Czy widziała was kiedyś mama nago pytanie do chłopców?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wuefista
    Seksualnie Niewyżyty
    • Apr 2014
    • 316

    #16
    Napisał Ikcindow
    Jaki ****a durny temat heheheeh

    Mnie moja kochana mamuśka kiedyś weszła do pokoju gdy dymałem Agatkę w samo południe... popatrzyła na moją gołą chudą dupę i zapytała tylko ... " a zabezpieczyłeś się" ?

    ****a nie zabezpieczyłem, ale przeszło bokiem,.... w konsekwencji połknęła.

    Ten temat to prowokacja jakiegoś gimbusa i tyle.

    Mnie nie widziała, podobnie jak inni tutaj urodziłem się w ubraniu, a od niemowlaka przewijałem się sam.

    Skomentuj

    • Deicide
      Seksualnie Niewyżyty
      • Mar 2012
      • 232

      #17
      Napisał flexior
      podwala?
      Teraz już nie, bo wyprowadziłem się z domu, ale dopóki mieszkałem tam, czułem się osaczony. Kiedyś powiedziała: "Mogłabym z tobą robić WSZYSTKO". To zabrzmiało dwuznacznie.

      Skomentuj

      • Falanga JONS
        Banned
        • Feb 2012
        • 1156

        #18
        No właśnie a Ty przyjąłeś to drugie znaczenie zamiast pierwszego.

        Skomentuj

        • Deicide
          Seksualnie Niewyżyty
          • Mar 2012
          • 232

          #19
          Kiedyś mi się przyśniło, że obejmuje mnie i całuje i to wcale nie był dobry sen. Wg mnie ten sen oznaczał, że mam dość jej nachalności.

          Skomentuj

          • mocny999
            Świntuszek
            • Jan 2013
            • 69

            #20
            Hehehe.xD Mnie ostatnio widziała może w wieku ok. 10-11 lat, kiedy spadłem z dwóch metrów na tyłek i ból przeszedł po całym kręgosłupie.:/ Nigdy tego nie zapomne. A potem na badaniach, czy nie uszkodziłem sobie kręgosłupa, musiałem się do naga rozebrać. A że włosy łonowe miałem już w 4 klasie (tak, wyjątkowo wcześnie miałem okres dojrzewania) było to bardzo wstydliwe. XD I doszedł do tego jeszcze po prostu wiek - czyli ten "trudny" okres

            Skomentuj

            • Dawid12
              Świętoszek
              • Dec 2014
              • 10

              #21
              Moja mama wychowywała mnie bez ojca od 9 roku życia. Gdy miałem 11 lat zaczęła się interesować się moim penisem. Raz w tygodniu musiała sprawdzić jak to mówila czy wszystko z nim w porządku. ściągała mi skórkę i pokazywała jak myć żołedzia. Oczywiście w tym wieku ściąganie skórki na siłe przez mamę było tochę bolesne. Oczywiście zawsze miałem wzwód przy tych przeglądach, smiała się wtedy i mówiła ale fajnie ci sterczy.

              Skomentuj

              • Fetyszystafiut
                Świętoszek
                • Mar 2014
                • 4

                #22
                Ja byłem tak przyłapany jak miałem 16 lat. W nocy zachciało mi się masturbowac.Byłem pewny,ze rodzice śpią. Postanowiłem rozebrać się całkiem do naga i się zabawić. Mój pokój jest niejako przechodnim do kuchni. No i mamie zachciało sie pic w nocy i cóż....zobaczyła mnie w całej krasie. Nawet nie zdążyłem założyc bokserek. Zaczałem przepraszac i sie tłumaczyć. A Ona z usmiechem powiedziała:"Ja to rozumiem,to jest normalne,ze chłopak ma potrzeby seksualne. A teraz ja sobie tylko z kuchni wezmę picie a ty weź sobie zwal do końca aby Ci tak nie stał"

                Skomentuj

                • szlug_i_zapałka
                  Świntuszek
                  • Mar 2015
                  • 58

                  #23
                  u mnie podobnie jak u @dawida12 też mama robiła mi przegląd siura czy prawidłowo się rozwija, pokazywała jak się skórkę ściąga, nie pamiętam ile wtedy miałem lat dawno to było.

                  jako dorosłego widziała mnie parę razy za pierwszy stwierdziła, że sporo się rozwinąłem od ostatniego razu kiedy widziała za małolata, no i raz teściowa (też mama ) naszła mnie w łazience, nie mam nawyku zamykania się, wyszedłem z pod prysznica wycierałem głowę kar a ona wpadła jak po ogień, popatrzyła uśmiechnęła się przeprosiła i wyszła.

                  Skomentuj

                  • kamaro10
                    Erotoman
                    • Jul 2009
                    • 374

                    #24
                    Ja pie**le co za pytania

                    Skomentuj

                    • wiarus
                      SeksMistrz
                      • Jan 2014
                      • 3264

                      #25
                      Widocznie, członek założyciel tego wątku ma kompleks Edypa
                      "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                      James Jones - Cienka czerwona linia

                      Skomentuj

                      • siaran
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • May 2010
                        • 208

                        #26
                        Widziała mnie wiele razy. Korzystamy prawie wyłącznie z naturystycznych plaż, więc trudno, żeby mnie nie widziała . Teraz, kiedy mam już "swoje" towarzystwo, zawsze w wakacje znajdujemy kilka dni na wyjazd z mamą i (czasem) z jej znajomymi do "ciepłych" krajów na "gołe" plaże. Również przy korzystaniu z domowej sauny jesteśmy też nago.

                        siaran

                        Skomentuj

                        • janlis
                          Świntuszek
                          • Aug 2012
                          • 88

                          #27
                          Ostatni raz mama widziała mnie nago, gdy byłem w wieku 12-13 lat, czyli ponad 45 lat temu!!! . Mieszkaliśmy w takich warunkach, że myć można się było w wannie w kuchni, więc cała rodzinka (ja, mama, tato) po kolei brała kąpiel, a inni korzystali w tym czasie np. z kuchenki, robiąc kolację , albo grzejąc wodę, aby dolać kąpiącemu się. Pamiętam, że tata lubił wieczorami posłuchać radia, które było w kuchni... Potem rodzice kupili "normalne" mieszkanie i skończyło się paradowanie nago przy myciu.

                          Skomentuj

                          • radek-przypadek
                            Świntuszek
                            • Apr 2015
                            • 62

                            #28
                            chyba tylko w dzieciństwie
                            Obserwuj mój profil http://beztabu.com/member.php?u=103587

                            Skomentuj

                            • Andrzej18
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Dec 2012
                              • 291

                              #29
                              Moja biologiczna mama, napewno widywała mnie często nago za dzieciaka to raczej normalne.
                              Ale, teściowa widziała mnie całkiem niedawno jak sie z teściem nawaliłem i poszedłem wymiotować do łazienki a, że sie cały ufaflyniłem i bylem pijany to zdjolem wszystko i wracałem do pokoju bo zapomnialem ze są u nas ;D
                              żona sie obudziła i ochrzan zgarnołem

                              Skomentuj

                              • ivan1
                                Świętoszek
                                • Aug 2015
                                • 1

                                #30
                                widziala w szpitaliu

                                Skomentuj

                                Working...