W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Mój pierwszy raz z prostytutką

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jareksagem

    Mój pierwszy raz z prostytutką

    Witajcie! Chciałem napisać że właśnie wczoraj przestałem być prawiczkiem Zrobiłem to z prostytutką (jeśli tak można nazwać studentkę, która dorabia na studia). Dziewczyna wiedziała że byłem prawiczkiem i wszystko poszło idealnie. Byłem u niej godzinę i zapłaciłem tylko 50 zł. Dziewczyna bardzo mądra nie taka zwykła dziva. Pogadaliśmy wszystko było ok. Pokazała mi jak robić minety, gdzie i jak najlepiej pieścić dziewczyny. Oczywiście sam sex był krótki ok dwóch minut ale później było już lepiej. Słyszałem inne opinie na temat sexu z prostytutką i na pewno maja one uzasadnienie, ale kobiety z którą się spotkałem nie dotyczą.
  • radzio_z
    Erotoman
    • Feb 2005
    • 496

    #2
    Cóż, to była Twoja decyzja. Jeśli poszedłeś do prostytutki bo "latka lecą", a związku lub znajomości która może doprowadzić do sexu nie widać na horyzoncie, to nawet w jakimś stopniu Cię rozumiem. Też swego czasu takie pomysły chodziły mi po głowie.

    Choć moim zdaniem super wspomnień to nie da. Nie popadaj jednak w euforię i nie wierz w to że z prostytutką zawsze jest tak fajnie. Poczytaj sobie w moim temacie bo ja doświadczenia mam inne.
    Jestem niepokorny

    Skomentuj

    • Greedo
      Banned
      • Dec 2006
      • 1657

      #3
      O jaka jazda. Muszę popytać i ja na roku, która z nich dorabia. Za 50 zł to ja nawet się nie spiję na tyle żeby móc kogoś poderwać .

      Skomentuj

      • -Sukub-
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jul 2010
        • 372

        #4
        Moim zdaniem kiedyś będziesz tego sromotnie żałował i pluł sobie w brodę. Naprawdę czujesz się tak nie atrakcyjny, że nie możesz znaleźć sobie dziewczyny?
        'Sheila, masz skórę która jest żywą tkaniną z jedwabiu.' <3

        Skomentuj

        • Christophero
          Banned
          • Feb 2009
          • 1039

          #5
          Z tego co chłopak opisał to dość rozsądne i sensowne.

          jeśli panna go poinstruowała a spotkanie było czysto techniczne i polegało na nauce lizania to jak dla mnie jest pozytywnie.

          Tyle że problemy zaczną się wtedy, gdy chłopak się zakocha w dziwce.. czy studentce dziwce...

          Wtedy ma problem.

          Skomentuj

          • paul_78
            Erotoman
            • Jul 2007
            • 470

            #6
            50 zł za dwie minuty? Przepłaciłeś.
            Non serviam

            Skomentuj

            • e-rotmantic
              Perwers
              • Jun 2005
              • 1556

              #7
              50 zeta za seks? To trudno ją nawet nazwać prostytutką. Miałeś chłopie dużo szczęścia, że na taką trafiłeś.

              Skomentuj

              • >Ghost Dog<
                Świętoszek
                • Oct 2010
                • 14

                #8
                50 to normalna cena czy ze znizka dla prawiczka? podaj namiary na ta "studentke"

                nie wydaje mi sie zebys mial pozniej zalowac. Prawdopodobnie to najlepiej zainwestowane 50zl w twoim zyciu

                Skomentuj

                • -Sukub-
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jul 2010
                  • 372

                  #9
                  Napisał pawelsuperpawel
                  A czego tu żałować? Większość gimbusiar (no dobra, może włącznie z 1 klasą liceum/technikum) idzie do łóżka od tak (o 1 razie mówię) nawet z pierwszym lepszym (nie dosłownie) byleby mieć za sobą albo z ciekawości. Dlaczego ja (my) mam czekać do +25 albo więcej tylko po to żeby zejść się z właśnie taką osobą? (bo te dziewczyny o których wyżej napisałem to w tej grupie znajduję się też sporo normalnych poukładanych)

                  Nie wiem, może ja czegoś nie ogarniam ale nie widzę tutaj nic nadzwyczajnego trzymać czystość dla tej "ukochanej" bo ona raczej w 90% takowa nie będzie ;]
                  Gimbusiar? Co to za słowo?
                  Ja mogę się wypowiadać tylko za siebie - nie poszłam do łóżka z pierwszym lepszym i nie zrobiłam tego tylko z ciekawości.


