Jak z partnerką bez orgazmu pochwowego?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Poll
    Świętoszek
    • Sep 2017
    • 2

    Jak z partnerką bez orgazmu pochwowego?

    Hey , witam wszystkich
    Jestem w związku z partnerką która nie osiąga orgazmu pochwowego, jest to mój ,,pierwszy" taki raz. Dlatego też moje pytanie jak w waszych związkach u was to wygląda, pieszczenie oraz sex. Dotąd nie miałem takiej sytuacji i albo starałem się doprowadzić nas oboje do orgazmu, albo najpierw ją a następnie siebie. Teraz tak się nie da, chciał bym wiedzieć jak sobie z tym radzicie... liczę na jakieś ciekawe rozwiązania... coś co sprawi dużo ,, radości" i mi i jej (Obecnie sobie radze xD, ale mam nadzieje że podsuniecie mi ciekawe rozwiązania). I niby jest to śmieszne ale będę musiał się przyzwyczaić że ona w ten sposób nie dochodzi... a zawsze sprawiało mi to wiele satysfakcji
  • DSD
    Perwers
    • Jan 2010
    • 1275

    #2
    Well, chyba jedynym wyjściem jest rozmowa z tą konkretną kobietą. Świat jest różnorodny: jeden lubi blondynki, drugi brunetki, a trzeci panów. Podobnie jest chyba z orgazmem - co kto lubi...
    Tutaj od razu przychodzi do głowy najprostsze rozwiązanie - zapytać czy i jak się masturbowała, kiedy miała orgazm, a potem powtórzyć w praktyce to co powie
    'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

    Skomentuj

    • Poll
      Świętoszek
      • Sep 2017
      • 2

      #3
      Wydaje mi się że jest oki, ale może ktoś podsunie jeszcze jakeś ciekawe rozwiązanie z którego będzie warto zaczerpnąć inspiracji

      Skomentuj

      • al64
        Świntuszek
        • May 2015
        • 57

        #4
        Ja w takiej sytuacji radziłem sobie językiem

        Skomentuj

        • pollychce
          Świętoszek
          • Aug 2017
          • 10

          #5
          Jeśli kobiecie tak pasuje, możesz przyzwyczaić się na przykład tylko do orgazmu łechtaczkowego. A jeśli partnerka chce też pochwowego, nic tylko trenować.
          Dobrze, jeśli zabawia się sama. Może badać swoje ciało. Poza tym na pewno nie zaszkodzą kulki gejszy (O ile nie ma problemów z macicą - tyłozgięcie to się nazywa, jeśli się nie mylę).

          Skomentuj

          • wiarus
            SeksMistrz
            • Jan 2014
            • 3264

            #6
            Po co się napinać na siłę?
            Czasami jest to temat nie do przeskoczenia i wtedy "zawziętość" psuje wszystko.
            "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
            James Jones - Cienka czerwona linia

            Skomentuj

            • joedoe
              Perwers
              • Aug 2014
              • 1272

              #7
              Jak masz orgazm penisowy to ten drugi jest jej problemem.
              Kobiety inaczej przezywaja, nie staraj sie jej zadowolic.
              Ją cieszy gdy zadowala ciebie.

              Skomentuj

              Working...