W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Rozdziewiczalnia

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • stefanos
    Świntuszek
    • Feb 2009
    • 51

    #16
    Bardzo szlachetna inicjatywa, a poświęcenie inicjatorów godne podziwu.

    Skomentuj

    • Mestiv
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2010
      • 317

      #17
      Naprawdę jestem ciekaw jak by się wyceniali i czy przyjmowaliby klientki w każdym wieku i dowolnej aparycji ;]

      Szkoda że to żart, bo by był faktycznie pionierski biznes

      Skomentuj

      • zbuntowany
        Seksualnie Niewyżyty
        • Apr 2006
        • 237

        #18
        Napisał rimmingator
        podeslij mi je a po weekendzie zostaniesz bez ładniejszych koleżanek-dziewic. Jak ładne to całkowicie za free zdjęcie ich simlocka ewentualna pomoc koleżanek przy "operacji" wskazana
        Grunt to pełne przekonanie, że 22 letnia dziewica tylko z obłędem w oczach szuka dowolnego samca, który by ją natychmiast "zdeflorował".

        Moje doświadczenia też pokazują, że gadanie o tym jak to "18-letnia dziewica to mit" to wierutna bzdura. Tylko jak w grupie 20 kobiet, 5 ma seks już za sobą, to biorąc pod uwagę dzisiejszą modę, one najgłośniej krzyczą a pozostałych 15, które po prostu się tematem nie przejmują, nie widać. Sęk w tym, że z tych 5, 3 żałują tego, że się pospieszyły i głośnymi krzykami starają się to zatuszować.

        Może i proporcje zachwiane, ale wśród osób aspirujących do wyższego wykształcenia, jestem przekonany, że przynajmniej połowa 18 to wciąż dziewice i prawiczki.

        Ale stronka i kawał znakomity

        Skomentuj

        • Mind's_elation
          Erotoman
          • Feb 2009
          • 485

          #19
          Napisał rimmingator
          podeslij mi je a po weekendzie zostaniesz bez ładniejszych koleżanek-dziewic. Jak ładne to całkowicie za free zdjęcie ich simlocka ewentualna pomoc koleżanek przy "operacji" wskazana
          Myślę, że wszystkie wolą zrobić to z kimś kogo pokochają i nie będą tego żałowały
          "Większość granic przekracza się przecież z powodu prowokacji"
          Janusz Leon Wiśniewski

          Skomentuj

          • ***Mlody17***
            Seksualnie Niewyżyty
            • May 2009
            • 235

            #20
            Aż nie mogę uwierzyć. Czego to ludzie nie wymyślą... masakra


            Napisał zbuntowany
            Moje doświadczenia też pokazują, że gadanie o tym jak to "18-letnia dziewica to mit" to wierutna bzdura. Tylko jak w grupie 20 kobiet, 5 ma seks już za sobą, to biorąc pod uwagę dzisiejszą modę, one najgłośniej krzyczą a pozostałych 15, które po prostu się tematem nie przejmują, nie widać. Sęk w tym, że z tych 5, 3 żałują tego, że się pospieszyły i głośnymi krzykami starają się to zatuszować.

            Może i proporcje zachwiane, ale wśród osób aspirujących do wyższego wykształcenia, jestem przekonany, że przynajmniej połowa 18 to wciąż dziewice i prawiczki.

            Mądrze powiedziane... zgadzam się całkowicie
            0statnio edytowany przez ***Mlody17***; 17-03-11, 15:49.
            Taki tam, ciekawski człowiek

            Uważajcie co piszecie, bo niektórzy sugerują się waszymi wypowiedziami...

            Skomentuj

            • OdezwijSieONA21
              Świętoszek
              • Mar 2011
              • 32

              #21
              A co mają aspiracje do dziewictwa/bycia prawiczkiem? Wystarczy komuś nauka i nie trzeba się pieprzyć? Dajcie spokój... To kwestia innych spraw, potrzeb, etc
              Z facetami mogę się rżnąć, kochać - z kobietami.

              Skomentuj

              • zbuntowany
                Seksualnie Niewyżyty
                • Apr 2006
                • 237

                #22
                To nie tak. Kwestia ukierunkowania myślenia i odpowiedniego skanalizowania energii. Nie znaczy to, że osoby myślące o nauce nie myślą o seksie. Mają tylko inne priorytety. Ważniejsze dla mnie okazuje się wyciągnięcie całki podwójnej zamkniętej niż fakt utraty dziewictwa. Druga sprawa to kwestia towarzystwa. Bo nikt nie śmieje się ze mnie, że jestem dziewicą/prawiczkiem.... ale śmieją się ze mnie, że nie umiem rozwiązać równania różniczkowego.

                Mam jeszcze takie wrażenie, że ciągłe atakowanie nas seksem w reklamach... w sieci.... przy rosnącym poziomie intelektualnym społeczeństwa, coraz więcej ludzi zaczyna męczyć a nie zachęcać. A mimo to, nieubłagana statystyka wskazuje, że takie reklamy się opłacają.

                Inna sprawa jest taka, że mogę jedynie wypowiadać się o towarzystwie w jakim ja się obracam i dlatego też zaznaczyłem to tak a nie inaczej. Bo też "na podstawie moich obserwacji" 90 % ludzi ma wykształcenie wyższe albo wybiera się na studia.

                Skomentuj

                Working...