W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks w pociągu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • thlo
    Erotoman
    • Jul 2016
    • 513

    Seks w pociągu

    Dzień dobry to moje pierwsze opowiadanie starałem się aby brzmiało realistycznie.Musiałem zastosować poprawianie błędów bo mam z tym problem.


    Ten dzień miał być zwykłym dniem roboczym jak każdy inny z pozostałych miałem iść do pracy w biurze zrobić swoje i do domu. Zawsze lubiłem swoją pracę, ale czasami czegoś mi brakowało może jakiejś iskry, która mnie rozpędzi.
    Byłem tylko zwykłym asystentem młodym w trakcie studiów, więc szanse na awans były marne dopóki ich nie ukończę.
    Tą całą nudę rozwiewały mi czasem piękne pracownice działu kadr, z którym miałem stały kontakt.
    Zawsze miałem ochotę na coś spontanicznego z jakąś fajną dziewczyną, ale one ciągle mi odmawiały, nie chciałem żeby się na mnie gniewały albo czuły źle w mojej obecności. Zawsze chciałem być dobrym chłopakiem i szanować wszystkie kobiety
    W końcu znajdę tą jedną właściwą warto być cierpliwym. Jednak tego dnia było inaczej, jak co dzień wyszedłem z domu w pośpiechu, bo znów byłem spóźniony na pociąg. Zadyszany dobiegłem do wagonu i wsiadłem w ostatniej chwili stanąłem w korytarzu, bo było dużo ludzi.
    Zadyszany, że ledwo mogłem nabrać tchu myślę sobie więcej sportu mniej siedzenia. W korytarzu było dużo ludzi, więc wszedłem do przedziału to był jedyny przedział z toaletą pociągową. Ukucnąłem na ziemi, bo siedzenia były zajęte i tak patrzałem na ludzi siedzących w przedziale.
    Zobaczyłem tam dziewczynę z miejscowości, w której mieszkałem pewnie wsiadła do pociągu wcześniej i znalazła miejsce. Poznałem ją już kiedyś jak byłem w lokalnym urzędzie wiec wiedziałem, że była ona 6 lat młodsza ode mnie no, ale już dorosła 21 latka.
    Zawsze mi się podobała, ale tego dnia wyjątkowo wyglądała miała czarne długie włosy, choć trochę niepoukładane była trochę niższa ode mnie miała ładną figurę chodź nigdy nie ubierała się wyzywająco to ja zawsze widziałem, że ta kobieta ma coś więcej bod tym przeciętnym strojem i zawsze chciałem dowiedzieć się więcej.
    Nie mogłem oderwać od niej wzroku wyjątkowo mi się podobała, ale biorąc pod uwagę fakt, że dzisiaj byłem wyjątkowo podniecony nie umiałem się powstrzymać ciągle do głowy przychodziły mi seksualne myśli o niej tak bardzo chciałem jej dotknąć ją poczuć, że oddałbym wiele za to, ale niestety nawet nie miałem odwagi podejść do niej i zagadać tym bardziej, że pociąg był pełny ludzi.
    Jak już mówiłem wcześniej byłem typem faceta przyzwoitego, który robi wszystko we właściwy sposób. Tego dnia jednak coś we mnie ruszyło nie umiałem sobie odmówić musiałem to zrobić. Ale jak? Zacząłem już wątpić w to, że się uda.
    Pociąg już dojeżdżał do stacji w mieście tam gdzie miałem wysiąść, ale jeszcze na chwile zostałem by na nią popatrzeć. Ona też jeszcze siedziała, gdy pozostali pasażerowie zaczęli wychodzić z pociągu. Zrobiło się pusto a ona coś czytała, ale już właśnie kończyła. Wiedziałem, że zaraz zaczną wchodzić nowi pasażerowie, bo pociąg jechał dalej nagle ona wstała i skierowała się ku wyjściu.
