Radosna zabawa w łóżku

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • proximus
    Banned
    • Sep 2009
    • 36

    Radosna zabawa w łóżku

    Na tym forum jestem zameldowany od dosyc dawna, lecz moja aktywnosc byla raczej mierna. Sprowadzala sie do czytania lub komentowania podejmowanych tematow.

    Zakladam wiec moj pierwszy temat :

    „Radosna zabawa w lozku“

    Pomysl na tytul tematu nie jest moj, pochodzi od niezapomianej Michaliny Wislockiej.
    Temat powinien sie rozwijac w oparciu o osobiste doswiadczenia i porady forumowiczuch dotyczace przyjemnosci i rozkoszy jakie daje nam sex,.
    Sex w ty temacie powinien byc spontaniczny, powinien byc niespodzianka dla obu stron i byc akcekptowany w obie strony.
    Podzielcie sie ze swoimi doswiadczeniami.

    Zaczynajmy.

    Kiedys na wczasach, w jakims tam cieplym kraju, w czasie relaksu z moja Dama po poludniowym posilku, zasypiajac juz prawie, poczulem delikatne dotkniecia w okolicy wiadomo jakiej. Zawsze tak to bywa u nas na urlopie i to w obie strony, a wie nic nowego. Jednak tym razem bylo to troche inne niz zwykle. Otworzylem oczy. Moja Dama siedzac obok mnie, trzymajac swoja piers i mojego penisa w rece, wlozyla swoj sutek w mojego penisa. Zmiescil sie tam doskonale Nie zapomne jej wyrazu twarzy, zamkniete oczy, ekstaza. Moje odczucia nie wymagaja komentarzy.
    Last edited by proximus; 18-11-16, 17:55.
Working...