W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

PRZYJEMNY WYTRYSK ? - głównie do kobiet

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dzikakotka
    Ocieracz
    • Oct 2005
    • 107

    #31
    Napisał luqas
    1.Czy dla kobiety jest coś fajnego w wytrysku ? Czy może to jest dla was oznaką czegoś ?

    2. Co jest w tym przyjemnego dla dziewczyny że facet spuści się jej na brzuszek i ona po zakończeniu stosunku musi lecieć do łazienki umyć się ? Czyż nie lepiej poleżeć obok siebie ? - wytłumaczcie mi to drogie panie.

    3. Czy macie jakieś upodobania dotyczące wytrusku np. miejsce , obfitość ?

    4. Czy nie brzydzi was sperma ? Jaki ona ma dla was smak ?

    5. Czy jest coś przyjemnego jeżeli chodzi o wytrysk w środku ( cipka lub dubka podczas seksu analnego ) ? Opiszcie jakie to uczucie ?


    1. Fajne jest samo to, ze sie daje ta rozkosz kochanej osobie ( jak facet doprowadzi kobiete do orgazu to tez sie cieszy, nie?)

    2. Do lazienki jak juz to idziemy razem, a co w tym fajnego? Mnie to podnieca

    3. Obfitosc? Moze jeszcze zageszczenie co? A co do miejsca to twarz. Uwielbiam jak moj Pan konczy mi na buzce i trzyma mnie przy tym mocno za wlosy. Oczywiscie nie zawsze, ale jak mamy ochote na rzniecie to takie zakonczenie jest jak najmilej widziane.

    4. A Ciebie brzydzi jak robisz Twojej dziewczynie minetke? I jak zlizujesz z niej soczki? Mnie sperma nie brzydzi, a smak jest rozny, zazwyczaj lekko gorzki.

    5. Mi to nie sprawia rozkoszy, ale jest to przyjemne jesli kocham sie z moim Panem romantycznie np w pozycji misjonarskiej jak konczy we mnie to jeszcze potem polezy i ''go'' nie wyjmuje. Jest w tym duzo milosci no i tym jest dla mnie wytrysk w srodku.
    0statnio edytowany przez dzikakotka; 15-11-05, 19:07.
    Sny, nawet gdy sa zle, to sie budzisz... Mozesz w nich kochac lub mordowac ludzi.

    Skomentuj

    • deadORalive
      Ocieracz
      • Jul 2005
      • 74

      #32
      Napisał tabula rasa
      Chłopcze,prosty i ciemny jak murzyński ch.j,poszerz swoje horyzonty poza pozycję misjonarską,i jak już liżniesz trochę ars-amandi,to napisz coś mądrego,wiem że to duży wysiłek intelektualny ponad twoje siły,ale wierzę w ciebie
      Mów do ręki. Ja nie będe sie zniżać do twojego i tak niskiego, jak widać, poziomu i pisać obelgi. Bo wiesz co? Nie przekonałeś mnie swoją wypowiedzią do tego. Myślę, że jeszcze się postarasz, ale zobaczymy czy Ci się to uda a zresztą to mnie...ehh....pozdrawiam
      SPAWACZ PODWODNY KONSTRUKCJI DREWNIANYCH WYNAJMIE SIĘ DO ROBÓT WYSOKOŚCIOWYCH

      Skomentuj

      • cijen
        Świętoszek
        • Nov 2005
        • 43

        #33
        ten co zlizuje sperme ze swojej kobiety chyba nie jest normalny? czasem cały ten tutejszy sex jest niesmaczny a nawet obleśny...
        Życie, od tego nikt się nie wymiga...

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #34
          Mi się tam wydaje, że Moje Szczęście jest całkiem normalnym facetem.
          A co razem robimy- to na pewno jest to, co chcemy robić.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • tabula rasa
            Erotoman
            • Jul 2005
            • 640

            #35
            Napisał deadORalive
            Mów do ręki. Ja nie będe sie zniżać do twojego i tak niskiego, jak widać, poziomu i pisać obelgi. Bo wiesz co? Nie przekonałeś mnie swoją wypowiedzią do tego. Myślę, że jeszcze się postarasz, ale zobaczymy czy Ci się to uda a zresztą to mnie...ehh....pozdrawiam
            Może za ostro Cię potraktowałem,ale nie trawię ludzi z ciasnymi horyzontami.Pozdrawiam
            Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

