidze świata) większość graczy stanowią już od lat czarnoskórzy piłkarze, a nie biali.

      Ja pamiętam jeszcze mistrzostwa Italia'90 oraz jak wyglądały wówczas reprezentacje Belgii (wszyscy byli biali) i Anglii (dwóch murzynów grało - Des Walker i John Barnes).
      To nie przypadek, że murzyni i synowie murzynów grają w tylu europejskich reprezentacjach piłkarskich, chociaż sami murzyni i mulaci to zaledwie kilka procent każdego z europejskich społeczeństw.

      Skomentuj

      • mily_fajny29
        Świntuszek
        • Sep 2014
        • 62

        Premier League najsilniejszą ligą świata ale wg wikipedii Anglia jest na 3miejscu w lidze mistrzów UEFA...patrząc klubowo - wcale lepiej to nie wygląda... więc aż tak bym nie fantazjował
        Do tego zachwytu nad czarnymi dołóż jeszcze ileż to oni nie mają przedstawicieli w świecie nauki...

        Skomentuj

        • Don Kam

          Premier League na pewno jest najatrakcyjniejszą ligą bo ciągle się zapiernicza od bramki do bramki i brak w niej dłuższych przestojów.
          Jeśli jednak chodzi o to jak kluby radzą sobie w europejskich pucharach to zdecydowanie najmocniejsza jest Primera Division.

          Jeśli mowa o piłkarzach to faktycznie jest wielu bardzo dobrych, czarnoskórych piłkarzy ale nie przesadzałbym z tą dominacją.

          Skomentuj

          • barmetr
            Perwers
            • Feb 2009
            • 1399

            Napisał mily_fajny29
            Premier League najsilniejszą ligą świata ale wg wikipedii Anglia jest na 3miejscu w lidze mistrzów UEFA...patrząc klubowo - wcale lepiej to nie wygląda... więc aż tak bym nie fantazjował
            Bundesliga jest za to zbyt wysoko oceniana przez UEFA. Pokazały to nie tylko MŚ w Rosji, ale i poprzedni sezon w europejskich pucharach.

            Napisał mily_fajny29
            Do tego zachwytu nad czarnymi dołóż jeszcze ileż to oni nie mają przedstawicieli w świecie nauki...
            A jak się to ma do piłki nożnej? Murzyni są fizycznie lepsi od białych, intelekt nie odgrywa takiej roli w tym sporcie. To nie snooker.

            Skomentuj

            • mily_fajny29
              Świntuszek
              • Sep 2014
              • 62

              Napisał barmetr
              W tym sporcie czarnoskórzy mężczyźni są po prostu lepsi od białych. Zresztą nie tylko w tej dyscyplinie i nie tylko w sporcie.
              no to zdecyduj się... mowisz tylko o sporcie czy jednak nie tylko? ;P
              co do oceniania...nie brałem pod uwagę jakichkolwiek ocen tylko suche dane- kto ile razy i kiedy wygrał....

              Skomentuj

              • barmetr
                Perwers
                • Feb 2009
                • 1399

                Napisał mily_fajny29
                no to zdecyduj się... mowisz tylko o sporcie czy jednak nie tylko?
                Nie tylko o sporcie, ale nie napisałem, że w zakres spraw pozosportowych, w których czarnoskórzy dominują nad białymi, wchodzą osiągnięcia naukowe. W tym przedmiocie murzyni nie dorównają nigdy Żydom, podobnie jak i biali goim.
                Murzyni są lepsi od białych m.in. w śpiewie, uchodzą za wspaniałych kochanków i dobrych kandydatów na mężą, lepiej też radzą sobie w warunkach kapitalizmu. Czarnoskórych panów stać na posiadanie w Europie większej ilości dzieci, aniżeli białych mężczyzn.

                Napisał mily_fajny29
                co do oceniania...nie brałem pod uwagę jakichkolwiek ocen tylko suche dane- kto ile razy i kiedy wygrał....
                W Hiszpanii są 4 drużyny, które mogą powalczyć o europejskie trofea, a Anglii takich drużyn jest 6-7.
                Ranking UEFA jest zaś mało wyrygodny. Bundesliga jest w nim na drugim miejscu, a przecież ta liga staje się coraz słabsza, drużyny niemieckie odpadały w eliminacjach LM i LE m.in. z dużynami z Danii i Rumunii.

