W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak sie z nia rozstac ?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kabzel66
    Świętoszek
    • Jan 2011
    • 7

    Jak sie z nia rozstac ?

    otoz jestem z dziewczyna 2 miesiac , i przestalo nam sie ukladac.co rozmowa to klotnia , nic juz nie czuje do niej.Nie chce z nia zrywac przez gg czy sms bo wiem ze to idiotyzm , lecz jak jej napisalem ze chce powaznie porozmawiac to ona mi napisala ze jezeli chce zerwac to mam napisac to tutaj.co mam zrobic ? ;x
  • BoobiBuu
    Świntuszek
    • Jan 2011
    • 67

    #2
    postąpić wedle życzenia kobiety...

    pamiętaj na przyszłość... one zawsze wiedzą lepiej

    Skomentuj

    • kabzel66
      Świętoszek
      • Jan 2011
      • 7

      #3
      Napisał BoobiBuu
      postąpić wedle życzenia kobiety...

      pamiętaj na przyszłość... one zawsze wiedzą lepiej
      wedlug mnie takie rozstanie jest dziecinne , ale co ja mam poradzic , nie pojde przeciez pod jej drzwi powiedziec ze chce sie rozstac ;x

      Skomentuj

      • BoobiBuu
        Świntuszek
        • Jan 2011
        • 67

        #4
        ile masz lat ?

        Skomentuj

        • kabzel66
          Świętoszek
          • Jan 2011
          • 7

          #5
          Napisał BoobiBuu
          ile masz lat ?
          18 lat.

          Skomentuj

          • kriserr
            Seksualnie Niewyżyty
            • Mar 2007
            • 253

            #6
            zaproś ją do parku na ławke...przynieś róże i zerwij. Prawdopodobnie kwiatka wywali, ale bedzie pamietac w jakim stylu to zrobiles. Ale tak szczerze? to nie zrywaj tylko postaraj sie o lepsze relacje...

            Skomentuj

            • kabzel66
              Świętoszek
              • Jan 2011
              • 7

              #7
              Napisał Aśka
              Wiele kobiet niby mówi w ten sposób, bo wydaje im sie, ze jesli facet zerwie z nią przez sms/gg to bedzie jej prościej i nie pokaże facetowi jak cierpi i placze gdy uslyszy "z nami koniec". Ale czy to prawda? Wątpię.

              Moim zdaniem powinienes zerwać z nią osobiście.
              Ale jak mam to zrobic , skoro ona juz twierdzi ze nie ma po co ? naprawde chcialem to zrobic ;x

              Skomentuj

              • ktos69
                Erotoman
                • May 2007
                • 757

                #8
                Pomysl z kwiatkiem bardzo dobry. Zwab ją jakoś na to spotkanie, daj kwiatka i powiedz to osobiście. Do konca zycia to zapamieta. I bedzie Cię miło wspominała (o ile przez te dwa miesiace bylo w miare fajnie).

                Skomentuj

                • kabzel66
                  Świętoszek
                  • Jan 2011
                  • 7

                  #9
                  Napisał Aśka
                  To skoro ona sie spotkac nie chce, to zrób wedle jej życzenia. Jej wybór.
                  tak tez musze zrobic.

                  Skomentuj

                  • ktos69
                    Erotoman
                    • May 2007
                    • 757

                    #10
                    Asiu, teraz nie, ale za kilka(naście) lat będzie bardzo miłym wspomnieniem takie jest moje zdanie. Rozstawać się też trzeba umieć z klasą.

                    Skomentuj

                    • Mniszek
                      Świntuszek
                      • Jun 2009
                      • 78

                      #11
                      No ale dawanie prezentu z okazji zerwania to chyba nie jest dobry pomysł. Jak relacje są kiepskie i dziewczyna zobaczy chłopaka z kwiatkiem/ bombonierką/pluszowym misiem czy czym tam jeszcze to odbierze to jako przygotowanie pod przeprosiny i tak się nastawi do rozmowy. A dopiero jak się facet odezwie "Zrywam z Tobą. Masz kwiatka." to będzie to dużym zaskoczeniem i być może też ciosem (bo nie będzie na to przygotowana). Chcąc zakończyć to na poziomie możesz jej przez przypadek bardziej dokopać ; )

                      Skomentuj

                      • -Sukub-
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Jul 2010
                        • 372

                        #12
                        Prezent z okazji zerwania? Ciekawe. Wątpię bym wspominała takiego faceta dobrze.

                        Jeśli nie będzie chciała się spotkać, to jej napisz, że nie dała Ci wyboru w takim razie i pomimo tego, jak śmieszne i dziecinne jest to dla Ciebie, to niestety ale musisz jej powiedzieć, że to koniec.

                        Jeśli będzie chciała się spotkać, to idźcie w takie miejsce, by jej ewentualna histeria nie narobiła Ci wstydu i opinii najstraszniejszego faceta na świecie. I wprost jej o tym powiedz.
                        'Sheila, masz skórę która jest żywą tkaniną z jedwabiu.' <3

                        Skomentuj

                        • esesmi
                          Świętoszek
                          • Nov 2009
                          • 36

                          #13
                          ło 2 miesiące to w uj czasu...przemyśl to parę razy...nie odzywaj się, czekaj na jej ruch. bądź przyczajony.

                          Skomentuj

                          Working...