Klub prawiczkowo dziewicowy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Nachtlied
    Ocieracz
    • Aug 2012
    • 132

    Napisał panieidzpan
    Generalnie jestem dupa i tyle.
    To tylko pogratulować podejścia.

    Skomentuj

    • panieidzpan
      Świętoszek
      • Jun 2010
      • 17

      Napisał Nachtlied
      To tylko pogratulować podejścia.
      A po przeczytaniu reszty masz o mnie inne zdanie? No..

      Skomentuj

      • Nachtlied
        Ocieracz
        • Aug 2012
        • 132

        W sumie bywało tu sporo gorszych w tym temacie. Niech Ci będzie.

        Skomentuj

        • Fenris
          Świętoszek
          • Nov 2012
          • 26

          Ech, kolej na mnie...pierwszy post i od razu swoisty 'coming out'
          Niniejszym postem dołączam do grona nietkniętych 25-tek.
          Wiek: jak wyżej wspomniane, 25 lat.
          Powód: nieśmiałość przede wszystkim, w dodatku absolutnie nie jestem typem 'duszy towarzystwa'. Mam raczej introwertyczną osobowość, ale czasem wyłazi ze mnie coś wprost przeciwnego; mocno dziwną psyche mam ogólnie Z wyglądem problemów nie mam, znajoma kiedyś oceniła mnie jako przeciętniaka, ale akceptuję sam siebie od tej strony. Możliwe, że ograniczają mnie trochę moje zasady, nawet mając okazję nie przespałbym się z dziewczyną, do której nic nie czuję. Trudno, wiem, że jestem dinozaurem, ale tego zmieniać nie zamierzam. Zresztą, co ja tu o seksie bredzę, skoro nigdy się nawet nie całowałem A od pewnego czasu zaczynam odczuwać, ze coś mi jednak w życiu umyka, chyba stąd ten post zresztą.
          Generalnie zamierzam z tą nieśmiałością walczyć, tylko jeszcze nie wiem, czy sposób, w jaki myślę to zrobić, jest aby na pewno dobry...
          There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.

          Skomentuj

          • panieidzpan
            Świętoszek
            • Jun 2010
            • 17

            Napisał Fenris
            Zresztą, co ja tu o seksie bredzę, skoro nigdy się nawet nie całowałem
            To jest nas dwoje, ja niewiele młodszy jak wspomniałem kilka postów wyżej i też 50 km od Lbn mieszkam.

            Skomentuj

            • Lenny91
              Świętoszek
              • Oct 2012
              • 22

              Fenris prawie jakbyś o mnie pisał... Mnie dołuje to jak widzę zakochane pary. Tak im zazdroszczę.... Nie że jestem ,,narcyzem'' ale często gęsto widzę dużo brzydszych facetów ode mnie z dziewczynami, a ja dalej sam :/ szlak mnie trafia .

              Skomentuj

              • Fenris
                Świętoszek
                • Nov 2012
                • 26

                Lenny, powiem ci, że masz trochę lepiej i jednocześnie trochę gorzej niż ja. Lepiej dlatego, że jesteś młodszy, zawsze to te 4 lata do przodu Gorzej zaś, ponieważ gdy sobie przypomnę siebie w tym wieku, to wcale jeszcze o takich rzeczach nie myślałem, i to chyba objaw niedojrzałości był Zatem jeśli ciebie już teraz trafia na widok zakochanych par, to strach myśleć, co będzie, gdy dobiegniesz mojego wieku bez zmiany sytuacji...
                There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.

                Skomentuj

                • znowuzapilem
                  SeksMistrz
                  • Nov 2010
                  • 3555

                  Widze że dla Was dziewictwo i brak związku to jest jakieś straszne piętno. Nie lepiej olać temat i korzystać z życia?
                  Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                  Skomentuj

                  • elKoj69
                    Perwers
                    • Sep 2012
                    • 1195

                    Napisał znowuzapilem
                    Widze że dla Was dziewictwo i brak związku to jest jakieś straszne piętno. Nie lepiej olać temat i korzystać z życia?
                    Wg niektórych korzystać z życia to TYLKO seks, seks i seks. Ci, którzy tego nie znają myślą, że TYLKO to jest wyznacznikiem dobrej zabawy, czy też ogólnego szczęścia w życiu.
                    Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

                    Skomentuj

                    • yebudubu

                      Napisał znowuzapilem
                      Widze że dla Was dziewictwo i brak związku to jest jakieś straszne piętno. Nie lepiej olać temat i korzystać z życia?
                      Niestety syty głodnego nie zrozumie. Ciężko jest coś zacząć będąc 5-8 lat do tyłu względem rówieśników. Mimo tego nie użalam się, jakoś to będzie. Życie jest jak pasjans - w końcu musi się ułożyć...

                      Skomentuj

                      • rokoko91
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • May 2009
                        • 356

                        Napisał Fenris
                        Zresztą, co ja tu o seksie bredzę, skoro nigdy się nawet nie całowałem
                        Ze mną jest podobnie, zresztą z ostatnich wpisów wynika jest takich facetów więcej. Nie znoszę tej psychicznej blokady (zwłaszcza, że im atrakcyjniejsza dziewczyna, tym blokada większa).
                        Czasem mam wrażenie, że niektórzy mylą ten temat: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=6397 z tym: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=1947

                        Skomentuj

                        • znowuzapilem
                          SeksMistrz
                          • Nov 2010
                          • 3555

                          ...no to 3 piwa i ćwiczysz na pasztetach
                          Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                          Skomentuj

                          • rokoko91
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • May 2009
                            • 356

                            To lecę do sklepu po piwo i pasztety
                            A tak na poważnie to z pasztetami trzeba uważać bo jeszcze zabrnie to za daleko. A nie chcę swojego debiutu z osobą, która nie jest dla mnie atrakcyjna.
                            Czasem mam wrażenie, że niektórzy mylą ten temat: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=6397 z tym: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=1947

                            Skomentuj

                            • 222222
                              Świntuszek
                              • Sep 2012
                              • 77

                              pasztet jak pasztet kwestia względna, ale ja bym na przykład na żadnym pasztecie ćwiczyć bym nie chciała no chyba że bym była mocno wstawiona. Poza tym jak to kolega wyżej zauważył, trzeba z tym uważać, bo może to zabrnąć za daleko i wtedy się od takiej osoby w żaden sposób nie można uwolnić ....

                              Skomentuj

                              • znowuzapilem
                                SeksMistrz
                                • Nov 2010
                                • 3555

                                No faktycznie, w dobie pejsbooka to pewnie ciężko spławić paszteta
                                Edit:
                                Po za tym nie mówie żeby "ćwiczyć" na lasce bez jedynki, ze szklanym okiem, drewnianą nogą i garbem.
                                PS2. A jak już spotkacie tą jedyną, tą wymarzoną, bedzie oh ah, motylki w brzusiu a ona się zrazi że nic nie umiecie? Nie lepiej jednak się doszlifować na pasztetach?
                                Last edited by znowuzapilem; 24-11-12, 15:57.
                                Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                                Skomentuj

                                Working...