W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks i podroze w czasie :D

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #31
    Nie chodzi mi o ortografię przecież!
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • Avery
      Seksualnie Niewyżyty
      • May 2005
      • 293

      #32
      Napisał DajMiTęNoc
      DobraMamSkokiMyśloweJużWamMówięOcoMiChodziłoChodzi loOtoŻeZregułyJużMamTakZakodowaneŻeNieUbliżamKobie tomNawetJakMnieZdenerwujeNieWypowiadamSieCoDooWygl ąduAmoimZdaniemToŻeRoizeJestJakNandertalczykWjakiś SposóbJąObraziłoAlePoJejPostachNaTematGoleniaSięJe jToZnaczyNieGoleniaJużOdDawnaKojarzyłoMiSięZepokąL odowcowąINandertalczykamiItoMnieRozsmieszyło****aI chopciażCzasamiNaduzywamSłowa****aToNigdyNiePowied ziałemDoŻadnejkobietyŻejest****oTakJużZostałemWych owanyŻebyNieObrażacINiepodnoicRekiNaKobiety.Chocia żRazZdarzyłoMisięWbicNóżKołoGłowyDziewczynyAleByłe mNa****nyAonaNieChciałaIScPoAlkoAleToTakDlaŻartów DobrzeŻeSięNieruszałaBoByloByKiepsko
      Sadze ze Rojze jest na tyle wyrozumiala i obrucila to w zart. A jesli ty nie potrafisz odroznic zartu od wyzwiska to zastanawiam sie co ty robisz na tym forum erotycznym????

      PS. Skoro jestes taki mądry i rozruzniasz obraze kobiet to dzwiwi mnie fakt iz nie poprawiles mojej literowki w slowie NEANDERTALCZYK
      Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5252

        #33
        Wiesz co to jest 'kosmetyka', czy mam Ci wyjaśnić?

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        • DajMiTęNoc
          Perwers
          • May 2005
          • 1153

          #34
          No to dawaj molu książkowy o co ci chodziło?? Jesli czepiasz się mnie to dokończ co zaczełaś

          Napisał Avery
          PS. Skoro jestes taki mądry i rozruzniasz obraze kobiet to dzwiwi mnie fakt iz nie poprawiles mojej literowki w slowie NEANDERTALCZYK
          Wszechwiedzący nie jestem, zawsze mówię, że mam braki wiedzy. Co do twoje literówki zaznaczyłem, ctrl+c ,a póxniej ctrl+v, nie trudze się jak cos jest napisane to kopiuje. Tak samo kropki przecinki znaki ć ś ź jak mi się che to postawie, jak nie to nie . chodzi o treśc to nie język polski w podstawówce. Że będę uzywał zasad gramatycznych jakogoś razi to co pisze niech nie czyta, ja nie będę się gniewał
          0statnio edytowany przez sister_lu; 24-03-09, 22:15.
          Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #35
            Że twoja wiedza ma spore luki, skoro uparcie piszesz NANDERTALCZYK.
            A ty jesteś miły tylko dla dziewczyn, które flirtują z tobą za pomocą tandetnej i infantylnej erotyki?
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • DajMiTęNoc
              Perwers
              • May 2005
              • 1153

              #36
              Napisał rojze
              Że twoja wiedza ma spore luki, skoro uparcie piszesz NANDERTALCZYK.
              A ty jesteś miły tylko dla dziewczyn, które flirtują z tobą za pomocą tandetnej i infantylnej erotyki?

              Czytałaś co napisałem?? Skopiowałem te słowo z wypowiedzi avery.
              później pisałem co chciałem powiedziec i tylko naciskałem w odpowiednim miejscu ctrl+v(zaznaczasz jakiś wyraz lub całe zdanie ctrl+shift+strzałka w bok, później naciskasz ctrl+c kopiujesz i wklejasz ctrl+v). Takie sztuczki worda, które pmagają zaoszczedzic czas. A miły jestem dla kobiet, nie ważne czy flirtują, czy tylko jestem z nimi na płaszczyźnie znajomości. Przekonałabyś się jak byś tak na mnie nie najeżdzała.
              0statnio edytowany przez DajMiTęNoc; 05-09-05, 21:28.
              Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

              Skomentuj

              • Avery
                Seksualnie Niewyżyty
                • May 2005
                • 293

                #37
                DajMiTęNoc - oj tak w zamian za te oszczedzanie czasu mozna by bylo sie kilku nowych słowek nauczyc a nie tylko kopiowac
                Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

                Skomentuj

                • Rojza Genendel

                  Pani od biologii
                  • May 2005
                  • 7704

                  #38
                  Coś ty taki delikatesik? Następna osoba, na którą nie wolno najeżdżać?
                  A jeśli miły jesteś dla kobiet tylko dlatego, że są kobietami... cóż...
                  Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                  Skomentuj

                  • DajMiTęNoc
                    Perwers
                    • May 2005
                    • 1153

                    #39
                    Napisał rojze
                    Coś ty taki delikatesik? Następna osoba, na którą nie wolno najeżdżać?
                    A jeśli miły jesteś dla kobiet tylko dlatego, że są kobietami... cóż...

