W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Żyła na penisie.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • xc90
    Świętoszek
    • Nov 2009
    • 39

    #16
    Napisał holly
    Mamy naprawdę paskudne okresy, różne rodzaje śluzów, drożdżycowe zapalenia, błonkę między nogami którą trzeba przerwać a w perspektywie poród i nacinania. Jedna żyła nie powinna żadnej przestraszć ;>>>
    to żeś chłopaka nastraszyła ;D

    Skomentuj

    • Mawers
      Świętoszek
      • Jan 2011
      • 1

      #17
      Nie martw się stary. Już po prostu taka jest twoja uroda. Wielu kolesi nawet chciałoby mieć takie żyły, ale natura poskąpiła.

      Skomentuj

      • sopi112
        Banned
        • Mar 2009
        • 17

        #18
        Napisał Kata
        Co ma piernik do wiatraka?

        Żyła to żyła, żył jest dużo, są różne. Poprzyglądaj się tym na swoich rękach i nie zadawaj głupich pytań...
        Piernik do wiatraka ma to , że tyle samo liter (7 ) .

        A żyła to normalna mi idzie od poczatku penisa , aż do żołędzia ( nie na naplecie tylko na skórze ) czyli ma 18.4 cm :d. I są też boczne żyły , które się od niej ,, rozszczepiają ".

        Skomentuj

        • MrrrAucin
          Erotoman
          • Feb 2009
          • 630

          #19
          Trzeba było jeszcze miarką laserową wyliczyć długość tej żyły, co by wynik był jeszcze dokładniejszy po milimetrach (może akurat ciut więcej wyjdzie? ).

          Skomentuj

          • sopi112
            Banned
            • Mar 2009
            • 17

            #20
            Napisał MrrrAucin
            Trzeba było jeszcze miarką laserową wyliczyć długość tej żyły, co by wynik był jeszcze dokładniejszy po milimetrach (może akurat ciut więcej wyjdzie? ).
            Tzn. co mam rozumieć przez ten komentarz ?? Ubliżasz mi ? Akysz!

            Skomentuj

            Working...