    Gdy przechodziła w pobliżu toalety pociągowej dość dużej, bo to ta w nowoczesnych pociągach. Idealny moment sobie pomyślałem teraz albo nigdy! Wziąłem nacisnąłem na guzik dotykowy i toaleta się otworzyła ona zdziwiona patrzy na mnie a ja ją chwyciłem i zaciągnąłem do toalety zamykając za sobą drzwi.
    Byłem w szoku, ale adrenalina dodawała mi siły chwyciłem ją za usta żeby nie krzyczała i powiedziałem, że wchodzą pasażerowie i jak krzyknie to dowiedzą się, że jesteśmy razem w jednej toalecie. Nie do końca słuchała, więc nadal zatykałem ręką jej usta. Nie chciałem jej krzywdy zrobić, więc starałem się być delikatny, ale zarazem pokazać jej, kto tu dyktuje warunki żeby nie myślała sobie, że jej wszystko wolno. Zablokowałem jej ręce by nie mogła mi nimi przeszkodzić zacząłem ją delikatnie dotykać po jej seksownym tyłeczku i nogach. Szeptałem jej do ucha teraz cię zerżnę dziwko i nic na to nie poradzisz! Nie mogłem uwierzyć, że ja to powiedziałem, ale chyba odezwały się we mnie instynkty.
    Dalej zacząłem ją dotykać po piersiach były idealne nie za duże nie za małe delikatne mięciutkie. Rozkoszowałem się każdym kawałkiem jej ciała a ona drżała wystraszona. Zacząłem ją całować po szyi wtapiać się ustami w jej ciało. W końcu zsunąłem z niej spodnie dżinsowe, odpiąłem guzik potem rozpiąłem rozporek i szybkim ruchem zacząłem zsuwać z jej ślicznej pupy.
    Ona zaczęła się w kocu wyrywać chyba tego nie chciała, ale bała się, że ktoś ją usłyszy, więc robiła to delikatnie bez hałasu. Próbowała mnie kopnąć, ale ja to wykorzystałem by zsunąć spodnie z jej nóg do końca. Potem druga nogawka i już była w majteczkach stringach pięknie opinających cię na jej pięknej pupie. Zdjąłem jej również skarpetki chodź to było trochę trudniejsze bo wymachiwała nogami.
    Potem zdjąłem bluzę i kazałem jej na nie j stanąć byle nie na podłodze, bo brudna. Gdy już to zrobiłem zacząłem zdejmować z niej bluzkę musiałem ustawić siłą jej ręce ku górze, ale to było siłowanie się trochę jednak byłem silniejszy i dała za wygraną. Bluzkę ściągnąłem i była już tylko w staniku oraz majtkach.
    Cała drżała chyba była w szoku obróciłem ją delikatnie w moim kierunku by wiedzieć jej śliczną twarzyczkę, ale był na niej grymas żalu i rozpaczy. Kiedy to zobaczyłem powiedziałem do niej spodoba ci się to nie narzekaj i pocałowałem ją w usta ostrym pocałunkiem wtapiałem się w nią aż jeżyk wkładałem jej do ust chciałem poczuć jej smak rozkoszować się tą chwilą.
    Odgarnąłem jej włosy i w końcu doszedłem ustami do dekoltu zacząłem całować piersi delikatnie je oblizywać po bokach wodzić językiem po obrzeżach. Rozpiąłem jej stanik, ale ramionami zablokowała ramiączka żebym nie mógł zdjąć. Jednak niewiele to dało zsunąłem jej miseczki z piersi i je zobaczyłem. Były śliczne młode jakby nietknięte takie dziewicze. Zacząłem schodzić językiem na jej sutki wypukłe wystające, ale rozkoszne.
