W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Zapach intymny kobiety?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • TreeNode
    Świętoszek
    • Apr 2013
    • 16

    #16
    W moim przypadku po chwilowej rozkmince smakowala troszke mdlo, tak troche jak sok bananowy Ale czy to byl cykl czy inne ustrojstwo to nie mam pojecia

    Skomentuj

    • _piotr_
      Świntuszek
      • Dec 2006
      • 60

      #17
      Najfajniejsze że temat jest w "mniejszościach seksualnych"

      Dziwnie to brzmi np. zapach słony. Chodzi pewnie bardziej o smak... A smak jest taki jak piszesz i zależy od fazy cyklu. Może być kwaśny, słodki, neutralny, słony a może być też przechodzony

      Ja w sumie nigdy nie narzekałem na to, smak zawsze mi się podoba - jest podniecający

      Skomentuj

      • xMaks

        #18
        czytając was przyszedł mi pomysł, następnym razem robiąc kobiecie minetę wyobraź sobie że liżesz najwspanialszy tort prosto z talerza ciekaw jestem jak wtedy będzie smakować... bitą śmietaną? czekoladą?
        oj.. chyba się zatrzymam... bo powstają kolejne fantazje

        Skomentuj

        • barmetr
          Perwers
          • Feb 2009
          • 1399

          #19
          Napisał _piotr_
          Najfajniejsze że temat jest w "mniejszościach seksualnych" D
          Czy nie należałoby tego tematu przenieść? Robienie minetki nie dotyczy chyba jakiejś mniejszości, ale głównie par damsko-męskich.
          Jak ja liżę łechtaczkę, a często i całą cipkę, to zapachu prawie nie czuję. Zapach kobiety jest bardzo słaby.

          Skomentuj

          Working...