Sprawdzone miejscówki nad Bałtykiem?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ktos69
    Erotoman
    • May 2007
    • 757

    #16
    to znaczy tanio

    Skomentuj

    • Johnie
      Świętoszek
      • Sep 2006
      • 1

      #17
      Jak chcesz niedrogo to jedź gdzieś do Włoch ewentualnie Hiszpanii , bo w Polsce drożyzna, a polecam Łebe

      Skomentuj

      • ktos69
        Erotoman
        • May 2007
        • 757

        #18
        Hiszpania w swoim czasie tam to ja planuję kiedyś może zamieszkać...

        Skomentuj

        • anduk
          Koci administrator
          • Jan 2007
          • 3900

          #19
          Napisał ryuk
          Ustronie Morskie (taka mala wies, w sumie tam nic nie ma ale jesli ktos chce odpoczac to spoko)
          Albo 10 minut piechotą od Ustronia Morskiego w Sianożętach Tanio, luźno, plaża piękna i dobrze zaopatrzony w alkohole sklep na Kwiatowej
          If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

          Skomentuj

          • MrrrAucin
            Erotoman
            • Feb 2009
            • 630

            #20
            A ja lubie Dąbki - niedaleko darłowa. Nic specjalnego tam nie ma, ale blisko do centrum, blisko na plaże, tłumu też aż takiego nie ma. Czasami można zobaczyc tam Agnieksze Włodarczyk

            Skomentuj

            • malyerotomaniak
              Świętoszek
              • Jan 2013
              • 27

              #21
              Noclegownia w Mielnie

              poszukuję jakiejś sprawdzonej noclegowni wakacyjnej w Mielnie, był ktoś, może coś polecić?
              ostatnio trafiłem na zagrzybiałą chatkę śmierdzącą papierosami w cenie 80pln/osobodobę, także teraz wolę się poradzić

              tak, dziwne pytanie biorąc pod uwagę że mamy styczeń, ale mam określony termin we wakacje, w którym muszę zarezerwować pokój, także zaczynam się już rozglądać

              Skomentuj

              • sensey
                Banned
                • Mar 2013
                • 7

                #22
                Mocno polecam Ustkę. Jestem tam co roku od bodajże 6-7 lat. Wcześniej jeździłem do Władysławowa.

                Skomentuj

                • breathed
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Aug 2005
                  • 269

                  #23
                  A niedaleko Ustki jest Poddębie - dużo ciszej, spokojniej i taniej

                  Skomentuj

                  • Burbon2009
                    Erotoman
                    • Jun 2009
                    • 571

                    #24
                    Mnie najbardziej podoba się Władysławowo, jezdziłem tam jeszcze jak nie było popularne tzn z 12lat temu super miasteczko,plaże szerokie,dużo knajp,sklepików od zasra*** i blisko na Hel czy do trójmiasta. Teraz jakbym tam pojechał to na pewno bym odwiedził Chałupy

                    Skomentuj

                    • jelonek3
                      Ocieracz
                      • Oct 2011
                      • 99

                      #25
                      Napisał Burbon2009
                      Mnie najbardziej podoba się Władysławowo, jezdziłem tam jeszcze jak nie było popularne tzn z 12lat temu super miasteczko,plaże szerokie,dużo knajp,sklepików od zasra*** i blisko na Hel czy do trójmiasta. Teraz jakbym tam pojechał to na pewno bym odwiedził Chałupy
                      Taaa... Właśnie tam jestem (we Władysławowie)

                      Niestety zimą (hmmm... wiosną?) nic tu nie ma. Miasteczko widmo...
                      Tak samo: Hel, Jastarnia i inne okoliczne wioski...
                      Mimo wszystko fajnie Ładne widoki, mili ludzie (w Warszawie to rzadkość), hotel również wart odwiedzenia (w szczególności hotelowa restauracja).

                      Skomentuj

                      • Burbon2009
                        Erotoman
                        • Jun 2009
                        • 571

                        #26
                        Kiedyś we władku byłem na początku czerwca jakoś 2tydzień chyba, to budki te od komisariatu do szlabanu wszystkie zamknięte dopiero w samym centrum były otwarte, od tamtego momentu nigdy w czerwcu już nie pojechałem .

                        Skomentuj

                        Working...