Przekleństwa podczas seksu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iihtiander2
    Świętoszek
    • Aug 2011
    • 10

    #16
    a moja dziewczyna niby rozne rzeczy lubi, ale namowic ja na cos jest strasznie ciezko. tzn bardz rzadko eksperymentujemy. W prawdzie wyglada na to jak by sie jej podobalo, ale powtorki sa raz na kilka miesiecy

    Skomentuj

    • marunio
      Świętoszek
      • May 2011
      • 5

      #17
      Zasada jest prosta Ja lubie jak prosi o to co ja lubie jej robic np. lubie jej wepchnac calego do gardla, wiec mowi "ruchaj mnie w usta" albo "chce sie nim dlawic" itp. itd

      Skomentuj

      • Czarny_Czarna
        Świętoszek
        • Aug 2011
        • 20

        #18
        Raz podczas seksu poprosiłem o wulgaryzmy, ale moje serduszko, które na co dzień nie przeklina jakoś nie mogło się przemóc. Nawet sam ułożyłem co by to miało być, a jednak nie. Niemniej moim zdaniem wystarczy cokolwiek ostrego w dowolnej sytuacji i nie musisz specjalnie się przygotowywać o ile faktycznie chcesz spełnić tę prośbę.

        Skomentuj

        • dvd666
          Świętoszek
          • Jul 2015
          • 4

          #19
          Widzę że temat stary jak świat, ale odświeżę go trochę. Niedawno podczas seksu, z ust mojej pani, która na co dzień nie używa brzydkich słów, padło kilka soczystych przekleństw. Przyznam że słowa, które właściwie często się słyszy w tej sytuacji brzmiały bardzo podniecająco

          Skomentuj

          Working...