                Skomentuj

                • mily_fajny29
                  Świntuszek
                  • Sep 2014
                  • 62

                  Napisałeś w innych dziedzinach więc podałem inną dziedzinę..świat nauki.
                  Czarnoskóry jest lepszym kandydatem na męża? Owszem...kandydatem bo raczej już nie mężem ani tym bardziej ojcem... bo zazwyczaj próżno ich szukać po ogłoszeniu wieści, że akurat został ojcem..
                  Nie wiem po czym jesteś w stanie stwierdzić, że mężczyźni rasy czarnej są lepszymi kochankami... być może masz jakieś własne doświadczenia aczkolwiek nie zazdroszczę No chyba, że bierzesz pod uwagę wyłącznie rozmiar... ale patrząc na wypowiedzi naszych forumowych koleżanek to raczej rozmiar nie ma aż takiego znaczenia...
                  wracając do piłki... łap link do wikipedii (suche dane kto i kiedy wygrał o których wcześniej Ci wspominałem):

                  Niemcy są na 4 miejscu a nie na drugim jak to powiedziałeś. Rzeczywiście w Anglii jest ogrom drużyn, które walczą o Ligę Mistrzów tylko dziwnym trafem Liverpool, Arsenal, ManUtd i Arsenal coś wywalczyły... aha jeszcze w 1975 Leeds, i Aston Villa w 1982roku oraz Nottingham Forest w `79 oraz `80 coś ugrały ale to chyba nie o ponad trzydziestoletniej historii tu gadamy?

                  Skomentuj

                  • barmetr
                    Perwers
                    • Feb 2009
                    • 1399

                    Napisał mily_fajny29
                    Napisałeś w innych dziedzinach więc podałem inną dziedzinę..świat nauki.
                    Ja napisałem, że są lepsi nie tylko w sporcie, a nie że są lepsi we wszystkim.
                    Nikt nie jest doskonały.

                    Napisał mily_fajny29
                    Nie wiem po czym jesteś w stanie stwierdzić, że mężczyźni rasy czarnej są lepszymi kochankami...
                    Nie stwierdzam tego. Napisałem tylko, że są przez kobiety za wspaniałych kochanków uważani. Niektóre piękne dziewczyny marzą właśnie o przeżyciach seksualnych z murzynem. I otwarce o tym piszą.

                    Napisał mily_fajny29
                    No chyba, że bierzesz pod uwagę wyłącznie rozmiar... ale patrząc na wypowiedzi naszych forumowych koleżanek to raczej rozmiar nie ma aż takiego znaczenia...
                    Przeciwnie, niektóre właśnie uważały, że poniżej "pewnego poziomu" nie schodzą.

                    Napisał mily_fajny29
                    Niemcy są na 4 miejscu a nie na drugim jak to powiedziałeś.
                    Wziałem pod uwagę współczynnik za sezon 2016/2017, który był miarodajny da określenia ilości drużyn biorących udział w europejskich rozgrywkach w obecnym sezonie. Bundesliga spadła rzeczywiście na 4 miejsce we współczyniku za sezon 2017/2018.

                    Tegoroczne Mistrzostwa pokazały zaś, że europejscy kibice powinny się raczej cieszyć z dużej ilości czarnoskórych piłkarzy. Weźmy takie drużyny z polskiej Ekstraklasy - są słabiutkie, a zazwyczaj wszyscy piłkarze są biali.
                    Last edited by barmetr; 20-07-18, 11:26.

                    Skomentuj

                    • mily_fajny29
                      Świntuszek
                      • Sep 2014
                      • 62

                      Sorry, że tak późno ale nie miałem za bardzo czasu...
                      Co do Twoich zachwytów nad czarnoskórymi...- Ty podałeś jedną dyscyplinę gdzie oni są lepsi, ja inną gdzie są gorsi i tak moglibyśmy pewnie kilka dni wymieniać. Ja też nikomu doskonałości nie przypisywałem ale wczytując się w Twoje wypowiedzi bardziej widać Twój zachwyt nad czarna rasą niż to, że ja wywyższam rasę białą.
                      Dziewczyny, które marzą o przeżyciach seksualnych z murzynem, czy dziewczyny, które nie schodzą poniżej "pewnego poziomu" jak sam napisałeś są NIEKTÓRYMI dziewczynami. Wg mnie trochę głupio opierać swoją "mądrą" tezę na podstawie niektórych osób. Równie dobrze mógłbym napisać, że auta terenowe są najlepszymi autami ponieważ niektórym osobom najbardziej przypadają do gustu i marzą by takie auto mieć. Mało tego niektórzy nawet nie wsiądą do zwykłej osobówki. Ale czy na pewno terenówka to najlepsze auto dla wszystkich? Prościej nie potrafię Ci tego wytłumaczyć, a jeśli to za mało to ja się poddaję i nie dyskutuję z kimś kto widzi tylko swoje argumenty...
                      Co do piłki...masz rację- poziom Ekstraklasy zależy wyłącznie od ilości czarnych piłkarzy... aż ręce opadają.
                      Proponuję Ci pastę Kiwi. Być może jak się pomalujesz na Twój ulubiony kolor będzie Ci lżej...