                  A dlaczego Wy macie czekać? Bądźcie bardziej dojrzali, a seks Wam przyjdzie szybciej.

                  Do wszystkich, którzy chcą namiary na tą pannę - ależ wy jesteście zakompleksieni.
                  'Sheila, masz skórę która jest żywą tkaniną z jedwabiu.' <3

                  Skomentuj

                  • erilen
                    Ocieracz
                    • Aug 2009
                    • 144

                    #10
                    Napisał pawelsuperpawel
                    nie widzę tutaj nic nadzwyczajnego trzymać czystość dla tej "ukochanej"
                    Rzecz nie w utrzymaniu czystości jako takiej, tylko nabywania pewnego stosunku do seksu. W ten sposób tworzy się pewien układ: że chłopak powinien, a panienka musi - ta presja jest ważniejsze od ich potrzeb. Dla jasności: rozumiem potrzebę, a Ty może spróbuj popatrzeć na implikacje. Najlepiej Ci - jak i każdemu - będzie z kimś kogo kochasz, szanujesz, na co chwilę musiałeś poczekać itp. Różne techniki i wygibasy dają oczywiście specyficzne i dość mocne wrażenia, ale prawdziwa jakość wynika z emocji. I podchodząc do tej kwestii byle jak, z byle kim, za byle mało $$$ - coś się traci. Nie bezpowrotnie, ale łatwo już w tym stanie pozostać.
                    Chrześcijaństwo uczyniło wiele dla miłości czyniąc ją grzechem.
                    Anatole France

                    Skomentuj

                    • -Sukub-
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Jul 2010
                      • 372

                      #11
                      I będziesz tak całe życie korzystał z prostytutek, bo nie będziesz miał cierpliwości to zdobycia normalnej dziewczyny? Dla mnie - to Twoje poglądy wołają o pomstę do nieba.
                      'Sheila, masz skórę która jest żywą tkaniną z jedwabiu.' <3

                      Skomentuj

                      • >Ghost Dog<
                        Świętoszek
                        • Oct 2010
                        • 14

                        #12
                        Napisał -Sukub-
                        Do wszystkich, którzy chcą namiary na tą pannę - ależ wy jesteście zakompleksieni.
                        ktos tu chyba odczytuje pewne wpisy zbyt serio

                        Skomentuj

                        • fotogeniczny
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Dec 2009
                          • 351

                          #13
                          jarku, gratulacje!
                          przynajmniej nie będą Cię tłukły wyrzuty sumienia, że spiłeś jakąś dziewczynę, a potem ją wykorzystałeś. Zapłaciłeś za usługę, obie strony były zadowolone i tak właśnie ma być...
                          Złudność istnienia zbiegu okoliczności, codziennie pomaga rano wstać...

                          Skomentuj

                          • YoungStallion
                            Perwers
                            • Jul 2005
                            • 1184

                            #14
                            Napisał -Sukub-
                            I będziesz tak całe życie korzystał z prostytutek, bo nie będziesz miał cierpliwości to zdobycia normalnej dziewczyny? Dla mnie - to Twoje poglądy wołają o pomstę do nieba.
                            Jeśli ma pieniądze to niech dupczy ile dusza zapragnie. Może się realizować w pracy, niekoniecznie w "zdobywaniu" dziewczyn.
                            Jeśli jest zadowolony to mu nie wbijaj do głowy, że jego zachowanie jest niewłaściwe.
                            Nie masz monopolu na rację, a Twoja wypowiedź z "pomstą do nieba" świadczy o tym, że uważasz iż tak jest.
                            "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                            Stanisław Lem

                            Skomentuj

                            • Pretorian
                              Świętoszek
                              • Jun 2009
                              • 18

                              #15
                              Dla mnie pierwszy raz u prostytutki to na prawdę z kimś musi być coś nie tak. Ja pierwszy raz miałem późno w wieku 20lat i przez 6miesiecy udało mi się parę razy. To mnie odblokowało.

                              A naprawdę nie trzeba być wybitnym kimś żeby panne do domu po baletach zawinąć... Ja wczoraj odwiedziłem kolegę poznałem jego wspolokatorke, która uprzednio naćpawszy się spytała się mnie po 30minutach czy chce się z nią ruchać bo jej się chce...

                              Skomentuj

                              Working...