W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Sikające dziewczyny

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • nicolle
    Świntuszek
    • Sep 2012
    • 94

    #16
    mój partner uwielbia jak przy nim sikam, zwłaszcza w takich plenerowych warunkach, od razu stoi na baczność : )
    ' Świat jest mały. Ostatecznie, wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku. '

    Skomentuj

    • behemot78
      Świętoszek
      • Jun 2012
      • 6

      #17
      Napisał Bachanatka
      W tym temacie znajdziesz od groma wielbicieli : http://beztabu.com/showthread.php?t=...t=piss&page=15

      Nie chodziło mi o "pissing". Prawdę mówiąc to troszkę obrzydliwe... (kwestia gustu)
      Chodzi mi o przyjemność odczuwania sytuacji w której kobieta w zmysłowy sposób siusia. Chodzi mi o to jak podniecający potrafi być dzięk wydawanego strumyczka. Czasami jest on cichutki, czasami świszcze, czsami pluska, a czasem są to pojedyncze kropelki.

      Odczucie, które się budzi w takich sytuacjach, nie jest tym co dzieje się, gdy jest się z kobietą np w łóżku. To raczej chwilowe podniecenie, które rodzi się z zaszkoczenia. To doznanie, które nie wiem jak zdefiniować.

      Pozdrawiam

      Skomentuj

      • Bachanatka
        Ocieracz
        • Sep 2012
        • 130

        #18
        Pissing odnosi się w sumie do każdego rodzaju piss play, zarówno podglądania które opisujesz jak i połykania.

        BTW , nie mam pojęcia jak można zmysłowo się odlewać.

        Po za tym jeśli fascynuje Cie strumyczek , satysfakcja w podglądania może przerodzić się w chęć poczucia moczu na własnym ciele . Jeśli kreci Cię to zaskoczenie - jest jeszcze większe gdy nagle czujesz smak moczu podczas robienia minetki. To ze Cie to obrzydza, nie oznacza ze nie możne być podniecające.

        Skomentuj

        • kochany
          Seksualnie Niewyżyty
          • Oct 2006
          • 313

          #19
          Napisał moresek0

          ...Przypadkowy kontakt? O czym Ty człowieku piszesz? Chodzisz po krzakach, szukasz grzybów i PRZEZ PRZYPADEK widzisz oddające mocz dziewczyny?
          Nawet jeśli to prawda (w co wątpię) to w takiej sytuacji wypadałoby (z czystej kultury) odwrócić wzrok i oddalić się jak najszybciej, a nie gapić się jak szpak w ....ę ...
          Wcale nie trzeba latac po krzakach i wypatrywac sikajacych dziewczyn, ja kiedys mialem taka sytuacje, ze siedzialem w mojej kabinie od ciezarowki, wieczorem, ciemno juz, to bylo za granica, w tej miejscowosci byl jakis festyn ale od pewnej godziny wszystko pozamykane nawet stacja benzynowa, podjechalo auto, wysiadla calkiem ladna, mloda kobieta, pare metrow ode mnie na trawce zdjela spodnie, majtki, ukazala mi sie calkiem apetyczna troche owlosiona cipka, dziewczyna kucnela, zrobila swoje podciagnela gajdy i odjechala. ona pewnie myslala ze to puste auta na parkingu stoja, kilku nas tam stalo.

          Swoja droga nie powiem zebym byl obojetny na ten widok;P
          Ziemia serca mężczyzny jest kamienista… Tuż pod nią kryje się skała. Mężczyzna hoduje w niej to, co zdoła… i opiekuje się tym.

          Skomentuj

          • emelka
            Świntuszek
            • Aug 2013
            • 56

            #20
            mnie nie kręcą takie dziwactwa. powiem więcej....obrzydzają trochę. jestem zboczona ale nie aż tak.
            "Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam, gdzie chcą"

            Skomentuj

            • Bachanatka
              Ocieracz
              • Sep 2012
              • 130

              #21
              A takie małe pytanie do Pań, lubicie przyglądać się swoim partnerom kiedy oddają mocz?

              Napisał parkaanonimki
              lubimy jak ja(kobieta) siedze w wannie a moj na mnie oddaje mocz ale nie na twarz a ja sie wtedy masturbuje. mocno wyuzdane ale mega podniecajace
              Tez tak ostatnio chciałam, tylko ze jako osoba aktywna. Ja bym usiadła na skraju wanny, a luby by się przyglądał i jednocześnie masturbował . Ale trochę się inaczej skończyło, mimo tego było fajnie .

              Napisał emelka
              mnie nie kręcą takie dziwactwa. powiem więcej....obrzydzają trochę. jestem zboczona ale nie aż tak.
              Skoro tak to wygląda, to nie wypowiadaj się w wątku.

              Skomentuj

              • Margo82
                Perwers
                • Mar 2013
                • 937

                #22
                Takie dziwactwa to nie moja bajka, ale każdego kręci coś innego. Jedni lubią stopy inni sikające laski, takie życie...
                "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

                Skomentuj

                • elKoj69
                  Perwers
                  • Sep 2012
                  • 1195

                  #23
                  Nie moje klimaty....
                  Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

                  Skomentuj

                  Working...