Połykanie własnego nasienia przez chłopaka; czy was to dziewczyny podnieca??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tetsu
    Świętoszek
    • Aug 2006
    • 8

    Połykanie własnego nasienia przez chłopaka; czy was to dziewczyny podnieca??

    Nosz kurcze czytajac niektore posty na BT to czesto sie zdarzalo ze natknolem sie na temat typu "chce sprobowac swojej spermy" mnie i innych facetow to obrzydza (a przeciez to jest z mojego cialka ) ale kobiety ich bronily. Czy was kobitki to podnieca?? jak ktos proboje na waszych oczach swoja sperme??

    hehe.....i tu mnie masz musze ci powiedziec bo jak moje kochanie zrobi lodzika i koncze na jej ustach to pozniej jak to wytrze ja caluje hehe...tak wiec blad z mojej strony z takim postem
    Last edited by sister_lu; 13-10-16, 17:23.
  • KiZiA
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2006
    • 183

    #2
    Mnie może połykanie spermy nie podnieca ale też nie przeszkadza mi to i jest wręcz miłe gdy widze że sprawiam 2 osobie przyjemność. Poza tym to działa w 2 strony. Nie mogłabym byc z kimś kto brzydziłby sie mnie

    Skomentuj

    • shaved
      Świętoszek
      • Jul 2006
      • 18

      #3
      Ciekaw jestem jak dyskusja się rozwinie - moją żonę kręci to niesamowicie, kiedy po francuzie z finiszem w jej ustach całujemy się dziko podając sobie wzajemnie spermę z ust do ust Na mnie zresztą też działa to niesamowicie podniecająco, kiedy widzę, jak ona na to reaguje.

      Skomentuj

      • Szlajfka
        Perwers
        • Oct 2005
        • 1057

        #4
        Mogłoby to ciekawie wyglądać, ale nie będę go do tego zmuszać, bo sama bym nie tknęła swoich soków. Kiedyś o mało nie polizałąm wibratora po zabawie na szczęście w porę sobie przypomniałam i wyhamowałam W końcu swojego moczu i kału nie zjadam, więc śluzu z pochwy też nie będę. Tak więc faceta też nie będę zmuszać do picia własnej spermy
        Nadzieja umiera ostatnia....

        Skomentuj

        • KrzysiekV
          Ocieracz
          • Jun 2006
          • 150

          #5
          Wlasnie. Ja nie polykalem swej spermy z premedytacja. Ale spokojnie caluje dziewczyne po lodziku, przy czym jak juz sobie polknie lub jakos inaczej sie pozbedzie spermy. Nie brzydze sie nia, ale jakos tez mnie nie pociaga. Bardziej juz soczki mej dziewczyny.
          Prosze nie pisac mi o bledach ortograficznych.

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #6
            Mnie to bardzo kręci. No, właśnie na przykład kiedy facet zlizuje swoją spermę z mojego brzucha albo piersi.
            Ale trudno znaleźć takiego, co będzie chciał.
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • Margerita
              Ocieracz
              • Aug 2006
              • 174

              #7
              Napisał Szlajfka
              W końcu swojego moczu i kału nie zjadam, więc śluzu z pochwy też nie będę. Tak więc faceta też nie będę zmuszać do picia własnej spermy
              Ja również swojego moczu ani kału nie próbuję i nie mam zamiaru, ale to to co innego Zaciekawił mnie smak tego po tym jak mój chłopak zrobił mi pierwszy raz minetę. Spróbowałam z ciekawości A co do tematu. Jeśli tej spermy np. na moim brzuchu byłoby niewiele (zakładając że kapło trochę w czasie kiedy koniec nastąpił w mojej buzi) i mój Skarbek zlizał to patrząc przy tym na mnie to z pewnością podnieciłoby mnie to.. jeśli jednak byłoby jej wiele a on zaczął ją zlizywać to czułabym się dziwnie..
              rób co uważasz i uważaj jak robisz

              Skomentuj

              • Szlajfka
                Perwers
                • Oct 2005
                • 1057

                #8
                Ja kiedyś powąchałam i zajechało mi cebulą, więc dałam se siana
                ps. wcześniej się myłam
                Nadzieja umiera ostatnia....

                Skomentuj

                • KiZiA
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jun 2006
                  • 183

                  #9
                  O faktycznie nie doczytałam więc to też nie koniecznie by mnie podniecało

                  Skomentuj

                  • Trzynasty
                    Ocieracz
                    • Jul 2006
                    • 156

                    #10
                    Mnie tego typu "perwersje" w ogóle nie kręcą. W tej akurat kwestii jestem raczej konserwatystą i nie wymagam tego od mojej pani, ktora zresztą też tego nie lubi. Co prawda człowiek jedno mówi zanim spróbuje a potem bywa różnie. W gruncie rzeczy nie jestem pewien czy w tej sytuacji podniecenia nie puscilbym się w ten erotyczny szał konsumpcji. W ostatecznosci znam lepsze źródla fruktozy...

                    Skomentuj

                    • Asiaczek
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Apr 2006
                      • 218

                      #11
                      Smak mojego "kisieklu" jakos mi nie podchodzi po prostu ma to dla mnie dziwny smak i zapach, aczkolwiek nie brzydze się tym Gdyby mnie poprosił np. o oblizanie paluszkow robiłam bym to (P.dla Ciebie wszystko )
                      Mój chlopak nie ma zadnego oporu przed wlasna sperma...i gdy jej proboje ( choc zdaza sie to bardzo rzadko) szalenie mnie to kręci i podnieca
                      "Jestem pułapką w pułapce, zamieszkiwanym mieszkańcem, obejmowanym objęciem, pytaniem na odpowiedz na pytanie".
                      W. Szymborska

                      Skomentuj

                      • rozporek
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Oct 2005
                        • 335

                        #12
                        Ej wy ten temat będziecie wałkować na tym forum do tej pory aż w końcu wszyscy faceci którzy tego nie robili - spróbują, prawda?
                        <Flora> potrzebuję jakiejś porady dotyczącej mężczyzn... pomożecie?
                        <Shadowdean> Połykaj

                        Skomentuj

                        • Trzynasty
                          Ocieracz
                          • Jul 2006
                          • 156

                          #13
                          Ha! Rozporek, rozpracowałeś tą mafię! Chcą żebysmy się wszyscy potruli, albo pozachodzili w ciążę...

                          Skomentuj

                          • Asiaczek
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Apr 2006
                            • 218

                            #14
                            Skoro żadna kobieta nie otruła się sperma to i Wy sie nie otrujecie. ..wystarczy chcieć...
                            "Jestem pułapką w pułapce, zamieszkiwanym mieszkańcem, obejmowanym objęciem, pytaniem na odpowiedz na pytanie".
                            W. Szymborska

                            Skomentuj

                            • Trzynasty
                              Ocieracz
                              • Jul 2006
                              • 156

                              #15
                              Ale w ciąze zachodzą!

                              Ok, ok, już przestaję siać zamieszania.

                              Skomentuj

                              Working...