Odgrywanie scenek z ostrym zakończeniem

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dyktator
    Ocieracz
    • Dec 2009
    • 184

    Odgrywanie scenek z ostrym zakończeniem

    Witajcie! Zdarzyło się Wam umówić ze swoją drugą połową (lub kochanką/kiem) na scenkę z odgrywaniem ról gdzieś w obcym mieście?
    Jako przykład podam jedną z moich aby była jasność tematu

    Umówiliśmy się w obcym mieście, wcześniej zarezerwowaliśmy pokój w hotelu. Umówione było, że ona udaje panią od ubezpieczeń a ja jestem żołnierzem zawodowym który wyjeżdża na misję i chce przedyskutować kwestię dodatkowego ubezpieczenia. Odbieram ją z dworca, idziemy w stronę hotelu, trochę uprzejmości na ''Pan'' ''Pani''. Ona ubrana w garsonkę, szpilki, włosy ładnie zaczesane ja w moro i butach wojskowych. W pokoju ona wyciąga dokumenty do podpisania, dyskutujemy nad nimi, po chwili wstaje idac niby po dokumenty, chwytam ja od tyłu, knebluję usta. Ona szarpie się, wyrywa - dostaje w twarz raz, nie pomaga, dwa, trzy i leci na łóżko. Wyciągam nóż i przykładam jej do twarzy mówiąc do ucha ''jak będziesz się dalej tak zachowywać to wydłubię Ci te ładne oczka''. Pogodzona z losem ustępuje, klęka i przestraszona patrzy jak rozpinam spodnie ale się rozpisałem
    tam gdzie kończy się zabawa zaczyna się gra
    tam gdzie kończy się seks zaczyna się orgazm
  • Ambisekstra
    Świntuszek
    • Jan 2012
    • 88

    #2
    Ciekawe urozmaicenie
    Nigdy czegoś takiego nie próbowałam. Nie kręcą mnie zbytnio przebieranki i odgrywanie ról, ale w tej formie brzmi to całkiem zachęcająco

    Skomentuj

    • Dyktator
      Ocieracz
      • Dec 2009
      • 184

      #3
      @Ambisekstra w jakieś większe przebieranki to się nie bawiłem, ale odgrywanie takich scenek to moc gorrrąco polecam
      tam gdzie kończy się zabawa zaczyna się gra
      tam gdzie kończy się seks zaczyna się orgazm

      Skomentuj

      • barmetr
        Perwers
        • Feb 2009
        • 1399

        #4
        Pewien erotyczny scenariusz kiedyś sam wymyśliłem i zrealizowałem, ale nie było przemocy.

        Skomentuj

        • nicolle
          Świntuszek
          • Sep 2012
          • 94

          #5
          ale suuper, też tak chcę !
          ' Świat jest mały. Ostatecznie, wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku. '

          Skomentuj

          • never_mind
            Świntuszek
            • Sep 2011
            • 86

            #6
            Kiedyś odegraliśmy "rozmowę kwalifikacyjną"... nie wiem czy się liczy bo nie było w obcym mieście, ale podobało mi się
            Sent from my Commodore C64

            Skomentuj

            • Dyktator
              Ocieracz
              • Dec 2009
              • 184

              #7
              też takie coś przerabiałem najlepiej sprawdzało się ''kwalifikacje''
              tam gdzie kończy się zabawa zaczyna się gra
              tam gdzie kończy się seks zaczyna się orgazm

              Skomentuj

              • Jack Daniel's
                Seksualnie Niewyżyty
                • May 2013
                • 244

                #8
                Dziś będziemy mieli taką scenkę, ciekawe jak wypadnie. Ona mnie "porywa" skuwa kajdankami i potem robi co chce. Bije pejczem, siada na twarzy (to akurat uwielbiam), zajmuje się tyłkiem. Póki co zatyczką, ale kto wie, jak nas poniesie...?

                Dam znać, jak było.

                Skomentuj

                • 495f50
                  Perwers
                  • May 2011
                  • 1117

                  #9
                  Napisał Jack Daniel's
                  Dam znać, jak było.
                  Biorąc pod uwagę datę napisania posta można by pomyśleć, że nie przeżył.

                  Skomentuj

                  • Aslana

                    #10
                    Napisał Invisible_Penguin
                    Biorąc pod uwagę datę napisania posta można by pomyśleć, że nie przeżył.
                    Hahaha całkiem mozliwe. moze do dziś go przetrzymuje...

                    Skomentuj

                    Working...