Klub prawiczkowo dziewicowy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • amateur
    Banned
    • Sep 2010
    • 33

    wiek: 20 lat
    powód: 1. nie miałem nigdy dziewczyny
    2. uważam, że nie ma sensu tego robić, byle mieć to już za sobą
    3. wolę poczekać i nie żałować

    Skomentuj

    • c0bra
      Świętoszek
      • Sep 2010
      • 3

      powiem tak kobieta jest dumna jak jest długo dziewicą, a facet...

      Skomentuj

      • hezrox
        Świntuszek
        • Sep 2010
        • 60

        A facet zastanawia się, co z nim jest nie tak
        Kobieta może wg mnie nie jest dumna, bo nie zawsze dziewictwo wychodzi z takiej woli od początku, że takie postanowienie i już.. po prostu im to często nie przeszkadza, jeśli już faktycznie taki stan się utrzymuje. Duma wychodzi z tego wtedy kiedy mają twarde postanowienie, że do ślubu, że z tym jedynym, itd. To moje zdanie hehe..

        Od razu jak odezwałem się już w temacie

        wiek 20
        powód? stulejka.. wstydziłem się tego w cholere i nawet nie próbowałem seksu, bo nic przyjemnego by z tego nie wyszło.. uważałem to za życiową porażkę.. teraz jestem po tym problemie i nic nie stoi na przeszkodzie, z kontaktami z dziewczynami problemów też raczej nie miałem, teraz to kwestia czasu, ale też szukam ciekawszego związku lub ciekawszej znajomości, bo mógłbym zabulić trochę grosza i tez byłoby już z głowy.. wolę żeby to miało jakiś sens

        pozdro, hx
        Spójrz w niebo - jaka niewykorzystana przestrzeń...

        Skomentuj

        • Paveo
          Ocieracz
          • Feb 2006
          • 139

          wiek: 20
          powód: Nie potrafię przejść od A do B. Nie umiem okazać uczuć dlatego jak na razie nie było okazji. Nie chce też zrobić tego byle mieć za sobą, chociaż powoli to ciąży.

          Skomentuj

          • kfc
            Świętoszek
            • Apr 2009
            • 13

            wiek: 22
            powód: nie miałem nigdy dziewczyny, i nic nie wskazuje że prędko będę miał. Studiuje na wydziale mechanicznym(brak dziewczyn), mam niewielu znajomych i przez ostatnie 3 lata byłem może na 10 imprezach. Dobrze że niedawno była promocja whiskey w biedronce, to trochę psychiczną kondycję sobie poprawiłem. Niech to szlag, najlepsze lata psu w rzyć... :/

            Skomentuj

            • Neverminder
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jun 2007
              • 229

              Łączymy się w bólu.

              Skomentuj

              • dozymetr

                Napisał kfc
                wiek: 22
                powód: nie miałem nigdy dziewczyny, i nic nie wskazuje że prędko będę miał. Studiuje na wydziale mechanicznym(brak dziewczyn), mam niewielu znajomych i przez ostatnie 3 lata byłem może na 10 imprezach. Dobrze że niedawno była promocja whiskey w biedronce, to trochę psychiczną kondycję sobie poprawiłem. Niech to szlag, najlepsze lata psu w rzyć... :/
                Zamiast wydawać na whisky, zainwestuj w jakiś kurs uwodzenia, albo po prostu wybierz się na spływ kajakowy, zapisz do klubu sportowego, warsztaty taneczne, wychodź na miasto ilekroć coś ciekawego się dzieje, jest jakiś koncert, przedstawienie etc. Ja swoją poznałem właśnie w czasie jednego ze spektakli pod gołym niebem Powodzenia i nie trać ducha

                Skomentuj

                • piok
                  Świętoszek
                  • Feb 2009
                  • 45

                  Napisał kfc
                  wiek: 22
                  powód: nie miałem nigdy dziewczyny, i nic nie wskazuje że prędko będę miał. Studiuje na wydziale mechanicznym(brak dziewczyn), mam niewielu znajomych i przez ostatnie 3 lata byłem może na 10 imprezach. Dobrze że niedawno była promocja whiskey w biedronce, to trochę psychiczną kondycję sobie poprawiłem. Niech to szlag, najlepsze lata psu w rzyć... :/
                  hehe to ja chyba jestem lepszy gagatek

                  wiek: 25
                  5 lat technikum elektroniczne(zero kobiet)
                  nastepnie 5 lat studiów informatyki(zero kobiet)

                  zle mi z tym nie jest... wkurza mnie czasem gadanie znajomych 'nie wiesz co tracisz... bla bla bla ' albo gadanie rodziny 'kiedy ty se dziewczyne znajdziesz ??' tak jakbym szukal ;]

                  pozdrawiam zyjacych w celibacie ;]

                  Skomentuj

                  • dozymetr

                    Było iść na polonistykę, pedagogikę albo psychologię, byś oczopląsu dostał, a tam facetów tyle co mucha narobi Panny by się biły o Ciebie i mógłbyś wybredzać

                    Skoro nie jest to dla Ciebie problemem, pozazdrościć, byle potem nie było ręki w nocniku...