    W końcu przestała stawiać opór wziąłem jej stanik, próbowała się zasłaniać, ale chwyciłem jej ręce do tyłu i przytrzymałem jedną ręką a drugą powoli schodziłem ku kroczu. Przez cały ten czas, kiedy bawiłem się jej ciałem w końcu mi stanął, ale nie było tego jednak widać przez dżinsowe spodnie. W końcu sam zacząłem się rozbierać przytrzymując ją jedną ręką żeby nie uciekała, kiedy była już tylko w majtkach kazałem jej się schylić w kierunku mojego krocza jednak ona nie chciała.
    Przez dłuższy czas się z nią szamotałem aż w końcu siłą zepchnąłem jej głowę na dół. Wtedy przyłożyłem jej majtki do twarzy, aby przez nie czuła moje przyrodzenie i pocierałem o nią aż w końcu kazałem jej oblizać mojego penisa przez majtki. Włożyłem palec do jej ust, że by je otworzyła a następnie wsunąłem tam swoje krocze.
    Zaczęła je powoli ślinić, bo nie pozwalałem jej wyjąc ich z ust. W końcu moje majtki były całe mokre od jej śliny wtedy kazałem jej je zdjąć. Pomogłem jej trochę, bo jak zwykle nie spieszyła się z tym, kiedy wyjąłem go był w pełnym wzwodzie dość spory rozmiar. Była trochę onieśmielona, więc najpierw kazałem jej go wziąć do ręki i się nim pobawić.
    W trakcie jej "nie winnej" zabawy moim penisem powoli zbliżałem go do jej ust aż w końcu ich dotknąłem. Wystraszyła się, ale ja podniecony nie miałem zamiaru czekać aż grzecznie go weźmie, więc jej go wepchnąłem do ust głęboko aż się zaczęła wyrywać. Doszedłem do końca, ale potem wyjąłem, bo chyba było to dla niej za dużo. Po tym wszystkim w końcu się odezwała powiedziała mi, że mi jednak obciągnie z własnej woli, ale nie od końca tylko tak jak da radę.
    Ja się zgodziłem, ale powiedziałem, że musi to robić szybko i z zaangażowaniem. Wzięła go ponownie do ust i powoli wkładała, aby wyczuć jak głęboko jest w stanie go włożyć. Kiedy już go wyczuła zaczęła go ssać w górę i w dół coraz szybciej, co spowodowało we mnie silne podniecenie aż zacząłem ruszać jej głową. W końcu odrobina ejakulatu wleciała jej do ust.
    Jej zniesmaczona mina mnie jeszcze bardziej podnieciła, więc wyjąłem go z jej ust i zacząłem jeździć jej penisem po twarzy przytrzymując jej głowę krzycząc masz tu moją pałę dziwko! Teraz cię zerżnę na ostro. Podniosłem ją zdjąłem jej majtki, które jeszcze miała na sobie zszedłem na dół szybko oblizałem jej cipkę, wargi sromowe i wyczyściłem jej językiem w środku. Jednak po chwili wstałem i obróciłem ja tyłem, rozłożyłem jej nogi i włożyłem penisa bez żadnych zabezpieczeń na czysto.
    Powoli wchodziłem do końca, ale było widać, że już nie jest dziewicą jednak nadal była ciasna, bo zaczęła jęczeć jak wchodziłem głębiej. Więc zasłoniłem jej usta i zacząłem ją posuwać trzymając ją drugą rękom za długie rozczochrane czarne włosy.
    Rozkoszowałem się każdym pojedynczym ruchem chciałem ja tak bardzo i właśnie była cała moja podniecona wiła się tak cudownie aż w końcu ją uniosłem i posuwałem ja trzymając w powietrzu i nabijając ja na niego.
    W końcu ona jęknęła tak mi dobrze nie przestawaj!. Zachęcony położyłem ją na bluzie i wszedłem w nią od przodu żeby widzieć jej twarz jak ją rżnę. W końcu była podniecona niby nie chciała tego pokazać, ale już nie umiała ukryć. Co jakiś czas mówiła mi coś sprośnego z tym grymasem podniecenia na twarzy uwielbiałem to.
