Nasze zainteresowania, czyli co porabiamy w wolnym czasie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Nabram
    Seksualnie Niewyżyty
    • Mar 2015
    • 307

    Pięknie obrazowo opisane. Wolne chwile poświęcam na czytanie. Jeśli mam więcej niż dwie godziny to jadę do lasu. W zależności od pory roku, albo na grzyby albo tylko porobić zdjęcia
    Oral-B Nieeeee oral cacy
    Jutro może dla nas nie nadejść, więc żyjmy dziś dodatkowo na zapas. Król Julian

    Skomentuj

    • Tentator
      Świętoszek
      • Mar 2022
      • 41

      Moje najnowsze "hobby"
      Attached Files
      Lubię gorzką czekoladę, cierpkie wino i słodkie pocałunki.

      Skomentuj

      • Karookarolina
        Perwers
        • May 2009
        • 1050

        Tentator od razu mi sie skojarzyło z nowym programem Olki Szczesniak i jej starym wjeżdżającym z kuszą

        U mnie na przestrzeni lat nieco się zmieniło. Motoryzacja dalej jest w moim sercu, ale wygrało lotnictwo, wokół ktorego kręci się obecnie moje życie. Jeżdżę na pokazy lotnicze po całym świecie, fotografuję samoloty, jestem zwiazana z kilkoma organizacjami i ekipami z tej dziedziny. Na lotniskach wypoczywam - najczęściej siedzę na trawie z aparatem i książką w ręce. Piszę również artykuły dotyczące lotnictwa, które są publikowane w branżowej prasie i w mediach.
        Grzebię też trochę w historii, głównie Warszawy. Staram się dogrzebać do danych w bibliotekach, docieram do starszych ludzi, ktorzy pomagaja mi rozrysowac plany konkretnych miejsc i wydarzeń, ktore zmieniły sie na przestrzeni lat. Pisze artykuły, szukam starych zdjęć i robię zdjecia jak to wygląda obecnie, porządkuje dane, osadzam je w czasie. Oczywiście szukam tematów, które nigdzie nie zostały tak zaprezentowane.

        Mam też słabość do lokomotyw. Nie znam sie na tym zupełnie, ale lubie je fotografować.

        No właśnie - zajmuję się też fotografią i to kolejna moja pasja. Głównie robie zdjęcia w ruchu i w tym się specjalizuje. Najczęściej właśnie lotnictwo, motoryzacja. Walcze też trochę z krajobrazem, ale daleka droga.

        Staram się też regularnie ćwiczyć, bo dobrze to wpływa na jakość mojego życia i kondycję, również psychiczną. Relaksuje mnie składanie mebli i uwielbiam to robić.
        Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

        Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

        Skomentuj

        • Nolaan_2.0
          Erotoman
          • Aug 2014
          • 492

          Ooo, ładnie.
          Ja kiedyś myślałem żeby spróbować w łucznictwo, ale jednak zostałem przy czymś bliskodystansowym - noże.
          Na razie tylko w teorii ogarniam temat, ale chodzi mi po głowie trening krav magi w temacie, ew. Kali czy Eskrimy.

          no i nadal marzy mi się wyjazd na Powwow do USA, bo po bliższym kontakcie polskie środowisko indianistyczne kompletnie mnie nie pociąga.
          Lepiej więc być samemu niż z kimś, (...) kto jest namiastką czy też czymś w tym rodzaju.
          Marek Hłasko

          Skomentuj

          • Tentator
            Świętoszek
            • Mar 2022
            • 41

            No widzę że same nietuzinkowe zainteresowania. Historia i indianistyka jak najbardziej.
            Lubię gorzką czekoladę, cierpkie wino i słodkie pocałunki.

            Skomentuj

            • Nolaan_2.0
              Erotoman
              • Aug 2014
              • 492

              Dzięki, rzadko ktoś mnie za to chwali
              Zakurzyłem te tematy, muszę wziąć się w garść i podrążyć jedno z drugim głębiej nieco.
              Lepiej więc być samemu niż z kimś, (...) kto jest namiastką czy też czymś w tym rodzaju.
              Marek Hłasko

              Skomentuj

              • Karookarolina
                Perwers
                • May 2009
                • 1050

                Ja też pochwale obu. Lubię ludzi z pasją i zainteresowaniami.

