W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kuzyn

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sialalala
    Świętoszek
    • Jul 2011
    • 1

    Kuzyn

    Hmm jet to moje pierwsze opowiadanie, więc prosze o wyrozumiałosc Aha i witam wszystkich na forum

    Pierwszy raz. Na pewno każdy o tym myśli, planuje jak to zrobić i kiedy. Ja pierwszy raz uprawiałam seks w wieku 16 lat. I była to rzecz, o której najlepiej zapomniec ,która powinna mnie napawać obrzydzeniem. Jednak kiedy się masturbuje,to wspomnienie samo wchodzi mi do głowy i powoduje u mnie gęsią skórkę. Piszę o tym w ten sposób, ponieważ swój pierwszy raz przeżyłam z kuzynem. I to o dużo starszym.
    Darek wtedy miał 27 lat . Był bardzo przystojny:wysoki,postawny ,szarooki o ciemnych blond włosach mężczyzna. Nie dziwie się,że dziewczyny za nim latały jak ogłupiałe .jednak on wolał „przygody na jedną noc”. Wiem o tym, ponieważ raz podsłuchałam jak rozmawiał z kumplem przez telefon. Śmiał się z ,jak to on określił ”tych głupich platynowoblond pustaków, które liczą, że oprócz pożądania,będą potrafiły wzbudzić w nim inne uczucia”.
    Przyznam, Darek podobał mi się . Jednak nie myślałam o nim jako potencjalnym kandydacie do pierwszego „bzykanka”. Jego charakter bardzo mnie denerwował. No, ale może przejdźmy do rzeczy.
    Tamtego dnia wybrałam się z rodzicami oraz ciotką (matką Darka) do jego mieszkania. Ot,takie rodzinne odwiedziny. Gadaliśmy, piliśmy herbatkę –normalka. W pewnej chwili ciocia zaproponowała żeby pojechać do babci, mieszkającej daleko za miastem i obejrzeć altanke,ktorą niedawno wybudował mój dziadek. Jako że był straszny upał, wolałam się nie ruszać z przyjemnego,chłodnego mieszkanka ,więc zaprotestowałam . Wtedy do rozmowy włączył się Darek i zaproponował, żebym z nim została , a rodzice z ciocią pojada. Moja mama oczywscie powiedziała, że straszny ze mnie leniuch ale zgodziła się na tą propozycje.
    Po wyjeździe „starszyzny”, Darek spytał czy bym nie pograła z nim na Playstation.
    Zgodziłam się z chęcią. Jednak podczas gry nie mogłam nie zauważyć, że jego wzrok zbyt często padał na mój dekolt. Raz nawet, niby obejmując mnie przyjacielsko,zatrzymał dłużej dłoń na mojej klatce piersiowej. Czując się mocno skrępowana,powiedziałam że pójdę po cos do picia. Będą w kuchni ,oparłam się o blat i myślałam nad ta sytuacją.
    Stojąc tyłem do drzwi,nie usłyszałam jak mój kuzyn opiera się o futryne. Gdy chrząknął ,podskoczyłam jak oparzona.Darek się zaśmiał i powiedział,że dzwoniła do niego ciotka i poinformowała go , że postanowili urządzic grilla,więc wrócą po 21. Zauważyłam,że mierzy mnie wzorkiem,zatrzymując się dłużej na nogach. Odwróciłam się tyłem i udawałam, że czegoś szukam w szafce, gdy usłyszałam głos Darka:
    -no,no nawet nie zauważyłem kiedy moja kuzyneczka wyrosła na taką fajną laske .
    Zignorowałam go ,w duchu denerwując się coraz bardziej. Nagle poczułam jak obejmuje mnie w talii i przyciska do blatu. Przestraszona, stałam jak osłupiała.
    -za****scie mi się podobasz,mimo że jesteś taką małolatką i do tego ze mną spokrewnioną-wyszeptał mi do ucha , dotykając moich pośladków. Zamknęłam oczy, próbując się uspokoić. Zorientowałam się, że moja cipka stała się strasznie nabrzmiała i wypływało z niej morze soków. Miałam już za sobą pierwszą masturbacje, więc wiedziałam , że jestem maksymalnie podniecona.Tymczasem Darek całował mnie po szyi, jednocześnie sięgając do mojego stanika. Nie mogąc się powstrzymać, wydałam cichy jęk. Darek mnie obrócił przodem do siebie i popatrzył w oczy.
    -jeżeli nic nie powiesz mamusi ani tatusiowi-powiedział,rozpinając mi guzik u moich szortów-dam ci taką rozkosz,że nie zapomnisz tego do końca życia.
    Przez moją głowe przeleciało tysiąc odpowiedzi, z czego wszystkie były na nie i wyrzucały mojemu kuzynowi jaką jest obleśną świnią. Nie mogłam jednak ignorowac dreszczy podniecenia,które przechodziły przez moje ciało. Po chwili,niezdecydowanie, kiwnęłam głową na tak. Wtedy Darek mnie podniósł i posadził na blacie, po czym zaczął mnie namiętnie całować. Oddałam mu pocałunek,jednocześnie próbując zapiać guzik u moich spodenek. Darek to zauważył i złapał mnie mocno za ręke,mówiąc:
    -tak chcesz pogrywać?
