W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

We-Vibe II (Stymulator dla dwojga) - Warto?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • norbert1973
    Świętoszek
    • Oct 2009
    • 1

    #31
    We Vibe 4 super sprawa w 7 minut moja ma orgazm

    Skomentuj

    • Nanna
      Świętoszek
      • Oct 2010
      • 44

      #32
      Brzmi bardzo zachęcająco, nie powiem, może z taką zabawką zaczęły by się pojawiać orgazmy w trakcie seksu Zdecydowanie do przemyślenia chociaż niestety mój facet należy do tych którzy o zabawki są zazdrośni

      Skomentuj

      • Consor
        Ocieracz
        • Dec 2011
        • 187

        #33
        Czy we-vibe ma zastosowanie tylko w misjonarskiej czy w każdej innej? Nie ma problemów np. z wypadaniem? Nie przeszkadza facetowi?

        Skomentuj

        • rimmingator
          Perwers
          • Apr 2009
          • 967

          #34
          Nie wypada nic, nie przeszkadza, wrecz przeciwnie - od wibracji extra pobudza, a anal gdy to sobie wibruje w cipce to juz wyzszy stopien przyjemnosci.

          Smiało polecam.

          Skomentuj

          • Lenys
            Świętoszek
            • May 2009
            • 13

            #35
            Ja z wielką chęcią zobaczyłbym jak to działa na kobietę. Jakiś filmik? może ktoś z Was nakręcał bądź jest coś takiego w internecie prócz prezentacji produktu na youtube?

            Skomentuj

            • OwIeCzKa
              Erotoman
              • Nov 2005
              • 444

              #36
              Napisał upocone jajka
              ja tez bym zamówił ale przecie jak bym zobaczył taki obciachowy fioletowy kolor w cipce u baby to bym chyba umarł ze śmiechu
              Tia mój mąż też czepia się moich różowych zabawek
              Ale cieliste są brzydkie, a czarnych nie kupię bo jestem rasistka hehehe
              Choć korek analny mam czarny i jest ok - pewnie dlatego że go nie widzę
              Co do zabawki z temacie to nie wkładam sobie nic w cipke ( chyba że kulki), niewygodne to ustrojstwo
              Ale na łechtaczkę jak najbardziej
              Społeczeństwo, społeczeństwo
              Dyscyplina, posłuszeństwo
              Psychopaci i zboczeńcy
              Społeczeństwo, społeczeństwo

              Skomentuj

              Working...