W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

On ciągle chce

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • OwIeCzKa
    Erotoman
    • Nov 2005
    • 444

    On ciągle chce

    Tak właśnie. Ciągle. Dwa razy dziennie.
    Nie zawsze sex, raczej lodzik i sex, albo sam lodzik np wieczorem, a rano przed pracą radzi sobie sam.
    Albo jak jestem długo w pracy to też sam.
    Czasami może jest dzień off, ale to musi być porządnie zmęczony lub kompletnie brak czasu.
    A jak jest np weekend to tak z reguły rano sex, wieczorem też, lub oral. Plus jak jedziemy gdzieś bez dzieci to zawsze lodzik w aucie.
    O losie no, aż tyle?
    Jestem jego żoną, mógłby się już uspokoić.
    Mówi, że musi, no musi bo nic nie może robić, ani się sqpic. I chodzi za mną, łapie, obmacuje do skutku. Mówi, że to moja wina, że go kusze, że tak chodzę z ogonem do góry jak kotka
    Albo nago. No ale na Boga, ja tu mieszkam, kapie się, ubieram. Nie będę się przecież kryć, zresztą nago to wygodnie no i z natury jestem kokieteryjna i uwodzicielska - jak to kobiety.
    Ale to chyba dość duże potrzeby, prawda?
    Inni panowie też tak mają?
    Społeczeństwo, społeczeństwo
    Dyscyplina, posłuszeństwo
    Psychopaci i zboczeńcy
    Społeczeństwo, społeczeństwo
  • dawidkowalski87

    #2
    Ochota jest często ale nazwał bym jego przypadek seksoholizmem troche skoro nawet w pracy jak mówisz musi radzic sobie sam. Jesli juz potrzeby zaczynają przeszkadzac w codziennosci to wg mnie jest to uzaleznienie od seksu.

    Skomentuj

    • OwIeCzKa
      Erotoman
      • Nov 2005
      • 444

      #3
      W pracy tego nie robi, ale np przed, mówi, że pracować nie może inaczej. Bo ciągle czuje, że ma "pełne jaja".
      Mówiłam mu, że to dużo, ale on mówi, że koledzy w pracy tak samo, że jest zdrowym samcem itp
      Społeczeństwo, społeczeństwo
      Dyscyplina, posłuszeństwo
      Psychopaci i zboczeńcy
      Społeczeństwo, społeczeństwo

      Skomentuj

      • dawidkowalski87

        #4
        słuchaj jeśli Tobie to nie przeszkadza i jeśli wyraźnie dajesz mu sygnał że teraz nie masz ochoty i on potrafi się powstrzymać to uważam, że panuje nad tym. Natomiast jeśli on dalej nalega, Ty robisz loda, czy wypinasz pupke tylko dlatego żeby się zaspokoił niekoniecznie mając na to sama ochotę to już sama musisz odpowiedzieć na to pytanie. Oczywiście każdy ma inne potrzeby i chyba cieżko by były takie same w związku. Ale sama to wyczujesz czy to normalne czy nie, a już zakładając ten temat masz co do tego wątpliwości. Trzeba pamiętać, ze seksoholizm istnieje i jest wśród nas gdzieś obok, ale pytanie teraz czy Tobie ta ciągła ochota przeszkadza czy nie.

        Skomentuj

        • OwIeCzKa
          Erotoman
          • Nov 2005
          • 444

          #5
          Kwestia przyzwyczajenia. Czasami ja mam ochotę ale raczej on. Nie zmusza mnie, tylko naklania. Oczywiście umie się Powstrzymać. Nie zawsze mi się chce, ale mogę iść na kompromis i sprawić mu przyjemność. Albo Położyć się na Brzuchu i powiedzieć, że może sobie pouzywac - to dość podniecajace. Tłumaczę sobie to tak, że Przecież ciężko pracuje, trzeba mu sprawić trochę Przyjemnośći. Hmm ale zastanawiające jest, że aż tyle?
          Społeczeństwo, społeczeństwo
          Dyscyplina, posłuszeństwo
          Psychopaci i zboczeńcy
          Społeczeństwo, społeczeństwo