                    Skomentuj

                    • piok
                      Świętoszek
                      • Feb 2009
                      • 45

                      hmmm... co masz na mysli mowiac "z reka w nocniku" ??

                      Skomentuj

                      • dozymetr

                        Że masz najlepsze lata za sobą, że nagle chcesz a nie możesz (i to nie chodzi o potencję bynajmniej), już nie poimprezujesz bo nie masz tego power'a, a panny wolą rówieśników a nie 30-latków (chyba że nadzianych). Odrzucanie bycia razem i seksu a limine nie jest dobrym pomysłem, gdybyś był z kimś pewien czas i potem powiedział że to p****lisz, bo nie potrzebujesz, a seks to przereklamowana przyjemność - to co innego. Po prostu potem możesz żałować, że jest za późno by spróbować, a jak spróbujesz i Ci się spodoba, to możesz żałować czasu straconego na dojście to tego.

                        Skomentuj

                        • piok
                          Świętoszek
                          • Feb 2009
                          • 45

                          "Że masz najlepsze lata za sobą" ... a ja mysle ze najlepsze lata to sa te TERAZ. bez wzgledu na wiek. tak tez staram sie zyc tzn zyc chwila dlatego nigdy nie zaluje straconego czasu bo takiego nie ma.

                          "seks to przereklamowana przyjemność"... wcale tak nie uwazam. generalnie to duzo mi nie trzeba zebym zaplonął. i lepszego stanu swiadomosci jak dotad nie poznalem.

                          Skomentuj

                          • Nolaan

                            Dobrze mówisz, Piok. Z tymi klockami nie ma co się spieszyć. Ja sam całkie miedawno straciłem wianuszek prawicwa i wcale nie narzekam. A pewnie gdyby nie to, że okazja się praktycznie sama napatoczyła to miałbym go i do dzisiaj, bez wielkiego żalu.
                            Było iść na polonistykę, pedagogikę albo psychologię, byś oczopląsu dostał, a tam facetów tyle co mucha narobi Panny by się biły o Ciebie i mógłbyś wybredzać
                            Ty chyba stary na żadnym z tych kierunków nie studiowałeś skoro taie herezje gadasz Na tych nich obowiązuje zasada "Ilość nie przechodzi w jakość". Wiem bo po polonistyce jestem wrocławskiej a w tym mieście zdawałoby się na fajne okazy nie ma co narzekać, zwłaszcza na takich babskich specjalizacjach. A tu lipa.
                            Generalnie zasada jest taka, że tak czy siak przyjdzie, mniejsza o to skąd. Trzeba być naprawdę ciężkim klockiem żeby nie podeszło.
                            Oby Tobie, gościu, podeszło jak najlepiej

                            Skomentuj

                            • piok
                              Świętoszek
                              • Feb 2009
                              • 45

                              hehe generalnie to ostatnio miala mnie na widelcu taka jedna... od pierwszego spojrzenia zaiskrzylo a w 3 minucie znajomosci zobaczyla moj wzwod (nad jeziorem bylismy)... doswiadczona i napalona tak ze od razu sie przyznalem bez bicia ze 'cierpie na chorobe prawicza' ;]... napalila sie jeszcze bardziej

                              generalnie: jeziorko, bezchmurna noc, miliony gwiazd na niebie, w butelkach zloty bazant, koronkowa bielizna, i my calujacy sie namietnie w wodzie... ledwo ogarnialem baze jak mnie przyciskala do drabinek... hehe normalnie wystrzelony na orbite... jak o cos pytala to bylem w stanie odpowiedziec twierdzaco lub przeczaco... widzialem ze bawil ja ten moj stan...
                              gdy zrobilo sie jeszcze ostrzej... moj tekst 'sorry ale zyje w celibacie' jej maslane oczy... foch no i odwiazlem ja do domu
                              potem dowiedzialem sie od jej przyjaciolki ze wyjechala do angli gdzie ma dziecko i chlopaka

                              Skomentuj

                              • ROZUM
                                Świntuszek
                                • Apr 2009
                                • 79

                                Bajki to ja też umiem opowiadać
                                Pozdrawiam

                                ADAM

                                Skomentuj

                                Working...