    Zacząłem się z nią całować w trakcie jak ją rżnąłem a potem bawiłem się jej piersiami i sutkami. Kiedy czułem, że już zbliża się moment wytrysku wyjąłem go z niej a potem spuściłem się jej na twarz krzycząc z rozkoszy smakuje ci dziwko! Sperma była na jej twarzy a nawet część wleciała od jej ust i ją połknęła.
    Po tym wszystkim ochłonąłem i zacząłem się bardzo głupio czuć, co ja zrobiłem niby tego chciałem, ale co będzie jak teraz pójdzie na policję? W końcu wziąłem ręcznik, bo byliśmy w toalecie i wytarłem jej twarz mówiąc przepraszam z poczuciem winy. Ona odpowiedziała, że mocno przejechaliśmy i nie ma, za co wrócić, więc zaproponowałem, że jej zapłacę za bilet.
    Powiedziała, że była wściekła, bo tego nie chciała, ale potem się dobrze bawiła i doznała kilku orgazmów. Była na mnie wściekła mimo to, ale nie miała sumienia nasyłać na mnie policji, jeżeli już więcej tego nie zrobię. Zgodziłem się, bo nie miałem wyboru. Potem poczekaliśmy aż pociąg się zatrzyma na stacji i ludzie wysiądą by nie widzieli jak razem wychodzimy z toalety.
    0statnio edytowany przez thlo; 31-07-16, 00:09.
    beztabu.com to strona dla prawdziwych erotomanów - a reklamowanie jest zakazane. Pzdr - K
  • thlo
    Erotoman
    • Jul 2016
    • 513

    #2
    Część 2 Odwrócone role

    Witam zapraszam do części drugiej Proszę również o komentarze co sądzicie o moim opowiadaniu.


    Po tym wszystkim, co się wydarzyło w pociągu byłem trochę zdenerwowany zrozumiałem, że z jednej strony pragnę kobiety i seksu oraz że był to efekt tłumienia żądz seksualnych przeze mnie a z drugiej strony uświadomiłem sobie, że muszę realizować swoje potrzeby w taki sposób, aby nikogo nie krzywdzić, zmuszać, tym bardziej gwałcić.
    Powiedziałem sobie, że to już nie może się powtórzyć od teraz będę szukał spełnienia w normalny sposób, co najwyżej udawany gwałt niż prawdziwy za zgodą partnerki albo spontaniczny w jakimś nietypowym miejscu.
    Myślałem, że jednak ona to wszystko powie na policji, ale nie spotkałem się z nią już i było cicho, co mnie uspokoiło i postanowiłem skoncentrować się na mojej pracy biurowej i obowiązkach oraz studiach w końcu muszę je skończyć i coś w życiu osiągnąć.
    Zanim jednak postanowiłem się wziąć do roboty wpadłem na pomysł by do niej pójść i ją jeszcze raz przeprosić tym razem oficjalnie z kwiatami. Wiedziałem gdzie mieszka w końcu mieszkała w tej samej miejscowości, co ja tylko na odległej ulicy.
    Zapukałem do drzwi otworzyli jej rodzice a dokładnie jej tata przez chwilę mnie zmroziło mam nadzieję, że on też o niczym nie wie, bo nie wyjdę stąd o własnych siłach tym bardziej, że był to człowiek sporej postury.
    Przez chwilę na mnie patrzył, po czym zapytał, kim jestem, wtedy stres lekko ze mnie zszedł chodź nadal serce mocno biło. Powiedziałem, że przyszedłem do jego córki, którą poznałem w urzędzie lokalnym i że mam parę spraw z nią do załatwienia.
    W końcu ją zawołał przyszła, ale gdy mnie zobaczyła była wściekła zapytała, czego chce wtedy wyjąłem kwiaty i przeprosiłem ją. Jednak wściekła odpowiedziała, że to nie załatwi sprawy, że muszę się zmienić i mam dać jej spokój wzięła kwiaty i zamknęła drzwi przed moim nosem.
