Seks analny - Wskazówki dla niedoświadczonych...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Nolaan_2.0
    Erotoman
    • Aug 2014
    • 492

    Ciekawe jak tam sobie pan whisky poradził?
    Lepiej więc być samemu niż z kimś, (...) kto jest namiastką czy też czymś w tym rodzaju.
    Marek Hłasko

    Skomentuj

    • Jack Daniel's
      Seksualnie Niewyżyty
      • May 2013
      • 244

      A dziękuję. Oboje przyjęliśmy metodę małych kroczków, żeby analu nie obrzydzić i nie narzekamy.

      Skomentuj

      • rimmingator
        Perwers
        • Apr 2009
        • 967

        Napisał Endaen

        - Czesto, chyba za kazdym razem, na moim penisie gromadzi sie (szczegolnie wokol glowki pod napletkiem) bialawa maz i zastanawiam sie, co to jest. Nie obrzydza mnie to w ogole, tylko jestem po prostu ciekaw. Nie mowie oczywiscie o spermie, bo doszedlem w dupce tylko raz. Do nawilzenia uzywamy oliwki Ziai
        gówno ALBINOS?

        Skomentuj

        • pola87
          Świntuszek
          • Sep 2010
          • 96

          Ja mam tak, że w pupę tylko w gumce, partner nie narzeka, więc jest ok. Też doszliśmy do wszystkiego metodą prób i błędów i jak dla mnie do tego rodzaju seksu niezbędne jest silne podniecenie, dobry nawilżacz, rozgrzewka (w postaci rozciągania palcem), a na koniec powolny i delikatny start. Jeśli coś boli wycofujemy się i próbujemy od nowa do skutku. Potem już jest przyjemnie i mogę tak wytrzymać z pół godziny, po tym czasie zaczyna mnie boleć i mam dość.
          Jako poślizg polecam użycie lubrykantu, jest niezawodny. Mniej dobry jest balsam do ciała, ale też daje radę, jednak szybciej się zużywa. Natomiast zdziwiło mnie kiedyś, że oliwka, taka zwykła do ciała, w ogóle się do tego nie nadaje, bo myślałam, że będzie lepsza niż balsam. A mydło to już w ogóle porażka. ;-)
          Myślę, że początki mogą być trudne, ale jeśli ma się wyrozumiałego i cierpliwego partnera, wszystko będzie dobrze.

          Skomentuj

          • Endaen
            Świętoszek
            • Feb 2009
            • 7

            u nas oliwka do ciala sprawdza sie znakomicie, choc nie probowalismy chyba wiecej rzeczy, moze 1szym razem zel durexa, ale wtedy zbyt bolalo i przerwalismy te zabawy

            Skomentuj

            • pola87
              Świntuszek
              • Sep 2010
              • 96

              Napisał Endaen
              u nas oliwka do ciala sprawdza sie znakomicie, choc nie probowalismy chyba wiecej rzeczy, moze 1szym razem zel durexa, ale wtedy zbyt bolalo i przerwalismy te zabawy
              Dziwne, my z koleżankami zgodnie uznałyśmy, że przy oliwce nie ma poślizgu. Może masz jakąś inną/lepszą.

              Skomentuj

              • Endaen
                Świętoszek
                • Feb 2009
                • 7

                jakas Ziai, wzieta przypadkowo, relaksujaca czy cos w tym guscie, kolor wyrozniajacy butelke - fioletowy, tyle pamietam

                a no i robimy to bez gumki, wiec moze daje lepszy poslizg po prostu skora do skory

                Skomentuj

                • Monika1980
                  Świntuszek
                  • Jun 2014
                  • 57

                  Nie wyobrazam sobie seksu analnego bez prezerwatywy.

                  Skomentuj

                  • wiarus
                    SeksMistrz
                    • Jan 2014
                    • 3264

                    Kwestia wyobraźni
                    A w życiu jak kto woli.
                    "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                    James Jones - Cienka czerwona linia

                    Skomentuj

                    • Lusisi
                      Świętoszek
                      • Jan 2015
                      • 5

                      Wiele cennych uwa, na pewno skorzystam, kiedyś kochaliśmy się analnie, ale potem jakoś temat przycichł i teraz czuję sie jak dziewica w 'tych sprawach', a partner coraz bardziej nalega.

                      Skomentuj

                      • akatrina1982
                        Świętoszek
                        • Feb 2015
                        • 13

                        Napisał pola87
                        Dziwne, my z koleżankami zgodnie uznałyśmy, że przy oliwce nie ma poślizgu. Może masz jakąś inną/lepszą.
                        osobiście proponuję żele do fistingu analnego.
                        Prawdopodobnie są lekko znieczulające bo nic nie boli

                        Skomentuj

                        • littlesun
                          Świętoszek
                          • Jun 2013
                          • 18

                          Napisał akatrina1982
                          osobiście proponuję żele do fistingu analnego.
                          Prawdopodobnie są lekko znieczulające bo nic nie boli
                          Mozesz cos polecic?

                          Skomentuj

                          • andrzej323
                            Świętoszek
                            • Apr 2016
                            • 1

                            A ja mam teraz z tym problem. Bo dziewczyna widać że była ciekawa, wszystko było powoli przyzwyczajenie do dotyku itp. I doszło do pierwszej próby powoli trochę wszedłem i się pojawiła panika w oczach bo miała uczucie jakby cisło ja do kibla. Zero bólu z tym było ok. I teraz nie wiem jak to dalej popchnac. Podchodzi do tego teraz niechętnie i nie chce rozmawiać.

                            Skomentuj

                            • Kalilah
                              Administrator

                              Demoniczna Bogini

                              • Mar 2012
                              • 2689

                              Napisał andrzej323
                              A ja mam teraz z tym problem. Bo dziewczyna widać że była ciekawa, wszystko było powoli przyzwyczajenie do dotyku itp. I doszło do pierwszej próby powoli trochę wszedłem i się pojawiła panika w oczach bo miała uczucie jakby cisło ja do kibla. Zero bólu z tym było ok. I teraz nie wiem jak to dalej popchnac. Podchodzi do tego teraz niechętnie i nie chce rozmawiać.
                              To normalne, a wpadanie w panikę jest w tym przypadku najgorsze co może zrobić bo zaczyna się spinać wszędzie i zaciskać, a ona ma się właśnie rozluźnić
                              Najlepiej aby była pewna, że jest czysta, wtedy to uczucie nie powinno stanowić problemu i po chwili powinno minąć. Sądzę, że problem jest w temacie czystości właśnie, a właściwie jej obaw co do tego. Skoro nie ma bólu, to już jesteście na dobrej drodze. Powodzenia.
                              My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                              Regulamin forum

                              Skomentuj

                              • Raine
                                Administrator
                                • Feb 2005
                                • 5246

                                Napisał Kalilah
                                (...)
                                Najlepiej aby była pewna, że jest czysta, wtedy to uczucie nie powinno stanowić problemu i po chwili powinno minąć.
                                Po czystej strasznie jedzie z mordy, nie lepiej kupić wino?
                                No i wcale uczucie nie mija tak szybko, chyba że wychylić pół litra duszkiem.

                                To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                                Regulamin Forum.

                                Skomentuj

                                Working...