Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marcino83
    Świętoszek
    • Nov 2017
    • 16

    kombinezony sa fajne

    Skomentuj

    • woj2000
      Świntuszek
      • Jul 2016
      • 91

      received_287514332175667.jpeg
      Co myślicie o tego typu kurtkach i gdzie najłatwiej można je dostać?

      Skomentuj

      • teranowa
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jan 2011
        • 249

        fajna, kiedyś był taki model fishbone czarny błyszczący z zapinanym kapturem. Duvectica ma takie ale krótkie, długich chyba już nie, także olx najszybciej

        Skomentuj

        • woj2000
          Świntuszek
          • Jul 2016
          • 91

          Napisał teranowa
          fajna, kiedyś był taki model fishbone czarny błyszczący z zapinanym kapturem. Duvectica ma takie ale krótkie, długich chyba już nie, także olx najszybciej
          A byś pozwolił dziewczynie twojej zapiąc dokładnie tak jak na zdjęciu kurtkę i kaptur?

          Skomentuj

          • teranowa
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jan 2011
            • 249

            Napisał woj2000
            A byś pozwolił dziewczynie twojej zapiąc dokładnie tak jak na zdjęciu kurtkę i kaptur?
            no pewnie że próbowaliśmy tyle że do chodzenia to średnio się przydaje ta możliwość, chyba że zimno Ci w nos i jesteś nie widomy

            Skomentuj

            • zibi55
              Świętoszek
              • Jan 2014
              • 7

              Proponuje wejdzcie w googlach na strone ,,ebay.de'' i wpiszcie ,,nylon mantel '' kliknijcie szukaj ....tam sa rarytasy a najlepsze z CHin . Cala noc w lazience z podniecenia . Cena takiego dlugiego sliskiego cudenka to okolo 200 euro ale warto miec cos takiego .

              Skomentuj

              • woj2000
                Świntuszek
                • Jul 2016
                • 91

                user109142_pic10288_1574523413_thumb.jpeg
                Co myślicie?
                I jak wygladam wedlug was?
                Od razu mówie że nie zapięta po kolezanka na bardzo krótko wyszla z pokoju i bałem się że mnie przyłabie

                Skomentuj

                • n3bfan
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Nov 2010
                  • 216

                  A ja z kolei któregoś wieczora pospacerowałem w swoim Trollu
                  Attached Files

                  Skomentuj

                  • teranowa
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Jan 2011
                    • 249

                    Napisał n3bfan
                    A ja z kolei któregoś wieczora pospacerowałem w swoim Trollu
                    fajny

                    Skomentuj

                    • piter_ulegly
                      Ocieracz
                      • Nov 2010
                      • 121

                      Ale cisza , ten fetysz już umarł

                      Skomentuj

                      • w351
                        Świntuszek
                        • Apr 2007
                        • 86

                        Zobaczcie to:

                        Skomentuj

                        • piter_ulegly
                          Ocieracz
                          • Nov 2010
                          • 121

                          No ja kupuje tam , są fajne okazje i jeszcze można powalczyć z ceną , mam pare nowych nabytków

                          Skomentuj

                          • ortalion_lover
                            Świętoszek
                            • Jan 2016
                            • 3

                            Witam po dluzszej nieobecnosci tutaj. Kocham ortalionowe ciuchy...

                            Napisał n3bfan
                            A ja z kolei któregoś wieczora pospacerowałem w swoim Trollu
                            Blyszczacy ortalion kurtki jest super ale futerko sprawia ze libido spada...
                            .

                            Kocham błyszczące ortaliony
                            Attached Files
                            Last edited by sister_lu; 05-03-22, 21:28.

                            Skomentuj

                            • abcd6
                              Świętoszek
                              • Jan 2013
                              • 14

                              Kiedyś w samotne walentynki spotkałem się z przyjaciółką i opowiedziała mi że marzy jej się mieć takiego faceta który byłby przy niej cały czas nagi i uległy i robił absolutnie wszystko czego ona chce bez względu na wstyd, upokożenie, i zboczenie, jedynie w ramach prawa i bez zadawania bólu. Powiedziałem jej, że mogę spróbować, może być ciekawie. Momentalnie zrobiła się czerwona na twarzy, uspokoiłem, że to tylko żarcik, a ona na to, że podniecił ją fakt, że zobaczy mnie nago, przyjaciela. Powiedziałem, że mam do niej zaufanie i mogę chodzić przy niej nago i robić co zechce, nawet od zaraz. Szybko zerwała się z krzesła, założyła kurtkę i powiedziała że idziemy do niej. Dodałem, że niekoniecznie musimy być grzeczni, w pewnych mniej legalnych do bycia nago miejscach też możemy się pobawić. Odparła że mnie kocha, zabierze mi wszystkie ubrania i dzisiejszej nocy już nie odda, ani nie pozwoli mi spać. Doszliśmy do jej bloku, weszliśmy na klatkę schodową i poprosiłem ją o reklamówkę. Zdziwiona dała mi ją a ja zacząłem się rozbierać. Ona w szoku że przecież jeszcze 8 pięter do niej a ja że tym lepiej, większa adrenalinka. Wrzuciłłem kurtkę do reklamówki, potem buty, koszulki, spodnie, skarpetki i majtki i oddałem jej. Na początku było mi trochę zimno i nieswojo być gołym w obcej klatce schodowej, ale po chwili zrobiło mi się gorąco widząc jak ona patrzy na mojego peniska...

                              Jeśli chodzi o jej ubranie, to była ubrana w fajną kurtkę narciarską firmy R**y, pod nią miała fajny sweterek, spodnie jeansowe, fajne zimowe buty trekkingowe, oczywiście opatulona szalikiem, czapka, rękawiczki. Ja oczywiście goły od stóp do głów. Powiedziałem, żeby odniosła moje ciuchy do domu a ja czekam tu na nią. Oparła z uśmiechem i podnieceniem, że jestem nienormalny i zaraz wraca. Schowałem się we wnęce pod schodami i czekałem. Kiedy wróciła zakomunikowałem jej że jestem cały dla niej i może robić ze mną co zechce. Powiedziała że jest jej troszkę smutno i żal mnie, bo stoję taki goluteńki i trzęsę się z zimna. Powiedziałem, że ona natomiast jest ślicznie i seksownie ubrana, i to jest jeszcze bardziej podniecające, i żeby mnie objęła i ogrzała. Przytuliła mnie mocno, mój siusiak schował się w jej kurtce, po chwili z kurtki wydobył się cichy szelest, stanął mi...
                              Last edited by sister_lu; 05-03-22, 21:28.

                              Skomentuj

                              • woj2000
                                Świntuszek
                                • Jul 2016
                                • 91

                                Super historią ABC i mogę wiedzieć jak to się dalej potoczyło?

                                Skomentuj

                                Working...