    Nie miałem do niej żalu ani pretensji wróciłem do siebie. Następne miesiące minęły pod znakiem obowiązków i pracy. Byłem zajęty, bo właśnie rozpoczynała się sesja egzaminacyjna, którą musiałem zdać. Tego dnia miałem się uczyć, bo to były tydzień przed egzaminem a potem miały być kolejne dwa w krótkim odstępie czasu.
    Musiałem jednak wskoczyć do sklepu po prowiant, bo podczas nauki mogę zgłodnieć a nie chce potem sobie przerywać. Udałem się, więc do sklepu lokalnego, do którego idąc przechodziłem przez ulicę, w której ona mieszkała.
    Spojrzałem się na jej dom, ale na całej ulicy było cicho ludzie chyba wyszli do pracy był to środek dnia. Pomyślałem, że jej pewnie też nie ma, więc spokojnie szedłem aż tu nagle czarnowłosa śliczna bardzo wyzywająco ubrana i zadbana dziewczyna wyszła z za rogu.
    Tak to była ona nie spodziewałem się tego, ale podeszła wprost do mnie. Powiedziała, że potrzebuje pomocy, bo w jej samochodzie opona pękła a ona nie ma siły wymienić. Przypomniała mi, że jestem jej coś winny w końcu mogę odkupić swoje winy. Byłem zmieszany, bo miałem mało czasu na naukę, ale w końcu się zdecydowałem jej pomóc trudno będę musiał zmienić plany i tak wszystkiego nie nauczę się w jeden dzień. Wymienianie opony trochę trwało, ponieważ ja mam średnią budowę wymagało to trochę wysiłku. Zmachany przyszedłem do jej domu i powiedziałem, że się udało. Była zadowolona jak nigdy powiedziała, że mam umyć ręce i mnie poczęstuje. Przyniosła jakieś starannie zrobione przez nią danie w zawinięte w cieście francuskim i do tego herbatę. Zdziwiłem się jej uprzejmością, ale w końcu minęły już trzy miesiące a ja jej właśnie pomogłem.
    Zapytałem, dokąd się wybiera samochodem i czy jej się nie śpieszy ona jednak stwierdziła, że już odwołała, ale nie powiedziała, co. Przez 15 minut rozmawialiśmy o swoim życiu wymienialiśmy się doświadczeniami a ona patrzyła na mnie z dziwnym spojrzeniem jakby dzikiej satysfakcji, radości, ekscytacji.
    Szokowało mnie to takie uczucie jakby ona była górą dyktowała warunki. W końcu wyszła gdzieś na chwilę a ja zacząłem się robić senny, więc się położyłem na chwile na tapczanie, ale niemal od razu zasnąłem.
    Gdy obudziłem się byłem przywiązany do krzesła a usta miałem zakneblowane. Przez chwile byłem w szoku, ale w końcu zacząłem się domyślać, że to była jakaś zemsta. Wtedy ona weszła miała na sobie krótką cielistą spódniczkę do bioder oraz czarną letnią bluzkę typowo na lato poza tym miała nietypowy element ubrania damskie sandały również letnie, ale na szpilkach dość dużych. Była bardzo zadbana jakby się przygotowała wcześniej pełny makijaż pomalowane paznokcie pachniała jakimiś bardzo ciekawymi damskimi perfumami.
    Aż miło było popatrzeć na nią widać było, że dziewczyna ma duży potencjał. Pomyślałem sobie to ma być niby kara? Przecież to jest nawet przyjemne patrzeć na tak piękną kobietę nawet będąc związanym i nie mogąc nic powiedzieć. Po chwili jednak zorientowałem się, że byłem w błędzie, bo to był dopiero początek tego, co ze mną planowała.
    Powiedziała, że teraz ona ma ochotę trochę zaszaleć i się odwdzięczyć mi chodź nie wiedziałam jak to po chwili przewróciła krzesło i przycisnęła mnie szpilkami do ziemi trochę bolało ale to dopiero był początek.