                      Skomentuj

                      • barmetr
                        Perwers
                        • Feb 2009
                        • 1399

                        Masz chyba jakieś uprzedzenia, skoro nie chcesz przyznać, że murzyni lepiej grają w piłkę od białasów.
                        A co do upodobań dziewcząt, to były już o tych preferencjach tematy na forum. Żadna forumowiczka się nie przyznała, że poszukiwała Polaka z krótkim albo choćby przeciętnym penisem.
                        Nie wchodźmy dalej w offtopic, bo są właściwe tematy na forum.
                        Last edited by barmetr; 27-07-18, 10:41.

                        Skomentuj

                        • mily_fajny29
                          Świntuszek
                          • Sep 2014
                          • 62

                          Moje uprzedzenia nie są chyba większe niż Twoje uwielbienie czarnoskórych o którym można poczytać też w innych Twoich wpisach na forum.
                          Za to było wiele wpisów o tym, że mały czy przeciętny penis wcale nie przeszkadzał w szczęśliwym pożyciu...

                          Skomentuj

                          • barmetr
                            Perwers
                            • Feb 2009
                            • 1399

                            Napisał mily_fajny29
                            Moje uprzedzenia nie są chyba większe niż Twoje uwielbienie czarnoskórych o którym można poczytać też w innych Twoich wpisach na forum.
                            Z tego, co sobie przypominam, to o czarnoskórych mężczyznach wypowiadałem się z uznaniem jedynie w tym temacie oraz w temacie "Czarna na białym i na odwrót".

                            Napisał mily_fajny29
                            Za to było wiele wpisów o tym, że mały czy przeciętny penis wcale nie przeszkadzał w szczęśliwym pożyciu...
                            Nie chcę offtopować, ale wydaje mi się, że część kobiet była zaślepiona miłością, część nie wyobrażała sobie zdradzenia męża, a część po prostu usprawiedliwiała się sama przed sobą...
                            Ale mogę się mylić, to dawne dyskusje były.

                            Skomentuj

                            • mily_fajny29
                              Świntuszek
                              • Sep 2014
                              • 62

                              Ha ha ha.. zapomniałeś jeszcze o swojej ostatniej fantazji...
                              Nie offtopuj więc bo pierdzielisz jak potłuczony. Wirtualny psycholog na forum się znalazł co to wie która z pań była zaślepiona miłością, która się usprawiedliwiała i jeszcze inne wymysły... oby pasowały do Twojego mniemania... masakra.
                              http://beztabu.com/showthread.php?t=...hlight=rozmiar post nr 22, 34, 50, 68, 69 i pewnie możnaby tak dłużej ale nie mam czasu i chęci na szukanie jakichkolwiek info dla zupełnego ignoranta. Do Ciebie i tak to nie trafia co się mówi. Tamten temat był tylko o rozmiarze. Gdyby dołożyć do tego jeszcze kolor obstawiam, że poza wspominanymi przez Ciebie WYJĄTKAMI takich postów, które przytoczyłem byłoby zdecydowanie więcej. Ale podsumowując, bo duży bałagan i tak się tu zrobił- nauczony doświadczeniem, że takim osobom jak Ty chyba jednak lepiej przytakiwać bo dyskusja nie ma sensu- niech Ci będzie. Żyj nadal w przekonaniu, że każda dziewczyna leci na murzyna, że gole strzelają tylko czarni piłkarze do tego tylko z ligi angielskiej ale najważniejsze, że strzelają wszędzie i wygrywają wszystko
                              Miłego dnia życzę

                              Skomentuj

                              • barmetr
                                Perwers
                                • Feb 2009
                                • 1399

                                Niedawno czarnoskórzy piłkarze udowodnili i w Polsce swoją dominację.
                                W czwartek murzyński, dynamiczny AS Trenczyn zaprezentował się bardzo dobrze w konfrontacji z białym i "drewnianym" Górnikiem Zabrze.

                                Co do offtopowych, podszytych uprzedzeniami rasowymi (a być może i zawiścią) wywodów przedmówcy, muszę po raz kolejny zauważyć, że on (jak i niektórzy inni Polacy na tym forum) zbytnio skupia się na długości fallusa, dyskutując nt. murzynów. A przecież Polki na tym forum ujawniały, że to nie penis skłaniał je do zabaw z murzynami. Murzynów - jako mężczyzn - radzę postrzegać w szerszym zakresie. I trzeba pozbyć się uprzedzeń!
                                Last edited by barmetr; 31-07-18, 07:30.

                                Skomentuj

                                Working...