W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Brutalny seks

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rozporek
    Seksualnie Niewyżyty
    • Oct 2005
    • 335

    #76
    Napisał bohema
    kiedy w innych tematach ten sie sprawdza
    No to kupić mu na urodziny videotekę Rocco i uświadamiać, uświadamiać!
    <Flora> potrzebuję jakiejś porady dotyczącej mężczyzn... pomożecie?
    <Shadowdean> Połykaj

    Skomentuj

    • Eris
      Perwers
      • Feb 2009
      • 851

      #77
      Dlaczego kreci was bycie zdominowanym/zdominowana? Przeciez w normalnych sytuacjach czlowiek nie lubi byc kontrolowany.

      Skomentuj

      • Frodo Baggins
        Perwers

        Wspomógł BT
        • Feb 2009
        • 1174

        #78
        a kto powiedział, że seks jest normalny ?
        ale to nie moje klimaty. nawet waląc klapsy w pupę partnerki (bo lubi) czuję się nie do końca komfortowo.

        Skomentuj

        • Mr$
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 18

          #79
          Eris...a ty tego nie lubisz? Pikantna jazda bardzo dobrze wpływa na związek...najlepiej niech to jeszcze będzie w nietypowym miejscu. Może w Łazieńce w hipermarkecie...mrrrrrr;D

          Skomentuj

          • Eris
            Perwers
            • Feb 2009
            • 851

            #80
            Napisał Mr$
            Eris...a ty tego nie lubisz? Pikantna jazda bardzo dobrze wpływa na związek...najlepiej niech to jeszcze będzie w nietypowym miejscu. Może w Łazieńce w hipermarkecie...mrrrrrr;D
            Czasami fantazjuje w kontekscie eksperymentu z psychika - postepowania wbrew swojej naturze itd.

            Natomiast w regularnym zwiazku - nie, nie lubie tego. Moze dlatego, ze nie potrafie oddzielic seksu od milosci - jesli w zwiazku jest partnerstwo to w seksie tez.

            Co do ciekawych miejsc - robilam to wszedzie tylko nie we wlasnym lozku. Dlatego tez chwilowo wrazen mam dosc i moim marzeniem jest cieplutkie i milutkie lozeczko

            Skomentuj

            • Lady_Cuke
              Świętoszek
              • Feb 2009
              • 12

              #81
              Ja bardzo lubię ostry sex. Szarpanie za włosy, związywanie mi rąk, uniemożliwianie ruchów... Żeby było ciekawiej mój ostatni mężczyzna tego nie lubił, dopóki mu nie pokazałam - później - szaleństwo! Strasznie mu się to spodobało, więc to różnie bywa.

              btw. Witam na forum!

              Skomentuj

              • Izusia
                Świętoszek
                • Feb 2009
                • 41

                #82
                Mimo , iż nie mam za sobą żadnych doświadczeń to jednak kręci mnie taki seks i to w bardzo ostrej formie nawet i nie wiem skąd to się bierze;p ale kurcze aż się tego boje hehe
                bragga....

                Skomentuj

                • Bujda
                  Erotoman
                  • Feb 2009
                  • 725

                  #83
                  W życiu zdarza mi się przewodzić innym, dominować w wielu sferach życia. W związku też. Może dlatego lubię w seksie być zdominowaną, taka odmiana od codzienności.
                  Komm doch bitte, bitte, bitte, noch ein bisschen näher…

                  Skomentuj

                  • Sprężynka
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Feb 2009
                    • 265

                    #84
                    Napisał Bujda
                    W życiu zdarza mi się przewodzić innym, dominować w wielu sferach życia. W związku też. Może dlatego lubię w seksie być zdominowaną, taka odmiana od codzienności.
                    Mam podobnie. W pracy muszę być stanowcza i dominująca, dlatego w życiu prywatnym, a zwłaszcza w seksie potrzebuję odmienności i dlatego takie zdominowanie szalenie mnie kręci.
                    Pocałuj mnie... zaczaruj mnie...

                    Skomentuj

                    • Santos190
                      Świntuszek
                      • Feb 2009
                      • 64

                      #85
                      Z dziewczyną zawsze uprawiamy seks ale niezbyt mocny i szalony, raczej romantyczne pieszczoty i gry wstępne i tak dalej ale jest cudownie
                      Jednak z kolegą zawsze walimy się najmocniej i brutalnie dlatego moge się wyżyć i stracić energię z nim

                      Skomentuj

                      • Bender
                        Administrator
                        • Feb 2005
                        • 3026

                        #86
                        Z brutalnym seksem jest u mnie tak, że miałem pewne opory będac osobą aktywną - awersja do przemocy w stosunku do kobiet. Ale jakos sobie uporzadkowałem swiatopoglad z zyciem w łozku.

                        A jako strona bierna hmm może nie brutalny, ale zdominowany, wykorzystany - tak
                        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                        Billy Crystal

                        Skomentuj

                        • curious
                          Erotoman
                          • Feb 2009
                          • 562

                          #87
                          Uwielbiam być traktowana brutalnie w łóżku. Oczywiście definicja brutalności u każdego będzie inna. Na szczęście ja i mój partner już dawno ustalilismy nieprzekraczalne granice i jest bosssko
                          ...I dobry Boże spraw...
                          żeby te wszystkie kalorie poszły mi w cycki..."

                          Skomentuj

                          • bi.girl
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Feb 2009
                            • 380

                            #88
                            wolę delikatnie
                            but if you gimme your love, you won't regret it.
                            now gimme your touch, you won't forget it.

                            Skomentuj

                            • Szarotka
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Feb 2009
                              • 236

                              #89
                              Napisał Aśka
                              Nie potrafie Ci wytłumaczyc dlaczego mnie to podnieca. Czasem ludzie , którzy rządzą innymi, lubią być zdominowani w seksie.
                              Lubie byc niewolnicą i dominacje traktuje jak element zabawy , który nie ma miejsca poza sypialnią. Poza nie pozwoliłabym sobie na takie zachowanie i słowa.
                              Mam dokładnie takie same zdanie!


                              Uwielbiam być zdominowaną w seksie, w ostrym seksie.
                              Często błagam partnera, żeby mnie ostro zerżnął jak najgorszą sukę... Chciałabym, żeby to zrobił nawet wbrew mojej woli.
                              I nie jest to oddzielenie miłości od seksu (do Eris). To nadal jest partnerstwo.

                              Poza łóżkiem bardzo daleko mi do uległej. Nienawidzę jak sie mnie chce do czegoś zmusić - nigdy się to nikomu nie udaje. Zawsze mam własne zdanie i nie poddaję się woli innych.

                              Skomentuj

                              • Misiunia3
                                Erotoman
                                • Feb 2009
                                • 462

                                #90
                                Ja tak jak Aska i Szarotka, lubie ostry seks, lubie byc zdominowana, lubie kiedy facet robi ze mna co chce a ja nie mam nic do powiedzenia i tak jak dziewczyny w normalnym zyciu nigdy nie zgodziłabym sie aby ktoś mną rzadził, nie cierpie tego i z regoły zawsze robie wszytsko po swojemu i nie łatwo mi przegadac, ze nie mam racji mimo to w łóżku pozwalam sobie na dominację faceta choc nie zawsze, czasem lubie przejac inicjatywe
                                Grzesznica...

                                Skomentuj

                                Working...