    Stanęła mi na twarzy a szpilki wchodziły mi do ust. Nie stanęła całym ciężarem ciała tylko częściowo przydusiła aż zacząłem dawać znak, że mnie boli. Po czym odczekała moment jakąś minutę żebym pocierpiał. Ale nie przewidziała, że w między czasie szpilki zaczęły mi wchodzić głębiej w usta aż się zakrztusiłem.
    Wtedy przestała a ja kaszlałem przez chwilę jednak nie wyglądała na zmartwioną była jakby bez emocji taka poważna mina i skoncentrowana na tym, co się dzieje.
    Jak już się uspokoiłem to przyłożyła szpilki do mojego krocza i również przycisnęła, ale delikatniej jednak jądra są wrażliwe, więc jeszcze większy ból odczuwałem i się szamotałem przywiązany do krzesła, ponieważ każdy wie, jakie to uczucie ból jąder.
    Myślałem, że chce mnie krzywdę zrobić albo coś, ale ona bardzo dokładna była wiedziała jak sprawić ból, ale nie zrobić krzywdy może gdzieś o tym czytała nie wiem.
    Nie było czasu na zastanawianie się, ponieważ już szykowała następną karę. Odwiązała linę, którą byłem przywiązany do krzesła jednak zostawiła zawiązane ręce, nogi oraz usta. Czułem się bardzo dziwnie wszystko było takie szalone jak z jakiegoś filmu tylko, że w rzeczywistości bardzo poniżające i wcale mnie nie bawiło.
    Było jednak jeszcze gorzej chwyciła tą linę, którą byłem wcześniej przywiązany do krzesła i zaczęła mnie nią bić a ja związany leżałem na podłodze miałem dużo czerwonych śladów na ciele odczuwałem nie przyjemne szczypanie i ból. Odpowiedziała teraz ja cię rżnę podoba ci się? Po czym wzięła odwiązała mi nogi i zawiązała linę na mojej szyi ciągnęła mnie bym szedł za nią ze związanymi rękoma i zakneblowanymi ustami. Doszliśmy do łazienki tam powiedziała mi że strasznie pachnę i mnie umyje. Myślałem, że mi da się rozebrać, chociaż i wejść pod ten prysznic, ale ona kazała mi ubranemu wejść do wanny, po czym położyć się. Puściła wodę a ta mi zlatywała na twarz, że ledwo mogłem wziąć oddech. Poziom wody się podnosił w pewnym momencie znalazłem się pod wodą. Próbowałem wstać, ale było ciężko, bo miałem związane ręce. Ona spokojnie się przechadzała po łazience przygotowując wszystko, po czym wyciągnęła mnie z wody bym się nie udusił. Byłem trochę w szoku, ale to chyba miała być też taka tortura.
    Widziała, że byłem zdenerwowany tak jak ona, kiedy ją zmuszałem w pociągu do seksu, więc uznała, że rachunki wyrównane i przestała. W Końcu odwiązała mi ręce i byłem wolny, ale nie miałem siły się kłócić miałem już dość. Zacząłem zdejmować mokre ciuchy. Kiedy zdjąłem wszystko i zostały tylko majtki trochę się speszyłem jak miałem je zdjąć chodź ona wszystko już wcześniej widziała.
    Nie zdążyłem jednak tego zrobić, bo ona chwyciła mnie za ręce i je ponownie związała. Zmęczony nie stawiałem oporu tylko miałem nadzieje, że znów czegoś nie wymyśli szalona 21 latka niby taka młoda a już taka ostra nie spodziewałby się tego po niej jak ją wcześniej znałem zawsze była otwarta, ale dobrze wychowana.