            Skomentuj

            • deadORalive
              Ocieracz
              • Jul 2005
              • 74

              #36
              to się nazywa brak tolerancji ( dla ludzi którzy nie koniecznie mniej wiedzą od Ciebie) wybacz ale ja nie trawie braku tolerancji kojarzy mi się to z ciemnotą
              SPAWACZ PODWODNY KONSTRUKCJI DREWNIANYCH WYNAJMIE SIĘ DO ROBÓT WYSOKOŚCIOWYCH

              Skomentuj

              • rozporek
                Seksualnie Niewyżyty
                • Oct 2005
                • 335

                #37
                Jestem facetem przekonanym o swojej wartości i nie czuję potrzeby by to udawadniać - próbować własnej spermy czy chodzić w damskich ciuszkach. Żaden normalny facet nie robi takich bzdetów, nie ma to nic wspólnego z wiedzą o technikach seksualnych etc (w sensie- wątpie by ktoś kto pije własną spermę wiadrami, bo jest "taki przekonany o własnej męskości" lol.. jest lepszy w łóżku ode mnie).
                <Flora> potrzebuję jakiejś porady dotyczącej mężczyzn... pomożecie?
                <Shadowdean> Połykaj

                Skomentuj

                • Rojza Genendel

                  Pani od biologii
                  • May 2005
                  • 7704

                  #38
                  Napisał rozporek
                  Jestem facetem przekonanym o swojej wartości i nie czuję potrzeby by to udawadniać - próbować własnej spermy czy chodzić w damskich ciuszkach. Żaden normalny facet nie robi takich bzdetów, nie ma to nic wspólnego z wiedzą o technikach seksualnych etc (w sensie- wątpie by ktoś kto pije własną spermę wiadrami, bo jest "taki przekonany o własnej męskości" lol.. jest lepszy w łóżku ode mnie).
                  Ale to naprawdę nie ma znaczenia, czy ty to robisz.
                  Nic a nic.
                  Mnie to akurat kręci... no, a chłopczyna się przekonuje, żeby mi taką przyjemnść sprawić.
                  Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                  Skomentuj

                  • rozporek
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Oct 2005
                    • 335

                    #39
                    Dobra, ale z tego co napisałaś odnośnie do innych wypowiedzi odniosłem wrażenie, że kreujesz tezę iż real facio to gość, który by sprawić przyjemność swojej pannie zliże własną spermę z niej i będzie chodził w damskiej bieliźnie.

                    Jak masz takiego faceta to jest uległym facetem, który zrobi wszystko co mu powiesz by zrobił, wbrew sobie. Bo jeśli sam z siebie lubi własną spermę to nie mam pytań (ma jakieś ciągotki gejowskie/normalny nie jest).

                    Real facio raczej nie jest uległy wobec panny (nie będzie robił czegoś wbrew sobie, by za wszelką cenę zaspokoić swoją partnerkę), w łóżku i poza nim, masz jakiś skrzywiony obraz normalnego faceta w głowie najwyraźniej. Mieszasz pojęcia.

                    I jak to taki pogodzony z własną seksualnością gość co z niejednego już pieca chleb jadł to pewnie próbował też z facetami, bo przecież bycie pokrzywionym w dzisiejszych czasach na tle seksualnym jest trendy i glamur.

                    Paradować w babskich ciuszkach = bycie real facetem, sic! Drugi Wiśniewski.. Jak na mój gust to możesz takiego facia postawić w swoim domu zamiast choinki, niedługo święta..
                    0statnio edytowany przez rozporek; 20-11-05, 18:13.
                    <Flora> potrzebuję jakiejś porady dotyczącej mężczyzn... pomożecie?
                    <Shadowdean> Połykaj

                    Skomentuj

                    • Innocente
                      Świętoszek
                      • Nov 2005
                      • 19

                      #40
                      1. Jest w tym duża frajda, sama ta świadomość, że doprowadziło się partnera do orgazmu, czuję się wtedy bardzo sexy!
                      2. Najpierw wytrę wszystko chusteczką, potem poleżę, a na koniec pójdę się umyć!
                      3. Lubię na brzuszek, po prostu lubię, a co do obfitości to nie mam zdania!
                      4. Mojego chłopaka mnie nie brzydzi, zresztą innej nie próbowałam, poza tym jest czasami słona, czasami słodka, w zależności!
                      5. Czuć wtedy takie ciepełko, ktore jeszcze zmaga moją rozkosz!
                      "In this white wave I am sinking In this silence
                      In this white wave In this silence I believe"