                    Jaki delikatesik najeżdzaj jak chcesz ale oko za oko ząb za ząb czepisz się mnie ja czepie sie wiecej razy. A co do tego czy jestem dla kogoś miły dotyczy się każdego nie ważne, czy to kobieta czy facet. Jesli mi ktoś nie wadzi wiec jestem miły jak zaczyna wadzić zaczynam tego kogoś gnebić prosta sprawa. Tak zostałem wychowany, żeby walczyć o swoje i oka za oko, ząb za ząb. Mnie albo się lubi albo nie nawidzi i nie obchodzi mnie to, że wiecej osób mnie nie lubi niż lubi. Chcę komuś do*******ić to do*******e. Mniejsza o skutki po,ważne żeby teraz tego kogoś zrównać z ziemią
                    jeszcze co do kobiet dwa razy w zyciu podbniosłem na kobiete rekie raz była to moja matka dwa moja dziewczyna w obu sytuacjach przepraszałem, a nie nawidze ptrzepraszać ani prosić dla mnie to objaw błaźnienia się, a ja wcyrku nie pracuje
                    0statnio edytowany przez DajMiTęNoc; 05-09-05, 21:39.
                    Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                    Skomentuj

                    • Rojza Genendel

                      Pani od biologii
                      • May 2005
                      • 7704

                      #40
                      Znaczy się, lubisz potakiwaczy, obłudników i oportunistów?
                      Mnie tacy nudzą. Lubię się użerać, ale na ogół z osobami, które lubię.
                      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                      Skomentuj

                      • DajMiTęNoc
                        Perwers
                        • May 2005
                        • 1153

                        #41
                        Wiesz każdy ma prawo do swojego zdania ale zawsze mówiłem, że nie będę stał nie ruchomo jak ktoś wbija mi nóż w plecy albo serce. Ktoś na mnei najeżdza to i ja na niego najeżdzam ty chyba też nie lubisz potakiwaczy nie??
                        Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                        Skomentuj

                        • Avery
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • May 2005
                          • 293

                          #42
                          Napisał rojze
                          Znaczy się, lubisz potakiwaczy, obłudników i oportunistów?
                          Mnie tacy nudzą. Lubię się użerać, ale na ogół z osobami, które lubię.
                          Czyli z kim??? DMTN???
                          Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

                          Skomentuj

                          • DajMiTęNoc
                            Perwers
                            • May 2005
                            • 1153

                            #43
                            Mnie akurat rojze nie trawi. Ale chociaz czaisz o co mi biega rojze?? Nie lubie potakiwaczy, bo to dzięki ludziom, którzy maja własne zdanie wyrażają swoje opinie, można się czegoś dowiedzieć ciekawego i nowego. Ale nie zamierzam stać i przyglądać się jak ktoś na mnie najeżdza
                            Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                            Skomentuj

                            • Raine
                              Administrator
                              • Feb 2005
                              • 5252

                              #44
                              DMTN. To chyba nie chodzi o sam fakt najeżdżania, tylko raczej to, iż jest ono sprzeczne z istotą forum.
                              Lada chwila ktoś zacznie się czepiać nicków, które nie są pisane z wielkiej litery, etc, itp, itd. W mojej opinii tacy 'czepialscy' są po prostu upierdliwi - nie mają nic ciekawego do powiedzenia, a muszą coś napisać (sorry rojze, nie bierz tego aż tak personalnie, mam na myśli raczej pewien typ zachowania, które można również i Tobie przypisać) - więc zamiast skupić się na merytorycznej stronie dyskusji (czyli - argumentach i kontrargumentach) - idą na łatwiznę i trują dupę o byle pierdołę (kosmetyka - czyli w moich oczach forma, którą posłużył się rozmówca).

                              Wydaje mi się, że powinnaś z tym troszkę przyhamować - chociaż to oczywiście tylko i wyłącznie moje zdanie i nie musisz się z nim zgadzać

                              To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                              Regulamin Forum.

                              Skomentuj

                              • mirakla
                                Perwers
                                • Feb 2005
                                • 805

                                #45
                                Ja bym chciała cofnąć się do starożytnego Rzymu,gdzie panowała rozwiązłość sexualna...każdy z każdym i wszędzie.Te uczty u Nerona opisane przez Sienkiewicza...
                                I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                                Skomentuj

                                Working...