Palec/ce w tyleczku podczas...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • artekc
    Świętoszek
    • Mar 2009
    • 20

    ja tam nie mam oporów przed pieszczeniem oralnym czy palcem "słoneczka" mojej pani, wkońcu to forum BEZ Tabu

    Skomentuj

    • Wesoly Jas
      Banned
      • May 2009
      • 239

      Napisał Tizio
      Wszystkie moje stale partnerki, predzej czy pozniej sie do tego przekonywaly i bardzo to lubily
      Tizo Podpisuje sie pod twoja wypowiedzia dodajac jedna drobnostke ze czasami w chodza w gre piesci One to kochaja wyja z rozkoszy

      Skomentuj

      • Ironista
        Świntuszek
        • Aug 2009
        • 87

        Napisał Wesoly Jas
        Tizo Podpisuje sie pod twoja wypowiedzia dodajac jedna drobnostke ze czasami w chodza w gre piesci One to kochaja wyja z rozkoszy
        zaczyna sie od pięsci a konczy na głowie.Po co tak bardzo rozszerzac odbyt swojej pani ? A to co ty nazywasz rozkoszą ja nazywam bólem
        Łóżko czeka , czas ucieka

        Skomentuj

        • maroxan
          Świętoszek
          • May 2007
          • 4

          Ja z moją żoną pieścimy się analnie i sprawia to nam obojgu wielką przyjemność.
          Początkowo kiedyś przy lizaniu mojego penisa wsadziła mi delikatnie palec w tyłeczek i po kilku ruchach byłem u szczytu, a jak strzeliłem to nie mogłem dojść do siebie przez kilka minut - takie mocne przeżycie.
          Wiem, że dużo daje wzajemne zaufanie i uczucia jakimy darzymy partnera.
          Potem generalnie zapomnieliśmy o tym na lilka lat, aż w końcu na początku tego roku zaproponowała mi, czy nie zechciałbym mieć czegoś w środku gdy się z nią kocham i pieszczę.
          Mamy takiego małego żelowego i nie spodziewałem się, że będzie mi aż tak przyjemnie, potem próbowałem samemu ale niestety to nie to samo.

          Od jakiegoś czasu podczas lizania jej rozkosznej kuleczki, dotyk w miejscu drugiej dziurki sprawia jej sporo przyjemności potęgując doznania a sam orgazm jest nie do opisania, czasem sama kieruje tam moją rękę.

          Kiedyś nawet na samo wspomnienie o tym, karciła mnie wzrokiem i myślami, a tu proszę - jest cudownie i się z tego cieszę, bo trzeba się obdarowywać tym co sprawia nam obojgu przyjemność

          Pozdrawiam

          Skomentuj

          • Sexy_man
            Perwers
            • Feb 2007
            • 1163

            Maroxan, ależ piękna i dojrzała wypowiedź, ukazująca miłość i zaufanie pary dwojga ludzi.
            Chciałbym kiedyś tak móc napisać i życzę innym BTowiczom by też do tego doszli jak Ty.
            Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

            Skomentuj

            • Holy inquisitor
              Erotoman
              • Aug 2009
              • 756

              W moim związku dużo czasu upłynęło zanim partnerkę przekonałem do tego. A teraz to pozwala sobie wkładać paluszki podczas bzykania jak i podczas minetki. Mnie też zresztą tak pieści. Dla mnie bomba.

              Skomentuj

              • badacz
                Ocieracz
                • Oct 2009
                • 156

                ja bym chciał swojej pomasować odbycik jak baraszkujemy tylko że ona nie chce i wogóle to cos dziwnego dla niej a i mnie trochę odraża że nie jest tam wygolona tylko ma włosy w rowku jak zauważyłem przy zabawie na 69 czy to narmalne że kobieta ma tam włosy??????
                --->>>DaNgEruSe<<<---
                ...Ja Nie Jestem Dziwny...Ja Jestem Z Edycji Limitowanej...