          Skomentuj

          • dawidkowalski87

            #6
            To widzę, że się rozumiecie i chyba to jest najważniejsze. Lubisz dbać o niego i to się też liczy. Warto by on rozumiał, że nie zawsze musi dostawać to co chce, ale ważny jest też balans i jak mówisz - kompromis. Widzę, że Ty również jesteś mocno potrzebująca i lubisz seks, więc nie martwił bym się jego aktywnością. Jak zacznie mieć mniejsze potrzeby to wtedy bym na to zwrócił uwagę.

            Skomentuj

            • SexWibracje
              Świętoszek
              • Nov 2015
              • 30

              #7
              Możesz się tylko cieszyć,że Twój mąż ma taki temperament seksualny oraz że go podniecasz,to dowód na to ż ew dalszym ciągu jesteś dla niego bardzo atrakcyjna

              Skomentuj

              • joedoe
                Perwers
                • Aug 2014
                • 1272

                #8
                Moze zamiast chodzic nago załóż worek z otworami na oczy. To moze troche pomoc.

                Skomentuj

                • OwIeCzKa
                  Erotoman
                  • Nov 2005
                  • 444

                  #9
                  Wątpię. To bardzo kuszące i intrygujące co jest pod spodem. Albo dorobi dziurę na usta i pewnie będzie ok. To też podniecajace hmmm jak wszystko zresztą. Naprawdę pytam czy to nie za często,czy inni też tak mają? Np wczoraj wieczorem uprawialismy sex, a dziś w południe sobie walil. No i pewnie coś jeszcze mnie dziś czeka. Znam dziewczyny co nie uprawiają sexu z mężem. Z kolei męża koledzy w pracy sami bohaterowie co tak samo jak on.
                  Społeczeństwo, społeczeństwo
                  Dyscyplina, posłuszeństwo
                  Psychopaci i zboczeńcy
                  Społeczeństwo, społeczeństwo

                  Skomentuj

                  • joedoe
                    Perwers
                    • Aug 2014
                    • 1272

                    #10
                    A SKAD ty wiesz co robia jego koledzy z pracy?
                    Pisza na FB?

                    Skomentuj

                    • OwIeCzKa
                      Erotoman
                      • Nov 2005
                      • 444

                      #11
                      Napisał joedoe
                      A SKAD ty wiesz co robia jego koledzy z pracy?
                      Pisza na FB?
                      Rozmawiamy.
                      Społeczeństwo, społeczeństwo
                      Dyscyplina, posłuszeństwo
                      Psychopaci i zboczeńcy
                      Społeczeństwo, społeczeństwo

                      Skomentuj

                      • diablo1990
                        Ocieracz
                        • Feb 2009
                        • 88

                        #12
                        skoro masz z tym problem tomu powiedz,albo rozstancie sie nie czaje jak mozna miec problem z uprawianiem seksu,ze tez niektorzy to musza robic z przymusu...przeciez to mega uczucie

                        Skomentuj

                        • elKoj69
                          Perwers
                          • Sep 2012
                          • 1195

                          #13
                          Za mało seksu zle, za dużo też niedobrze
                          To może niech sobie znajdzie kochankę, wtedy będziesz miała trochę spokoju
                          Nie możesz go winić za wysokie libido, a próba obniżania go wg mnie byłaby głupotą. Zatem tak, to normalnie dla ludzi z dużym libido.
                          Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

                          Skomentuj

                          • roksana_p
                            Ocieracz
                            • Nov 2015
                            • 178

                            #14
                            Ileż ja bym dała za takiego napaleńca!

                            Skomentuj

                            • ogo.thai
                              Ocieracz
                              • Apr 2015
                              • 134

                              #15
                              to jest fajne jak się tego nie ma. później może się robić męczące.

                              Skomentuj

                              Working...