    Byłam tak zdezorientowana, że nic nie odpowiedziałam. Nagle kuzyn wziął mnie w ramiona i zaniósł do sypialni . Rzucił mnie na łóżko, po czym zamknął drzwi na klucz. Ściągnął koszulke i położył się na mnie, przygniatając mnie całym swoim ciałem. Całował mnie po szyi, sciągając mi t-shirt. . Potem zabrał się do szortów. Gdy już byłam w samej bieliźnie, po woli zaczął sunąc ustami do moich piersi .Już nie powstrzymując dyszenia, pogodziłam się z tym , że utrace dziewictwo z kuzynem. Nim się zorientowałam, byłam już bez bielizny. Darek wstał i podziwiał mnie z pożądaniem w oczach. Zdjął spodnie i stał tylko w samych bokserkach. Zerknęłam na jego krocze i ujrzałam ogromne wybrzuszenie. Zagryzłam wargi, myśląc o tym , co znajduje się pod bielizną Darka. Kuzyn wrócił na łóżko i zajął się moimi cycuszkami. Nie były one duże, jednak pod wpływem podniecenia sterczały aż się miło patrzyło.Darek zaczął je lizać, przegryzać. Bawił się nimi jak szalony. Zamknęłam oczy,jęcząc z rozkoszy. Jak na razie było za****ście. Mój kochanek zaczął schodzić w dół,całując mój brzuch, pępek aż doszedł do mojej „największej przyjaciółki”. Goliłam ją prawie co dwa dni, ponieważ nienawidziłam owłosienia łonowego. Darek zaczął ją wylizywać z soków. Jęczałam jak oszalała. Bawił się moją łechtaczką ,gryząc ją i ssąc. Nagle poczułam jak wkłada mi palca do pochwy i zaczyna nim szybko poruszać. Prawie krzyczałam, gdy pieprzył mnie palcem, jednocześnie liżąc moją muszelke.Słyszałam tylko jęki moje i Darka oraz mlaskanie cipki. Nagle Darek przestał klękając przed moimi podkurczonymi nogami.
    Zdjął bokserki i zobaczyłam dosyc długiego,grubego ,czerwonego penisa. Identyczne widziałam w filmach XXX . Darek wstał i podszedł do szafki. Wyjął z niej kondoma i założył na potwora. Przestraszyłam się, że będzie mnie strasznie bolec. W końcu mój pierwszy raz. Zaczęłam żałować , że się zgodziłam . Ale teraz nic już bym nie wskórała. Gdybym zaczęła stawiać opór,Darek prawdopodobnie by mnie zgwałcił. Kuzyn klęknął ponownie przed moimi nogami. Założył je na ramiona. Zamknęłam oczy, czekając. Po chwili poczułam jak wkłada fiuta do mojej cipki. Na prawdę był ogromny. Rozpychał moją dziewicza dziurke . Trafił na opór. To moja błona dziewicza przerywała dalszą zabawę. Darek wziął mocny zamach biodrami i wbił się we mnie prawie cały. Krzyknęłam. Poczułam ból,jednak nie tak straszny,jak się spodziewałam. Kuzyn wyjął swojego penisa i zaczął nim masować moją łechtaczke.Powoli wracałam do stanu ogromnego podniecenia, oznajmujac to głośnymi jękami. Darek nagle wbił się we mnie ponownie i zaczął mnie posuwać. Mocno czułam jego penisa w sobie,moja cipka jeszcze się nie rozciągnęła dostatecznie. Darek dyszał, pieprząc mnie najmocniej jak tylko mógł. Nagle zwolnił tempo i zaczął wyciągać swojego fiuta całego i ponownie go wkładać z wielką mocą. Z każdym włożeniem penisa wydawałam głośne jęki.Usłyszałam jak mówi :
    -odwróć się i oprzyj na łokciach
    Domyśliłam się , że chce mnie wziąć na pieska. Spełniłam jego polecenie, czekając z wypiętym tyłkiem. Zaczął we mnie wchodzic. Po chwili walił mnie na całego. Czułam jego dłonie na moich biodrach. Dawał mi nieziemską rozkosz. Krzyczałam, błagałam żeby pieprzył mnie mocniej. Nigdy nie czułam się taka rozpalona. Poczułam , że dochodze .
    Krzyczałam głośniej i głośniej. Darek też nie wytrzymywał. Nagle jęknął i wbił się we mnie całym penisem. W tym momencie doszłam. Położyliśmy się, ciężko oddychając. Niemal natychmiast pogrążyłam się we śnie. Gdy się obudziłam, usłyszałam głosy mojej matki i ciotki. Szybko się ubrałam i poszłam do drugiego pokoju. Gdy tylko zobaczyłam mame, ta od razu się mnie zapytała czym się tak zmęczyłam , że zasnęłam. Zaczerwieniłam się i opowiedziałam jakąś bajke o graniu w siatke. Matka to kupiła i zaczeła dalej gadac z ciocią. Zauważyłam Darka siedzącego na fotelu. Popatrzyłam w jego oczy i już wiedziałam ,że od tej pory każda moja wizyta u niego będzie inna niż dotychczas.
  • Nievolnick
    Banned
    • May 2011
    • 3

    #2
    Świetne opowiadanie.
    Aż chciało się czytać każdy wers!

    Skomentuj

    • Indragor

      #3
      Mimo niewielkich błędów jak na pierwsze może być. Tyle tylko, że zarazem jest to ostanie opowiadanie. Jak na razie.

      Skomentuj

      Working...