W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pytanie odnośnie Durex Performa

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Napewnotonieja
    Świętoszek
    • Nov 2015
    • 3

    Pytanie odnośnie Durex Performa

    Cześć. Chciałbym się Państwa zapytać o pewną rzecz.
    1. Czy to prawda, że żel w Durex Performa działa na zasadzie chłodzenia, czy bardziej lekkiego drętwienia?
    2. Czy pozostały żel na penisie sprawia problemy ze smakiem u kobiety i czy nie sprawi jakiego odrętwienia z jej buzią?

    Pozdrawiam
  • Golum
    Świntuszek
    • Oct 2006
    • 81

    #2
    Sprawia problemy z uczuleniem i jak dla mnie odpada. Uzywany wiele razy bez zadnych objawow, ktorys raz okazal sie katalizatorem inwiecej tego swinstwa nie zaloze! Probowalem po przerwie po leczeniu i to samo. Odradzam.
    Do samego końca... Mojego lub jej

    Skomentuj

    • Napewnotonieja
      Świętoszek
      • Nov 2015
      • 3

      #3
      Czyli co możesz mi polecić. Jestem raczej typem człowieka zestresowanego co wpływa na długość stosunku. A takie rozwiązanie byłby idealny. Oczywiście bez gumki też potrafię kochać się ze swoją kobietą długo, ale tylko w pełnym relaksie. Tak to cały czas praca i praca plus nerwica, która dość często u mnie się pojawia po kilku słabo przespanych nocach.

      Pozdrawiam

      Skomentuj

      • Baldur
        Świętoszek
        • Aug 2011
        • 35

        #4
        Wyżej wspomniane prezerwatywy zawierają benzokainę - środek znieczulający, który delikatnie zmniejsza wrażliwość co wpływa właśnie na dłuższy stosunek. Z naturalnych środków przychodzi mi do głowy zielona herbata/ mięta albo trochę alkoholu.
        Co do smaku i ewentualnych skutków ubocznych - nie sprawdzałem, ale nie wydaje mi się, żeby kobieta poczuła jakieś skutki znieczulające.

        Skomentuj

        • men_anonim
          Erotoman
          • Oct 2014
          • 426

          #5
          Prezerwatywy z benzokainą to ściema, jej zawartość jest minimalna i tak naprawdę zależy od Twego umysłu czy dasz się na to nabrać czy nie. Jak na mnie nie podziałało, więc dla mnie nie ma żadnej różnicy.

          Skomentuj

          • jozinbazin
            Świętoszek
            • Jan 2014
            • 7

            #6
            Ja używam performax intense ale to w sumie to samo. Gumka faktycznie znieczula penisa, i wydłuża stosunek (trzeba założyć odpowiednią stroną). Można używać żeby zaimponować dziewczynie czasem trwania stosunku ale generalnie nie lubimy z partnerką takich maratonów, szczególnie nie polecam używania jej po alkoholu.
            Co do lodzika po, to nie zauważyliśmy żadnych skutków ubocznych, tej maści nie ma tam za dużo, większa ilość znieczulałaby za bardzo i z sexu nic by nie było.

            Skomentuj

            • men_anonim
              Erotoman
              • Oct 2014
              • 426

              #7
              W takim razie musiałem być nieźle napalony kremu ani żadnego żelu jeszcze jakoś nie używałem, więc może on pomoże

              Skomentuj

              • joedoe
                Perwers
                • Aug 2014
                • 1272

                #8
                Nie wiem czym Durex smaruje swoje kondomy ale mnie najbardziej stoi gdy juz sie wybzykalem i jade do domu. Odpuscilem je.
                Performa znieczula wiec mozesz ruszac dupą godzine i nie wiesz czy bzykasz czy cwiczysz miesnie brzucha.
                To ostatnie potrafie robic i bez baby.

                Skomentuj

                • men_anonim
                  Erotoman
                  • Oct 2014
                  • 426

                  #9
                  Napisał joedoe
                  Performa znieczula wiec mozesz ruszac dupą godzine i nie wiesz czy bzykasz czy cwiczysz miesnie brzucha.
                  To ostatnie potrafie robic i bez baby.
                  dobre, ale do ćwiczeń nie potrzebuje prezerwatywy
                  tak jak napisałem prezerwatywy z znieczulaczem są według mnie do kity, co do kremu to jeszcze nie próbowałem więc się nie wypowiem

                  Skomentuj

                  Working...