W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Najbardziej wyuzdana fantazja

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szczoor
    Świętoszek
    • Apr 2011
    • 9

    #76
    Ja mam 2 skrajnie różne fantazje.
    1. Jestem seksualną zabawką jakiejś kobiety, niewolnikiem spełniającym każdą jej zachciankę. Liżę jej stopy i całe ciało i generalnie robię tylko to co mi każe i na co pozwoli. Na koniec, w nagrodę za zaspokojenie jej, robi mi od niechcenia loda

    2. Ostre rżnięcie jakiejś uległej suczki. Wiążę ją i zasłaniam oczy, po czym bawię się jej ciałem. Robię palcówę, ale nie pozwalam dojść, wkładam jej całego fiuta w gardło i posuwam w usta. Potem ostre rżnięcie od tyłu z ciągnięciem za włosy, klapsami i podduszaniem. Na koniec spuszczam się w jej usta

    Skomentuj

    • pannaanastazja
      Erotoman
      • Jul 2011
      • 396

      #77
      Wyuzdanej nie mam, ale sex na dachu np manufaktury to jest zdecydowanie to o czym marze i kiedyś zrealizuje
      „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

      Skomentuj

      • tomeczek~30
        Świętoszek
        • Jul 2010
        • 29

        #78
        seks na dachu przerabiałem niegdyś. dach płaski starej kamienicy (doglądałem mieszkania na poddaszu mojej babci ;-) i raz odwiedziłem je z koleżanką) - dobrze że się komin nie posypał hahah. najlepsze było to, że całkiem niedaleko są wyższe bloki....ale było to tuż po zachodzie słońca... polecam!

        Skomentuj

        • paffcio
          Banned
          • Mar 2006
          • 2286

          #79
          Przelecieć poczciwą Telimenę (rozmiar 58 ) we włochatego rowa.

          Skomentuj

          • Misiak71
            Świętoszek
            • Jul 2011
            • 22

            #80
            Powolne kochanie się na Moście Karola w Pradze. Wieczór, ludzie czasami przechodzą obok, ale widzą tylko parę przytuloną do siebie, nie wiedzą że właśnie w niej jestem i powoli się kochamy.... Zrealizowałem to, ale fantazjuję czasem nad powtórką

            ...i jeszcze trójąk 2m+K, robić jej minetkę, gdy ktoś inny ją ostro bzyka...

            Skomentuj

            • pamlintasz
              Świntuszek
              • Mar 2010
              • 52

              #81
              Cześć- piszę tu po raz pierwszy. Fantazje są pobudzające. Ja ma taką- poznaję w necie dojrzałą kobietę taką super MILF! Zaprasza mnie do siebie na wieczór witając w seksownym peniuarze. W pokoju zastaję dwie młodsze od niej laski i dwóch młodszych facetów. Oni zaczynają pieścić gospodynie która pomiędzy ssaniem jednego penisa i klapsami po tyłeczku drugiego każe tym młodym przygotować mnie - pieścimy się a dziewczyny zajmują się moim rycerzykiem. Wtedy MILF karze mi- zerżnij mnie od tyłu . Więc wchodzę pomiędzy jej krągłe pośladki i patrzymy jak pozostałe osoby dają sobie wzajemnie rozkosz. Fantają do zrealizowania jest udział w swinger party tylko jak tu namówić żone- jest raczej ortodoksyjna

              Skomentuj

              • dawiddawid90
                Świętoszek
                • Feb 2011
                • 11

                #82
                1. Chcialbym razem z inną dziewczyną obciągnąć innemu facetowi
                2. Chciałbym aby jakiś facet lub kilka spuściło się w tyłek, cipke dziewczyna a ta żeby zrobiła mi facesitting
                3. Chciałbym kiedyś zapłacić taksówkarzowi lodem lub taksówkarce minetką
                4. Chciałbym być zaczepiony przez grupe nastolatków (chłopaków i dziewczyny) i zmuszony do zrobienia minetki/loda lub seksu analnego np w piwnicy, w szkole, w parku..
                5. Chciałbym być poniżony przy grupie facetów/kobiet i zmuszony do różnych rzeczy obciągania, zlizywania spermy, bycia wyruchanym w tyłek (może w końcu się uda), wyruchania dziewczyny a następnie wylizania z niej mojej własnej spermy

                Generalnie wszystko gdzie moge być uległy i moge lizać/łykać sperme, robić lody itp.

                Skomentuj

                • snb_girl
                  Banned
                  • Oct 2010
                  • 213

                  #83
                  oil party nad basenem, same laski z fajnymi dupciami

                  Skomentuj

                  • pamlintasz
                    Świntuszek
                    • Mar 2010
                    • 52

                    #84
                    Taka imprezka z błyszczącymi pupciami to też jedna z moich fantazji- błyszczące , okrągłe i gładkie jest seksy

                    Skomentuj

                    • szczoor
                      Świętoszek
                      • Apr 2011
                      • 9

                      #85
                      Napisał dawiddawid90
                      ...
                      Myślę, że nie bedziesz miał większych problemów ze spełnieniem tego.

                      Skomentuj

                      • gsx
                        Świętoszek
                        • Aug 2011
                        • 3

                        #86
                        Orgia, aby mógł każdy z każdym.
                        suzukigsx1300rhayabusa
                        blogspot
                        com

                        Skomentuj

                        • dawiddawid90
                          Świętoszek
                          • Feb 2011
                          • 11

                          #87
                          Napisał szczoor
                          Myślę, że nie bedziesz miał większych problemów ze spełnieniem tego.
                          aha, wyczuwam sarkazm :-)

                          Skomentuj

                          • szczoor
                            Świętoszek
                            • Apr 2011
                            • 9

                            #88
                            jaki sarkazm? jeśli chodzi o część męską, to na pewno znajdziesz chętnych.

                            Skomentuj

                            • kasik*
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Dec 2010
                              • 242

                              #89
                              Może nie wyuzdana tak po prostu
                              trójkąt z dwoma facetami bi..
                              Tak ostro i mocno oj tak
                              "Los sprowadza nas na ziemię każdego dnia drzemie w nas
                              Promyk nadziei zgasł czy będzie płonąć czas
                              Nie ubłagalnie zostawia na nas swój ślad Pierwiastek zła znów szuka swego ujścia"

                              Skomentuj

                              • Candice
                                Ocieracz
                                • Oct 2009
                                • 172

                                #90
                                A ja marzę o tym by być związaną... Żebym nie mogła się ruszyć... I żeby facet mógł zrobić ze mną co tylko chce. Ale bez żadnych śmiechów, gadania itp. tylko musiałby być zdecydowany. Musiałby wiedzieć gdzie i jak mnie przywiązać... I zatkać mi czymś usta, żeby było słychać tylko moje stłumione jęki Mhm... marzenie...
                                I podoba mi się jeszcze coś w stylu gwałtu. Jestem np w łazience w centrum handlowym z moim chłopakiem. 3 kolesi wchodzi, związują go że nie może się ruszyć. Dwaj mnie trzymają, 1 mnie bzyka, potem się zmieniają. Najpierw się wyrywam, płaczę, krzyczę, a potem gdy jeden mnie bzyka, zaczyna mi się to podobać. A wszystko na oczach mojego chłopaka, który nie może mi pomóc...
                                To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

                                Skomentuj

                                Working...