Okres a ciaza

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zasmucona
    Świętoszek
    • Apr 2009
    • 8

    Okres a ciaza

    Witam, mam takie pytanie bo nie wiem czy jestem w ciazy czy moze jakies nerwy lub jestem na cos chora. Sprawa wyglada tak okres dostalam tak jak powinnam dostac. Krwawienie trwalo przez 2 dni i bylo obfite. Obecnie mam 4 dzien okresu i od 2 dni krwawienie jest dosc slabe,a z reguly 3-4 dzien krwawienie bylo dosc mocne. Okres zawsze trwa 5-6 dni wiec chce wiedziec czy poprostu czasem tak jest czy cos ze mna nie tak.
  • Malinka_a
    Perwers
    • Feb 2011
    • 1219

    #2
    na pewno jesteś w ciąży, bo okres masz mniej obfity
    dawno takiej głupoty nie słyszałam. masz w ogóle pojęcie, jakie są objawy ciąży i jak się w nią zachodzi?
    nie, nic z Tobą za pewnie nie jest nie tak, różnice między okresami są normalne, ale jak masz wątpliwości to idź do lekarza.
    widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
    jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
    bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

    Skomentuj

    • zasmucona
      Świętoszek
      • Apr 2009
      • 8

      #3
      No tak ale kurde wczoraj byl 3 dzien krwawienie bylo naprawde male dzisiaj zamiast krwi jest brazowa wydzielina. Nie wiem co mam o tym juz myslec

      Skomentuj

      • Betina
        Erotoman
        • Mar 2011
        • 596

        #4
        To zrób sobie test ciążowy. Będziesz wiedziała.
        "Używajcie polskich znaków. Jest różnica czy komuś zrobisz ŁASKĘ czy LASKĘ." - prof. Bralczyk

        Skomentuj

        • Malgorzata
          Seksualnie Niewyżyty
          • Mar 2011
          • 196

          #5
          ... jak Ty takich rzeczy nie wiesz to po co brałaś się za rozkładanie nóg przed facetem ? Może jednak pójdziesz do lekarza to może czegoś się dowiesz? W ogóle to spróbuj się czegokolwiek dowiedzieć, zainteresować ? Mamy się spytaj dziecko. Tylko po to aby dzieci nie miały dzieci bo dzieci tych dzieci wcale nie chcą być z taką mamusią. Bo mamusia będzie się martwiła jak się pozbyć tych dzieci albo ich nie mieć wcale bo po co jej one jak ona jeszcze chce porozkładać nogi ale nie wie jak to zrobić aby tych dzieci nie było... Przepraszam ale IQ poniżej "Naszej szkapy" ( to taka lektura kiedyś była).

          Skomentuj

          Working...