W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Chodzenie ze ściągniętym napletkiem

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • andrew95
    Świętoszek
    • Dec 2014
    • 27

    #16
    Napisał janlis
    Też zawsze chciałem mieć zsunięty napletek i odkrytą żołądź. Po części mi się udało, ćwiczyłem to zsuwając napletek przy każdej okazji. Najlepsze efekty uzyskiwałem w ciasnych majtkach, bo napletek wtedy nie wracał, ale potem wpadłem na pomysł ściągania go w nocy, przed zaśnięciem. Po prostu zsuwałem, wkładałem penisa pomiędzy złączone uda i zasypiałem. Początkowo była kicha, budziłem się w nocy i napletek zakrywał żołądź, ale po pewnym czasie (ale liczone w miesiącach) już nie miałem i nie mam do tej pory problemu nasuwającego się samoczynnie napletka. Ale zaznaczam, tylko w czasie chodzenia lub leżenia. Kiedy się mocno schylę, przykucnę, a czasem nawet jak siadam - napletek po chwili nasuwa się na żołądź. Ale nago na plaży nudystów, albo w saunie, w łaźni paraduję z odkrytą żołędzią. Próbowałem też silikonowy pierścień zakładany na penisa i przytrzymujący napletek. To była dobra metoda, bo pierścień przytrzymywał skutecznie napletek nawet kilka dni. Chodziłem z nim również na plaży, miałem z przeźroczystego silikonu, więc nie rzucał się w oczy. Myślę, że zastosowane różne sposoby przynoszą efekty po dłuższym czasie .

    janek
    A powiedz mi, skąd taki pierścień miałeś? Był podobny do tych co wstawiłem z wiki powyżej?

    Skomentuj

    • Jack Daniel's
      Seksualnie Niewyżyty
      • May 2013
      • 244

      #17
      Zawsze na noc możecie go odciągnąć, owinąć czystym bandażem żeby zwiększyć objętość i do ciasnych gaci wsadzić tak, jakby na brzuchu leżał. Tak się zaleca trzymać szwy po zabiegu, ale jest pewność, że penis jest nieruchomo.

      Skomentuj

      • paraSzczecin
        Ocieracz
        • Feb 2015
        • 145

        #18
        proponuje jeszcze nosić wywinięte rzęsy/powieki na lewa stronę. Najlepiej na taśmie klejącej, żeby nie wróciły przy próbie mrugania na swoje miejsce. Wtedy to dopiero będziecie cool wyglądać..

        Skomentuj

        • andrew95
          Świętoszek
          • Dec 2014
          • 27

          #19
          Napisał paraSzczecin
          proponuje jeszcze nosić wywinięte rzęsy/powieki na lewa stronę. Najlepiej na taśmie klejącej, żeby nie wróciły przy próbie mrugania na swoje miejsce. Wtedy to dopiero będziecie cool wyglądać..
          Proponuję nie wchodzić na temat który Cię/Was nie interesuje, a nie bez sensu nabijać posty. Pozdrawiam.

          Skomentuj

          • janlis
            Świntuszek
            • Aug 2012
            • 88

            #20
            Napisał andrew95
            A powiedz mi, skąd taki pierścień miałeś? Był podobny do tych co wstawiłem z wiki powyżej?
            Człowieku, to było jakieś 25-30 lat temu . Jaki Internet i jaka Wikipedia???!!!
            Sam sobie go zrobiłem ze smoczka na butelkę do karmienia niemowląt . Ważne, że działało . Ostatnio zakładałem na penisa silikonową "frotkę" do włosów. Złożona na 2 razy i założona bezpośrednio pod "główką" pasuje na mojego fiuta idealnie i nie pozwala zsunąć się napletkowi, a dodatkowo trochę przy niej nabrzmiewa żołądź . I like it!

            janek

            Skomentuj

            • Robert_b

              #21
              Ja tak ściągałem kiedyś napletek, jak miałem zbyt wrażliwą żołądź i trochę ciasną skórkę. Ćwiczenie pomogło. Teraz już nie chodzę ze ściągniętym. W sumie to lubię tą skórkę

              Skomentuj

              • dawidkowalski87

                #22
                Temat przemocny.Taaa napewno odkrycie truskawy zrobi z Was ogierów.Ja mam zawsze skóre na gałce, jakbym sie z nim nie siłował to i tak spadnie bo jest spora.Kompletnie mi nie przeszkadza ten fakt.

                Skomentuj

                • andrew95
                  Świętoszek
                  • Dec 2014
                  • 27

                  #23
                  Mi też ten fakt nie przeszkadza, robię to z innych powodów. Chociażby dla higieny.

                  Skomentuj

                  • pipucha87
                    Świętoszek
                    • Aug 2013
                    • 15

                    #24
                    Co Wy chcecie osiągnąć ściągając napletek? Posiadanie go to naturalna sprawa, a obrzezanie z powodów innych niż medyczne to trochę fanaberia. Często równa się to pozbawieniu dużej części przyjemności, w końcu dzięki napletkowi żołądź jest bardziej wrażliwa na bodźce dotykowe. A co do higieny, to z napletkiem czy bez trzeba chyba o nią dbać?

                    Skomentuj

                    • dawidkowalski87

                      #25
                      Napisał andrew95
                      Mi też ten fakt nie przeszkadza, robię to z innych powodów. Chociażby dla higieny.
                      Ale co ma napletek do higieny, przecież i tak minimum 3 razy dziennie myjesz małego...

                      Skomentuj

                      • andrew95
                        Świętoszek
                        • Dec 2014
                        • 27

                        #26
                        No dobrze, tylko po godzinie z nasuniętym napletkiem "czuć" go, a po kilku bez - nie. Jest różnica.

                        Skomentuj

                        • pinek81
                          Banned
                          • Jun 2009
                          • 144

                          #27
                          Ja właśnie testuję, od kilku dni chodzę z odciągniętym napletkiem, na początku dziwne uczucie, truskawa bardzo czuła na ocieranie o portki, ale teraz jest okej. Ciekawe nowe doświadczenie. Faktycznie ze zsuwającym się napletkiem trudno sobie poradzić aaale.. z dnia na dzień coraz lepiej

                          Skomentuj

                          • legwan
                            Świętoszek
                            • Apr 2016
                            • 35

                            #28
                            Od ok. 10 lat chodzę ze ściągniętym napletkiem, zawsze i wszędzie. Jednak poza tym, że nieco łatwiej zachować higienę, a laski na plaży / nad wodą częściej patrzą mi się na krocze jeśli jestem w mocno odciskających się kąpielówkach lub spodenkach, to nie zauważyłem najmniejszej różnicy... Wspominane tutaj przewrażliwienie główki trwało może kilkanaście dni, potem się przyzwyczaiłem i tak już mi zostało.

                            Skomentuj

                            Working...