Płyn ejakulacyjny na wargach s.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • CrazyTrain
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 13

    Płyn ejakulacyjny na wargach s.

    Witam!
    Okres - 26.07.
    Dzień 04.08 - 10 dzień cyklu, Stało się tak, że na moich palcach znalazł się płyn ejakulacyjny, który wytarłem o pościel, po czym zacząłem dotykać warg sromowych mojej dziewczyny jednak trwało to max 5sek gdyż zdałem sobie sprawę, że nie jestem pewny co do ryzyka zajścia w ciążę. Była sporo wilgotna, nie dotykała tam się po zajściu, chwilę pogadaliśmy i poszliśmy spać, następnego dnia rano poszła się wykąpać, po jakiś 18 godzinach.

    Naczytałem się wcześniej i teraz, różnych rzeczy co do tego tematu jednak mam wątpliwości co do wiarygodności tych serwisów gdyż tylko po części są związane z seksem.

    Jak to właściwie jest? Czy płyn ejakulacyjny/sperma muszą zostać wprowadzone głęboko do pochwy?

    i jaka jest szansa że plemniki z płynu ejakulacyjnego (po wytarciu jak w naszym przypadku) dostaną się z przedsionka pochwy do "celu" o ile w ogóle płyn ejakulacyjny przedostał się z warg do przedsionka?

    jest się czego obawiać? następnego dnia rano było jej niedobrze, jednak powodem mógł być stres. pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi
    Last edited by CrazyTrain; 06-08-11, 09:49.
  • arktan
    Banned
    • Jun 2011
    • 9

    #2
    polceam lekture : http://beztabu.com/showthread.php?t=17393

    Skomentuj

    • wsad13
      Świętoszek
      • Jul 2011
      • 13

      #3
      Istnieje prawdopodobieństwo graniczące z pewnością że nie masz się czego obawiać. Nie ma mocy żeby jakiś plemnik z preejakulatu zrobił Ci dowcip i z warg sromowych przepełzał do jajeczka. Co prawda ostatnie badania mówią że w preejakulacie mogą znajdować plemniki i to dość ruchliwe skubańce ale te badania przeprowadzono na małej grupie facetów. Generalnie jak już są tam jakieś plemniory to albo martwe bądź o upośledzonej i obniżonej ruchliwości jest też ich bardzo mało. Odnośnie do tego że Twojej dziewczynie było na drugi dzień nie dobrze nie ma nic wspólnego z ciążą. Zakładając czysto teoretycznie że zaszła to objawy nie pojawiają się dnia następnego. Podsumowując nie będziesz teraz tatusiem i był byś myślę pierwszym który by zapłodnił dziewczynę samy preejakulatem. Dobra rada na koniec poczytaj trochę o antykoncepcji i jak dochodzi do zapłodnienia to mniej stresów będziesz miał.

      Skomentuj

      • Malinka_a
        Perwers
        • Feb 2011
        • 1219

        #4
        mnóstwo razy miałam w sobie preejakulat, na zewnątrz i wewnątrz, a mamuśką nie jestem. od tego przecież w ciążę się nie zachodzi. a jeśli mi ktoś powie, że się zachodzi to znaczy, że byłam straszną szczęściarą
        na Twoim miejscu przejmowałabym się, gdyby to była sperma, choć i wtedy nie wydaje mi się, by ryzyko ciąży mogło być duże.
        widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
        jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
        bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

        Skomentuj

        • Wujek

          #5
          na 99,9% mozesz byc pewny ze te rzyganie z rana to po kiepskim jedzeniu. A zeby zostac ojcem - musisz sie bardziej postarac

          Skomentuj

          • CrazyTrain
            Świętoszek
            • Feb 2009
            • 13

            #6
            dziękuję Wszystkim za sensowe i wyczerpujące odpowiedzi, pozdrawiam

            Skomentuj

            Working...