    Zdjęła mi majtki i dokładnie mnie myła jakby bawiąc się moim ciałem pocierała mnie gąbką po klatce piersiowej potem plecach następnie zeszła i zaczęła dotykać moich pośladków namiętnie rozkoszując się nimi. Zeszła na dół do nóg tam się nimi bawiła docierając ostatecznie do krocza tam potarła gąbką o moje przyrodzenie a następnie ściągnęła mi skórkę z napletka by go dokładnie umyć.
    Tym razem jej zabawy nie wprawiły mnie w jakąś silna ekscytację, ale mi się podobały. Po wszystkim wytarła mnie dokładnie ręcznikiem i ubrała majtki. Kazała mi przejść do jej pokoju następnie usiadłem na tapczanie i wtedy ona usiadła na mnie wzięła moje związane ręce a następnie pierwszą rękę przywiązała do jednego końca kanapy a drugą do drugiego żebym jej rękoma nie przeszkadzał jak się bezie mną bawić.
    Po czym szepnęła mi do ucha, że od dawna miała ochotę na seks, więc teraz mnie wykorzysta do spełnienia sowich pragnień. Powiedziała, że teraz to ja będę robił to, na co ona ma ochotę.
    Zaczęła mnie całować przytulając się do mojego torsu i głaszcząc mnie po nim drugą rękom zaczęła gładzić mnie po głowie z uczuciem i rozkoszą przez jakiś czas nie przestawała jakby się wciągnęła w końcu zeszła niżej i zaczęła lizać moje sutki stękając przy tym schodząc językiem po moim brzuchu aż wreszcie się zatrzymała.
    Powiedziała, że czysty świetnie smakuję i ma ochotę na więcej była dzika napalona niewyżyta. Obróciła mnie tyłem żeby to zrobić musiała poluzować sznur bym mógł się obrócić, po czym znów go naciągnęła. Chwyciła moje pośladki i je poklepywała dając mi klapsy świetnie się przy tym się bawiła.
    Po czym zaczęła mnie całować po obu pośladkach i lizać aż je rozchyliła i polizała mój odbyt. To było dziwne uczucie, ale przyjemne, po czym zaczęła schodzić językiem z odbytu do okolic jąder. Była mocno napalona i niemal od razu wzięła ja do ust bawiła się nimi ssała ,lekko je podgryzała zębami ale delikatnie.
    Chwyciła od tyłu mojego penisa i powiedziała teraz to, co lubisz najbardziej misiaczku i zaczęła mojego penisa oblizywać. Poczułem w końcu podniecenie i powoli się powiększał a ona językiem go całego oblizywała aż w końcu zdjęła skórkę i zaczęła lizać żołądź bawiła się nią językiem oplatając go w koło. Po czym w końcu obróciła mnie przodem i znów napięła linę a następnie kazała mi wstać sama uklękła i wzięła go do ust do końca. Tym razem mocno go ssała aż mi stwardniał bardzo mocno i zapytała lubisz tak jak dziewczyna ci robi? Po czym Odrobina nasienia mi wyleciała a ona zlizała to z mego penisa ze smakiem. Domyśliłem się, że coś się musiało zmienić przez te miesiące, bo wtedy w pociągu się tego brzydziła a teraz jest taka perwersyjna.
    Po chwili wstała poluzowała liny i wyszła gdzieś nie było jej przez dobre 15 minut aż mi opadł, ale w końcu wróciła. Gdy stanęła w drzwiach Była taka seksowna kusząca zaczęła zdejmować z siebie bluzkę seksownym ruchem powoli i kusząco aż ją odrzuciła w tył, po czym równie seksownie poruszając biodrami zdjęła spódniczkę i się ukazały jej śliczne majteczki.
    Nadeszła chwila, w której zdjęła stanik a następnie majtki by ukazać się mi całkiem nago była tak samo piękna jak wtedy za pierwszym razem cudowne dziewicze delikatne mięciutkie piersi delikatna cipeczka z lekko wychylonymi wargami sromowymi, co jej dodawało jeszcze piękna. Niemal natychmiast ponownie mi stanął na ten widok a ona kwiknęła z zadowolenia.