                      Skomentuj

                      • Rojza Genendel

                        Pani od biologii
                        • May 2005
                        • 7704

                        #41
                        Napisał rozporek
                        Dobra, ale z tego co napisałaś odnośnie do innych wypowiedzi odniosłem wrażenie, że kreujesz tezę iż real facio to gość, który by sprawić przyjemność swojej pannie zliże własną spermę z niej i będzie chodził w damskiej bieliźnie.

                        Jak masz takiego faceta to jest uległym facetem, który zrobi wszystko co mu powiesz by zrobił, wbrew sobie. Bo jeśli sam z siebie lubi własną spermę to nie mam pytań (ma jakieś ciągotki gejowskie/normalny nie jest).

                        Real facio raczej nie jest uległy wobec panny (nie będzie robił czegoś wbrew sobie, by za wszelką cenę zaspokoić swoją partnerkę), w łóżku i poza nim, masz jakiś skrzywiony obraz normalnego faceta w głowie najwyraźniej. Mieszasz pojęcia.

                        I jak to taki pogodzony z własną seksualnością gość co z niejednego już pieca chleb jadł to pewnie próbował też z facetami, bo przecież bycie pokrzywionym w dzisiejszych czasach na tle seksualnym jest trendy i glamur.

                        Paradować w babskich ciuszkach = bycie real facetem, sic! Drugi Wiśniewski.. Jak na mój gust to możesz takiego facia postawić w swoim domu zamiast choinki, niedługo święta..
                        Dla mnie prawdziwy facet to taki facet, który sprawia, że jest mi z nim dobrze. Męskość facetów z którymi nie jestem związana nic mnie obchodzi.

                        Ta rzecz o której pisałam, nie ma nic wspólnego z homoseksualizmem. Znam conieco facetów z branży i muszę powiedzieć, że spora ich część w ogóle nie praktykuje seksu oralnego, nie próbuje spermy partnera, nie mówiąc nawet o własnej.

                        Próbowanie z facetami... cóż... niektórzy próbują, inni nie. Niektórym się to podoba, innym nie.

                        Uważasz, że sprawienie przyjemności partnerce na ten sposób, jakiego ona chce, tak jak lubi jest niemęskie? A może uległość w seksie przystoi tylko kobietom?
                        0statnio edytowany przez Rojza Genendel; 22-11-05, 15:27.
                        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                        Skomentuj

                        • rozporek
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Oct 2005
                          • 335

                          #42
                          Uważam że jak gość zgadza się na wszystko (wbrew sobie, nie sprawia mu to przyjemności) to ma coś nie tak z psychiką. A jeśli sprawia mu to przyjemność to mogę mu napełnić i podesłać cały słoik.
                          <Flora> potrzebuję jakiejś porady dotyczącej mężczyzn... pomożecie?
                          <Shadowdean> Połykaj

                          Skomentuj

                          • filodendron
                            Świętoszek
                            • Aug 2005
                            • 3

                            #43
                            rozporek -> odnosze wrazenie raczysz swoja partnerke czyms, co Ciebie brzydzi. ladnie to tak?

                            Skomentuj

                            • rozporek
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Oct 2005
                              • 335

                              #44
                              filodendron - to normalne, nienormalne byłoby gdybym się własną spermą zajadał imo. Teraz pewnie polecicie w dyskusję o tym co jest normalne, a co nie jest, kto ma prawo o tym decydować itp.. Bez angażowania się z mojej strony w tego typu filozoficzną dysputę, która może zaistnieć powiem - sam swojej spermy nie próbowałem i nie zamierzam, ale kobiety częstuję z chęcią.
                              <Flora> potrzebuję jakiejś porady dotyczącej mężczyzn... pomożecie?
                              <Shadowdean> Połykaj

                              Skomentuj

                              • Raine
                                Administrator
                                • Feb 2005
                                • 5250

                                #45
                                Jednym słowem, "ogrodnik psa" czyli wszystko na opak

                                To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                                Regulamin Forum.

                                Skomentuj

                                Working...