W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Siderodromofilia

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • benalapril
    Świętoszek
    • May 2007
    • 10

    Siderodromofilia

    Witam,

    to moj pierwszy post wiec moze nie miec ni ladu ni skladu.

    Chodzi mi o perwersje seksualna okreslana jako siderodromofilia. Mianowicie, czy jezdzicie pociagami ze swoimi partnerami wlasnie w tym celu?? a moze szukacie wrazen z nieznajomymi?
  • Abegan
    Erotoman
    • Sep 2006
    • 591

    #2
    Hm... dziwne to trochę. Żeby specjalnie (z podniecenia) jeździć pociągiem aby uprawiać seks? Chyba nie rozumiem...

    Fakt, że podniecające jest samo ryzyko, że ktoś nagle wejdzie "sprawdzić bilety czy coś" i przyłapie na małym seksiku Ale do tego pociąg nie jest potrzebny, jak dla mnie.

    Co do seksu z nieznajomą w pociągu - nie przyjmuje czegoś takiego osobiście. Kojarzy mi się z podrywem w klubie dyskotekowym - tylko w celu "wyruchania". Płytkie.
    Abegan

    Skomentuj

    • evika
      Perwers
      • Nov 2006
      • 1083

      #3
      Mnie sie zdarzyło pare razy w pociagu, ale była to raczej smutna (no, moze nie do końca) konieczność, niz potrzeba. Wole zaciszne, bezpieczne miejsca.

      Skomentuj

      • LazyWriter
        Seksualnie Niewyżyty
        • Oct 2006
        • 259

        #4
        Nie uprawialem do tej pory seksu w pociagu. Mysl o tym, takoz mnie specjalnie nie kreci. Ocenie post factum
        Carpe dentum...
        Szukalem filmu "Waleria i tydzien cudow" - thx SunKwo!

        Skomentuj

        • C.O.Para
          Ocieracz
          • Nov 2006
          • 154

          #5
          A no zdarzylo sie i w pociagu, ale specjalnie jakos nie krecilo mnie miejsce, wazna byla osoba-eh!!

          Skomentuj

          Working...