W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Rozrywanie ubrań partnerki podczas seksu.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • spermopompka
    Świętoszek
    • May 2015
    • 40

    #16
    Kiedyś miałem jedną kochankę, która pracowała jako pielęgniarka. Miałem okazję przyjrzeć się jej strojom do pracy. Jeden z nich to tak zwana sukienka zapinana na zatrzaski. Pięknie zdejmowało się z niej takie ubranie, zwłaszcza jak zatrzaski były wyrobione.

    Przypuszczam, że takowa sukienka pielęgniarki jest do dostania w sklepie medycznym bez większych problemów.

    Skomentuj

    • tomek2013
      Świętoszek
      • Apr 2013
      • 16

      #17
      Moja partnerka obecnie ma też zapinane ubranie na zatrzaski typu żakiet i spódnica, po tym jak jej ubranie po zabawie zostało podarte na strzępki .
      Oczywiście taką sukienkę idzie dostać bez problemu w sklepach, panie mają wybór odzieży medycznej co nie miara.

      Skomentuj

      • Edkeller
        Świętoszek
        • Jun 2015
        • 6

        #18
        Czołem biję

        No rwać fatałaszki to wyzwanie. Wszystkie palcy powyłamywać można, a materiał uparty i jak zechce nie puscić to nie puści. No i spontan gdzieś daleko w lesie jeśli nacinać jednak trzeba. No ale co się nie robi żeby było fajniej

        Kilka razy w życiu rwałem, ale to były jakieś majteczki albo delikatna bluzeczka. Za fartuchy nie zabierałem się ... bo... palcy

        Skomentuj

        • spermopompka
          Świętoszek
          • May 2015
          • 40

          #19
          Za jednym pociągnięciem można też porwać*cienkie rajstopy o grubości kilku den. Dość ciekawa opcja.

          Skomentuj

          • elKoj69
            Perwers
            • Sep 2012
            • 1195

            #20
            Dosłownie podrzec bywa ciężko. Zależy od bluzki. Łatwiej jest pozbyć bluzki guzików. Tylko...to NIE MOZE BYC JEJ ULUBIONA BLUZKA
            Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

            Skomentuj

            • tomek2013
              Świętoszek
              • Apr 2013
              • 16

              #21
              U mojej partnerki wystarczyło mocniej szarpnąć za bluzkę w okolicy szwów aby ładnie się rozdarła , miała wtedy na sobie klasyczna wizytową bluzkę koszulową.

              Skomentuj

              • brunecia

                #22
                powiem jako osoba po drugiej stronie. Jak by jakikolwiek facet chciał zniszczyć mój uniform służbowy, to broniłabym go jak lwica, z prostej przyczyny. Sam fartuszek, nie licząc spodni kosztował mnie ponad 200zł.... wytrzymałość materiału to kolejny problem. Ale pończochy czy rajstopy jak najbardziej

                Skomentuj

                • tomek2013
                  Świętoszek
                  • Apr 2013
                  • 16

                  #23
                  Tak tyle że moja w zamian dostała całkiem nowy komplet który sama sobie upatrzyła, natomiast jeżeli chodzi o wytrzymałość to faktycznie nie jest łatwo podrzeć takie ubranie ale od czego są nożyczki wystarczy kawałek naciąć parę sekund i po uniformie .

                  Skomentuj

                  • MadamD

                    #24
                    Napisał Kalilah
                    Coś czuję, że będzie to bardziej zabawne niż seksowne/namiętne

                    Jakbym miała firmowy uniform to bym się raczej wkurzyła, ale co kto lubi
                    Ja tak samo bym się wkurzyła bo takie 'robocze ciuchy' są dosyć drogie a ich nie kupuje się tak ot co na co dzień. I tak samo jak ktoś wspomniał że przypał byłby gdyby okazało się że mają monitoring.
                    Nie lepiej takie zabawy wykonywać w domu? I to na 'domowych' ciuszkach lub bieliźnie?

                    Skomentuj

                    • spermopompka
                      Świętoszek
                      • May 2015
                      • 40

                      #25
                      W pokoju gdzie ludzie przebierają się raczej nie ma monitoringu

                      Skomentuj

                      • MadamD

                        #26
                        Mhm no dla mnie seks w pracy to słaby pomysł ale co kto lubi.

                        Skomentuj

                        • marzena s.
                          Świntuszek
                          • Nov 2015
                          • 62

                          #27
                          dość często mam rozerwane rajstopy...

                          Skomentuj

                          • men_anonim
                            Erotoman
                            • Oct 2014
                            • 426

                            #28
                            jakoś jeszcze nie wpadłem na tego typu zabawy, muszę spróbować, temat mnie zainteresował, pytanie tylko co na to partnerka

                            Skomentuj

                            • rimmingator
                              Perwers
                              • Apr 2009
                              • 967

                              #29
                              Napisał men_anonim
                              pytanie tylko co na to partnerka
                              Do odkupienia majty i rajstopy

                              Skomentuj

                              • marzena s.
                                Świntuszek
                                • Nov 2015
                                • 62

                                #30
                                Strasznie mnie to kręci... dziś tak się do mnie dorwał

                                Skomentuj

                                Working...