Fantazja o czarnoskórym mężczyźnie/ kobiecie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Greysmoke
    Świętoszek
    • Feb 2015
    • 3

    O Jezu... to jest moja fantazja odkąd tylko pamiętam. Oczywiście mówię o kobiecie

    Skomentuj

    • paraSzczecin
      Ocieracz
      • Feb 2015
      • 145

      Ani nie marzymy o czarnym ani o czarnej... łeeeee

      Skomentuj

      • znowuzapilem
        SeksMistrz
        • Nov 2010
        • 3555

        Zebra. Hahaha, rozbawiłaś mnie tym postem o fiucie murzyna
        Jedyna słuszna rasa do kopulacji to biała rasa. Fantazje o innych rasach powinny być w dziale kompleksy czy dewiacje.
        Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

        Skomentuj

        • paffcio
          Banned
          • Mar 2006
          • 2286

          Czyli należy zakazać kopulowania białych ze ślązactwem?
          Nie bądźmy aż tak brutalni w końcu to też ludzie choć nieco inni
          Czarnoskóre są piękne.

          Skomentuj

          • parka1178
            Świntuszek
            • Mar 2015
            • 74

            czarnoskórą panią byśmy przygarnęli, oraz Azjatkę

            Skomentuj

            • gringo_lodz
              Świętoszek
              • Feb 2015
              • 14

              Niestety, ale to co napiszę może być kubłem zimnej wody dla co poniektórych, a inni pewnie nie uwierzą.

              Otóż, czarni są baaardzo specyficzni. Studiowałem z wieloma, z niektórymi się nawet kumplowałem.

              Kwestia pierwsza, która jest moim zdaniem nie do przejścia, to zapach. Duszący wręcz. Najzwyczajniej nieprzyjemny.

              Drugą kwestią jest ich fatalne podejście do białych kobiet. Traktują je gorzej niż dziwki. Mogą się szczerze uśmiechać, klepać was po plecach, droczyć się i bawić, ale w głębi duszy mają was za szmaciska. Każdy jeden murzyn, z którym szczerze gadałem po alkoholu powiedział mi dokładnie to samo. Białe kobiety to dla nich trofeum. A Polki zdobyć najłatwiej bo są najgłupsze.

              Trzecią kwestią jest rozmiar przyrodzenia. Grałem z kilkoma murzynami w piłkę nożną i widziałem to i owo pod prysznicem. Różnica jest bardzo niewielka. Dość powiedzieć, że średnia europejska to około 13cm, afrykańska to 15 i myślę, że nie odbiega to od prawdy. Różnice są kosmetyczne.

              Czwartą kwestią, którą chciałbym poruszyć to murzyni-romantycy, którzy grają w ten sposób tylko po to aby założyć rodzinę w europejskim kraju i zdobyć prawo pobytu. Wybierają zazwyczaj najsłabsze dziewczyny. Nie chodzi o najbrzydsze. Zazwyczaj blondynki, trochę przy kości, o niskiej samoocenie. Szybki ślub, dziecko, drugie dziecko. Czasem, choć całkiem często wygląda to jeszcze inaczej - ślub, pozwolenie na pobyt stały w kraju europejskim i szybka emigracja do UK lub USA. W tym ostatnim murzynowi osiedlić się łatwiej niż białemu europejczykowi dzięki znowelizowanemu prawu emigracyjnemu przez Obamę...

              Kwestię chorób pominę, bo jest chyba oczywista. W Afryce (a głównie z niej pochodzą czarni studenci w Polsce) współczynnik nosicielstwa HIV jest 15-krotnie wyższy niż w Polsce. Inne choroby, które na nich nie wywołują symptomów, bo są od wieków przyzwyczajeni jak różne rodzaje wirusów (np. opryszczki) są jeszcze popularniejsze. Koleżanka po jednej nocy z pewnym nigeryjczykiem zaraziła się grzybicą pochwy, przy czym symptomy pojawiły się po 3 miesiącach...

              Także dobrze się zastanówcie drogie dziewczyny...

              Skomentuj

              • barmetr
                Perwers
                • Feb 2009
                • 1399

                Napisał gringo_lodz
                Kwestia pierwsza, która jest moim zdaniem nie do przejścia, to zapach. Duszący wręcz. Najzwyczajniej nieprzyjemny.
                W tej kwestii przydatny jest film rysunkowy z 1941 roku, ukazujący miasteczko w kraju zwanym Dixie:




                Napisał gringo_lodz
                Drugą kwestią jest ich fatalne podejście do białych kobiet. Traktują je gorzej niż dziwki. Mogą się szczerze uśmiechać, klepać was po plecach, droczyć się i bawić, ale w głębi duszy mają was za szmaciska. Każdy jeden murzyn, z którym szczerze gadałem po alkoholu powiedział mi dokładnie to samo. Białe kobiety to dla nich trofeum. A Polki zdobyć najłatwiej bo są najgłupsze.

                W Anglii, Skandynawii, Rosji, Francji i Stanach Zjednoczonych jest znacznie więcej niż w Polsce "szmatek", które zrealizowały marzenie o zostaniu wyruchaną przez murzyna.


                Napisał gringo_lodz
                Kwestię chorób pominę, bo jest chyba oczywista. W Afryce (a głównie z niej pochodzą czarni studenci w Polsce) współczynnik nosicielstwa HIV jest 15-krotnie wyższy niż w Polsce. Inne choroby, które na nich nie wywołują symptomów, bo są od wieków przyzwyczajeni jak różne rodzaje wirusów (np. opryszczki) są jeszcze popularniejsze. Koleżanka po jednej nocy z pewnym nigeryjczykiem zaraziła się grzybicą pochwy, przy czym symptomy pojawiły się po 3 miesiącach...
                Skoro chciała zasmakować nigeryjskiej spermy, to ma "bonusika".
                Nieruszanie pomurzyńskich dziewczyn to całkiem sensowna zasada. W Polsce są jeszcze jednak desperaci lub ludzie nieprzezorni, którzy gotowi są tę zasadę złamać.
                Last edited by barmetr; 14-04-15, 09:53.

                Skomentuj

                Working...