                Skomentuj

                • maroxan
                  Świętoszek
                  • May 2007
                  • 4

                  Dzięki, po prostu nie ma nic lepszego w związku niż wzajemne zaufanie i otwartość. Do tego dochodzi się latami, dlatego trzeba być ostrożnym w tym co się robi, bo w początkowej znajomości bałbym się zaproponować partnerce np. seks analny itp. dojrzałe zabawy. Nie mówie tu o kobiecie poznanej przez net na stronie erotycznej gdzie już wiem, że ona to akceptuje i tego pożąda.

                  A o pieszczotach analnych wypowiadają się negatywnie tylko Ci, którzy tego nie próbowali, albo im nie wyszło.

                  Razem jest na prawde cudownie!! Próbujcie i piszcie.

                  Pozdrawiam

                  Skomentuj

                  • lleo78
                    Świętoszek
                    • Jun 2009
                    • 1

                    To że napotkałeś się tam na włosy ,to zupełnie normalne!!!!!!!!!!
                    Lepiej powiedz na co ty liczyłeś w tamtych okolicach

                    Skomentuj

                    • brzoskwineczka
                      Perwers
                      • Sep 2009
                      • 824

                      Fajne to jest, takie urozmaicenie, ale na dłuższą metę to uczucię troszkę wkurza
                      ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

                      "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

                      Skomentuj

                      • upocone jajka
                        Banned
                        • May 2009
                        • 5151

                        mi ostatnio luba włożyła ale szybko wyjęła bo sie popłakałem

                        Skomentuj

                        • maroxan
                          Świętoszek
                          • May 2007
                          • 4

                          Naturalnie kobiety i faceci mają tam wloski.
                          My je systematycznie golimy, przy okazji golenia łonowych.
                          Moje zdziwienie w ostatnim czasie bylo o tyle duże, ponieważ podczas lizania łechtaczki, sama kieruje moją ręke na okolice drugiej dziurki.
                          Więc lekko penetruje obie dostarczając jej większych doznań, dotyka również mojej pupy i dzięki temu wiem jak intensywnie mam ją tam pieścić.

                          Nawet dwa dni temu zdumiewający był jej orgazm, to tak jakby przechodziły przez nią prądy, jest intensywny i głęboki.
                          Jeśli kobieta to akceptuje i chce, to widać efekty w doznawaniu przyjemności.

                          Skomentuj

                          • czerwonykruk
                            Świntuszek
                            • Dec 2009
                            • 52

                            Ja uwielbiam widok kobiecej pupy wypiętej w moją stronę. Ciężko mi wtedy opanować ręce, zazwyczaj prędzej czy później moje dłonie lub usta wędrują w okolicę jej słoneczka, ale nie wkładam tam palców, kręcę się tam długo i licząc na to że sama mnie poprosi - czasami się udaje

                            Skomentuj

                            • Stiff
                              Świętoszek
                              • Dec 2009
                              • 13

                              Ja również mam takie fantazje, to z jednej strony wydaje mi się niehigieniczne, ale z drugiej strony coś w tym jest
                              A co do wypiętych kobiecych pośladków... Bardziej podniecają mnie nogi, ale wypięte pośladki bardziej pobudzają wyobraźnie... ]:->

                              Skomentuj

                              • wanilia
                                Świętoszek
                                • Dec 2009
                                • 19

                                Napisał maroxan
                                Ja z moją żoną pieścimy się analnie i sprawia to nam obojgu wielką przyjemność.
                                Początkowo kiedyś przy lizaniu mojego penisa wsadziła mi delikatnie palec w tyłeczek i po kilku ruchach byłem u szczytu, a jak strzeliłem to nie mogłem dojść do siebie przez kilka minut - takie mocne przeżycie.
                                sama chciałabym móc coś takiego zrobić mojemu... Ale strasznie się boję że zrobię coś na co on nie ma ochoty, bo on mnie raczej sam nie zachęca i boję się zabrać do tego konkretnie... On raczej dzieli pieszczoty na 'damskie' i 'męskie', i mam wrażenie że to byłby dyshonor...

                                Skomentuj

                                Working...