Opalanie topless

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • nice_totty
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 19

    #46
    chętnie chętnie ) ale jedynie gdzieś w zacisznym miejscu lub ewentualnie tam gdzie to jest normalką i wszystkie kobiety tak się opalają

    Skomentuj

    • bi.girl
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2009
      • 380

      #47
      ja nie będę się tak opalać, bo to niezdrowe. może przesadzam, ale nie mam jakoś zamiaru mieć raka piersi... pewnie, że jak leżę, to odsuwam trochę stanik tak żeby więcej się opaliło, ale sutków nie wystawiam na "światło". z resztą nie sądzę, żeby mój ukochany był cały szczęśliwy, gdybym wystawiła i wszyscy by się gapili ja go tam rozumiem
      but if you gimme your love, you won't regret it.
      now gimme your touch, you won't forget it.

      Skomentuj

      • _martynka_
        Świntuszek
        • Feb 2009
        • 75

        #48
        zdarzało mi się opalać topless i nie tylko, ale zdecydowanie nie lubię być atrakcją plaży, a tym bardziej nie chciałabym, żeby mnie ktoś z widłami pogonił, dlatego miało to miejsce głównie za granicą, gdzie nie wywołuje to aż tylu kontrowersji
        >Nawet gdy ktoś przy swej prawdzie zostać chce
        Czemu pięknie nie umiemy różnić się<
        /Andrzej Mogielnicki/

        Skomentuj

        • iceman
          Świntuszek
          • Mar 2006
          • 87

          #49
          u nas na zwykłej plaży to jeszcze trochę egzotyczne zachowanie ale za granicą to norma, ja nie mam nic przeciwko i taki widok nie odwróci mojej uwagi od innych atrakcji plażowych

          Skomentuj

          • curious
            Erotoman
            • Feb 2009
            • 562

            #50
            Och, jak ja bym chciała mieć gdzie się tak opalać czyli własny ogródek z wysokim żywopłotem bo na plaży to odpada;P
            ...I dobry Boże spraw...
            żeby te wszystkie kalorie poszły mi w cycki..."

            Skomentuj

            • digo1205
              Ocieracz
              • Feb 2009
              • 104

              #51
              Nie miałbym nic przeciwko, ale dla jej "bezpieczeństwa" lepiej żeby to nie była polska plaża

              Skomentuj

              • migo
                Świętoszek
                • Feb 2009
                • 4

                #52
                A ja się trochę dziwię wszystkim panom tak strzeżącym tego widoku. Moja żona od kiedy pamiętam opala się topless, mnie to nigdy nie raziło, ani nikt nigdy nie zwrócił jej uwagi. Normalnie na zwykłej plaży, nie na jakimś odludziu.

                Skomentuj

                • geile
                  Świętoszek
                  • Feb 2009
                  • 29

                  #53
                  mam brzydki biust, więc go nie pokazuję publicznie

                  Skomentuj

                  • Aluno1992
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Feb 2009
                    • 196

                    #54
                    Ja uważam, że gdybym gdzieś wyjechał z dziewczyną/narzeczoną/żoną i ona by nie miała nic przeciwko to czemu miałbym jej tego zabronić?
                    Niech ma piersi jakie chce: małe, średnie, duże, obwisłe, sterczące, czy też napchane sylikonem (takiej dziewczyny bym nie chciał...), to jest to jej własność, a że piersi są jedna z głównych "atrakcji" kobiecego ciała, to chyba logiczne, że facet spojrzy na nią / będzie sią gapił. Kobieta, która opala się w Polsce (kraju, do którego nieco wolniej docierają różne zyczaje) w miejscu publicznym topless, powinna być świadoma, że jeżeli jest jedyną osobą na plaży, która eksponóje swoje piersi, to, no cóż, będą na niej lądowały spojrzenia, czy to pełne obrzydzenia (mocherów), czy też napalonych niedojrzałych dzieciaków.
                    Ja gdy byłem nad morzem w Polsce (poza granicami jeszcze nie miałem okazji) widziałem nie jedną kobietę topless, ale w życiu nie gapiłem się na nią jak na pomnik seksu...
                    "Znam wszystkie możliwe pytania i wszystkie odpowedzi. Jeśli mimo to je zadaję, to dlatego, że jest to niestety mój obowiązek."

                    Skomentuj

                    • nestleeeeee
                      Banned
                      • Mar 2009
                      • 51

                      #55
                      Ja osobiście nigdy bymnie pozwolił mojej drugiej połówce się w taki sposób opalac. Strój kąpielowy to tylko kawałek materiału i jeśli się tam nie opali to chyba dziury w niebie nie będzie bo przecież po mieście Topless nie chodzi dlategoż tez nie widze powodu tego opalac.

                      Skomentuj

                      • C.O.Para
                        Ocieracz
                        • Nov 2006
                        • 154

                        #56
                        Napisał nestleeeeee
                        Ja osobiście nigdy bymnie pozwolił mojej drugiej połówce się w taki sposób opalac. .
                        A akt wlasnosci na dziewczyne masz, zeby jej cos zakazywac lub laskawie pozwalac?Kim jestes , ze masz taka "wladze"?Mezczyzna zakladam....TYLKO mezczyzna.

                        Topless to nie dramat. Nic w tym zdroznego , zboczonego.
                        Skoro panowie moga to jaki problem? Problem w tym, ze panowie widzac nagie piersi mysla zaraz o nie wiadomo czym i stad cale szopki i niezdrowe reakcje otoczenia.Wystarczy uznac cialo ludzkie za cos pieknego, a nie grzesznego i problem zniknie.

                        Topless za granica jak najbardziej w Polsce nigdy-jeszcze chce pozyc na tym padole.

                        Czy to nie przez topless w wakacje 2 panie w Polsce mialy nieprzyjemnosci ze straza miejska?
                        taaak , chyba jakas sprawa w sadzie byla, nie pamietam dokladnie, bo dla mnie to bylaczysta paranoja.

                        Skomentuj

                        • nestleeeeee
                          Banned
                          • Mar 2009
                          • 51

                          #57
                          Nie widze sensu w takim opalaniu się i to jest dla mnie czysta paranoja
                          Skoro panowie moga to jaki problem
                          To może kobiety podczas lata będą po mieście paradowały też topless skoro panowie mogą.

                          Skomentuj

                          • kuba555
                            Świętoszek
                            • Aug 2006
                            • 8

                            #58
                            Napisał nestleeeeee

                            To może kobiety podczas lata będą po mieście paradowały też topless skoro panowie mogą.

                            ja bym nie protestował

                            Skomentuj

                            • rozyczka70
                              Erotoman
                              • Mar 2007
                              • 656

                              #59
                              nie ma nic przeciwko topless, ale najlepiej bez przesady na plażach tekstylnych, a pełen luzik w miejscach dla naturystów....
                              Rozyczka
                              vel
                              Szukający Myśliciel

                              Skomentuj

                              • Gurgun
                                Erotoman
                                • Feb 2009
                                • 707

                                #60
                                Napisał kuba555
                                ja bym nie protestował

                                Ani ja. Albo Panowie na ulicach się zasłaniają, albo kobiety mogą odsłonić!

                                Dodam od siebie, że w Szwecji (chyba w Szwecji) kobiety wywalczyły, że na basenach mogą pływać topless
                                Gurgun - jaki jest każdy widzi

                                Skomentuj

                                Working...