W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy to może być ciaża?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • maniek555
    Świętoszek
    • Oct 2011
    • 2

    Czy to może być ciaża?

    Witam i lece do was z pytaniem bo moja dziewczyna przed chwilą zaczeła mnie straszyć tym że jej od kilku dni rano jest nie dobrze. Czy to może być ciąża? W necie wyczytałem, że może nerwy (ostatnio troche zdenerwowana chodzi i zamartwia sie) może też wrzody? Dodam że od ostatniego stosunku naszego minęło 12 dni a dzień po nim miała okres. Czy to ma znaczenie?
  • Kasica
    Ocieracz
    • Oct 2011
    • 129

    #2
    Okres nie zawsze świadczy o braku ciąży , proponuję wizytę u ginekologa

    Skomentuj

    • Pretorian
      Świętoszek
      • Jun 2009
      • 18

      #3
      Doświadczenie życiowe mi mówi, że to nie musi być ciąża i pewnie nie jest. Sorry, ale ja kiedyś doszedłem w mojej już teraz ek kobiecie, okres spóźnił się 1,5miesiąca ogólnie już rodzicom powiedziałem, że będą dziadkami. Straszny dramat w rodzinie choć mój tata się ucieszył a tu bach okres i wszystko ok.

      Skomentuj

      • nieuchwytna
        Seksualnie Niewyżyty
        • Aug 2011
        • 251

        #4
        Napisał maniek555
        od ostatniego stosunku naszego minęło 12 dni a dzień po nim miała okres. Czy to ma znaczenie?
        Po pierwsze - dziewczyna miała okres. Skoro 13 dni temu zaczęła cykl, to teraz wypadają jej dni płodne, w czasie kiedy uprawialiście sex (12 dni temu), czyli dzień przed miesiączką, dziewczyna miała potencjalnie dni niepłodne.

        Po drugie- przecież okres się jej nie spóźnia, a zazwyczaj jego brak jest pierwszym symptomem ciąży, wymioty i nudności pojawiają się później.

        Na moje oko - nie macie czym się stresować, lecz warto pomyśleć o skutecznym zabezpieczeniu.
        Trzy czwarte z miłości.

        Skomentuj

        • maniek555
          Świętoszek
          • Oct 2011
          • 2

          #5
          Odpowiem jak zakończyła się ta sprawa. Dla potomnych co by wiedzieli ...

          Dzień po moim pierwszym poście tutaj moja dziewczyna zrobiła test. Wyszedł .. pozytywnie. Była w ciąży mimo tego wszystkiego. No właśnie.. była. Poszła do ginekologa który powiedział, że ciąża była, ale nie miała szans się utrzymać z racji jej stanu zdrowia i przez nerwy. Także to by było na tyle.

          Skomentuj

          Working...