                Wbrew pozorom takich jest coraz mniej.
                Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

                Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

                Skomentuj

                • Nolaan_2.0
                  Erotoman
                  • Aug 2014
                  • 492

                  Twoje też są nietuzinkowe. Ja, jako osoba panicznie boi się latać, podziwiam.
                  Lepiej więc być samemu niż z kimś, (...) kto jest namiastką czy też czymś w tym rodzaju.
                  Marek Hłasko

                  Skomentuj

                  • Goldie
                    Erotoman
                    • Apr 2012
                    • 505

                    Napisał Karookarolina
                    Ja też pochwale obu. Lubię ludzi z pasją i zainteresowaniami.

                    Wbrew pozorom takich jest coraz mniej.
                    Zgadzam się! Z ludźmi ciekawymi świata jest o czym porozmawiać, wymienić się doświadczeniami czy nawet czegoś nauczyć/zarazić się czymś nowym. Pasje łączą ludzi.

                    A mam wrażenie ostatnio, że w nim otoczeniu ludzie zaczęli żyć od weekendu do weekendu, dawne zainteresowania gdzieś przepadły, każdy się w domu zamyka i ogląda tv.
                    _____ _____ ___ _

                    Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama, a wtedy ja szepnę Ci - możesz mnie dotknąć.

                    Skomentuj

                    • Nolaan_2.0
                      Erotoman
                      • Aug 2014
                      • 492

                      Może dlatego, że zainteresowania wymagają interakcji z innymi? A teraz po dwóch latach tłuyczenia do łbów, że to niebezpieczne etc chyba mus się tego na nowo nauczyć.

                      Al;bo ludzie są zmęczeni. Bo ostatnio na swoich grupach zainteresowań widzę wzrost kwasowości w tematach.
                      Lepiej więc być samemu niż z kimś, (...) kto jest namiastką czy też czymś w tym rodzaju.
                      Marek Hłasko

                      Skomentuj

                      • Tentator
                        Świętoszek
                        • Mar 2022
                        • 41

                        A bo dzisiaj czwartek...
                        Attached Files
                        Lubię gorzką czekoladę, cierpkie wino i słodkie pocałunki.

                        Skomentuj

                        • uwielbiamdojrza
                          Świętoszek
                          • Oct 2023
                          • 9

                          Główne zainteresowania to muzyka i sport. Co do muzyki to słucham wszędzie gdzie mogę. Samochód, dom, spacer, rower. Można powiedzieć, że ćpam muzykę. Mimo posiadania Spotify, który ułatwia bardzo dostęp do muzyki, posiadam sporą kolekcję płyt CD, kaset czy vinyli i wciąż ją powiekszam.
                          Jeśli chodzi o sport to piłka nożna oraz... hokej na lodzie. Ja sam gram trochę w piłkę oraz jeżdżę na rowerze.
                          Ponadto, gry komputerowe i planszowe. I czasem jakieś książki się przeczyta

                          Skomentuj

                          • Godefroy_87
                            Ocieracz
                            • Jul 2020
                            • 112

                            Zależy jak zdefiniować czas wolny. U mnie praca to hobby więc...


                            Ale w takim typowym wolnym to czytam, siedzę przed komputerem. Wiosną, latem rower. Jeśli liczyć podróże w czas wolny to też (choć zwykle wracam z nich zmęczony, bo są intensywne i poniekąd związane ze sferą hobby-pracy).

                            Skomentuj

                            • pawel1978
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Mar 2013
                              • 255

                              Urbex,

                              Skomentuj

                              • Kalilah
                                Administrator

                                Demoniczna Bogini

                                • Mar 2012
                                • 2688

                                Żeglarstwo, książki, malowanie, rower, joga, ogród, uwielbiam też standupy i polowanie na bilety
                                Robię też własne świeczki, rzeczy z gipsu, kule do kąpieli i mydła. Ale to bardziej mój sposób na prezenty dla znajomych.
                                Last edited by Kalilah; 15-02-24, 14:49.
                                My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                                Regulamin forum

                                Skomentuj

                                Working...