    Lubiła, gdy się podniecałem na jej widok. Po czym podeszła do mnie i włożyła mi głowę w piersi pocierała nimi o moją twarz, po czym oddaliła je i pozwoliła mi lizać jej śliczne stojące sutki to było nawet lepsze niż poprzednio. Zaczęła pocierać swoim ciałem o moje ciało cudowne uczucie cały byłem podniecony. Następnie wzięła mego penisa między swoje piersi i nimi go pocierała zdejmując skórkę z niego i z powrotem zakładając.
    Jak już skończyła się mną bawić to wzięła i obie ręce przywiązała do jednej strony kanapy tak abym mógł się położyć. Gdy już to zrobiła to znów napięła liny i powiedziała teraz ty mi spraw przyjemność, po czym usiadła mi cipką na twarzy. Wydała polecenie liż ją językiem dokładnie z zewnątrz potem wejdź do środka. Zrobiłem z przyjemnością to, co kazała.
    Trwało to trochę aż w końcu zaczęła przezroczysta substancja wylatywać z jej cipki prosto do moich ust, ponieważ były zapchane jej cipką, więc ją połykałem a ona była mocno podniecona, bo sporo tego połknąłem. Kiedy już się rozpaliła do czerwoności zeszła mi z twarzy i zaczęła się nadziewać na mojego penisa, po czym ostro go ujeżdżać.
    Powiedziała, że ma dni nie płodne i chce to zrobić na czysto nie miałem zbytnio wyboru, bo byłem związany. Skakała po mnie przez dłuższy czas z dużą rozkoszą krzycząc z podniecenia. Potem zmieniła pozycję chciałabym ją brał od tyły, więc ją brałem jak chciała. Odwiązała mi w końcu ręce i wskoczyła na mnie. Potem położyła się i za czołem ją posuwać leżąc na niej.
    Stosunek trwał dość długo a jej było ciągle mało krzyczała nie przestawaj dawno tak się nie pieprzyłam. Starałem się wytrzymać, bo było cudownie, ale wiedziałem, że zaraz eksploduję, więc go wyjąłem i spuściłem się jej na piersi odrobina też wleciała jej na twarz i znów ją zlizała z chęciom. Resztę nasienia rozsmarowała po piersiach jak balsam.
    Po tym wszystkim zanim ochłonęła mięło jeszcze trochę czasu. Gdy już wszystko się skończyło to powiedziała, że chce abym był jej stałym seks partnerem, bo ostatnio ma potrzeby i chce poszaleć ja oczywiście zgodziłem się z olbrzymią radością i powiedziałem, że z chęciom, ale dopiero po sesji egzaminacyjnej. Bez zastanowienia się zgodziła a potem jeszcze chwile rozmawialiśmy i się pożegnaliśmy.
    Byłem bardzo szczęśliwy dała mi swój numer poprosiła o kontakt jak będę miał czas.
    beztabu.com to strona dla prawdziwych erotomanów - a reklamowanie jest zakazane. Pzdr - K

    Skomentuj

    • Pikoko1
      Świętoszek
      • May 2014
      • 8

      #3
      thlo, następnym razem skorzystaj z mądrości "Słownika Ortograficznego". Obojętnie co napiszesz, to czyta się okropnie. Pisz po POLSKU!!!

      Skomentuj

      • thlo
        Erotoman
        • Jul 2016
        • 513

        #4
        Napisał Pikoko1
        thlo, następnym razem skorzystaj z mądrości "Słownika Ortograficznego". Obojętnie co napiszesz, to czyta się okropnie. Pisz po POLSKU!!!
        Poprawiałem to używając Worda ale jak widać nie wszystkie błędy poprawiło.Zwykle się koncentruje na tym co przekazuje a nie na formie.
        beztabu.com to strona dla prawdziwych erotomanów - a reklamowanie jest zakazane. Pzdr - K

        Skomentuj

        Working...