Masturbacja a długość stosunku

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dylan1
    Świętoszek
    • Apr 2014
    • 1

    Masturbacja a długość stosunku

    Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie masturbacji i wpływu na długość stosunku. Czy codzienna, 30 minutowa masturbacja lecz bez dojscia pomoże wydłużyć stosunek? Chodzi mi o to ze masturbuje sie do momentu gdy czuje ze dochodze, przestaje, czekam kilkanascie sekund i kontynuuje masturbacje. Jeśli to pomaga to w jaki sposob to wydluza stosunek? Dziękuje za pomoc..
  • linked
    Świntuszek
    • Jan 2014
    • 63

    #2
    myślę, że jeśli chcesz wydłużyć stosunek ze swoją kobietą to najlepsze będzie właśnie jak najczęstsze bzykanie się, czyli ciągły trening Nie sądzę aby taka masturbacja coś ci pomogła.

    Skomentuj

    • rimmingator
      Perwers
      • Apr 2009
      • 967

      #3
      Zcisnieniujesz sie na orgazm, spermy naprodukujesz przez pol.godziny a na koniec nie dasz jej ujsc? To bankowo szybko znajdzie ujscie jak tylko zaczniesz dupczyc i wejdziesz na wyzwzy stopien podniecenia...

      Bez sensu. Jak juz to lepiej normalnie sie odcisnieniowac raz szybko by nie miec cisnienia na orgazm podczas sexu. Ale.uwazaj by nie przegiac bo zwalisz za duzo i z sexu nici

      Chyba ze wieloorgazmowy z Ciebie ****ka w co.watpie po zadanym pytaniu

      Skomentuj

      • ziomeczeq

        #4
        nie jesteś sam; też mam podobne obawy.

        Skomentuj

        • wiarus
          SeksMistrz
          • Jan 2014
          • 3264

          #5
          Porąbana filozofia
          Czego to człowiek nie wymyśli. Jak będziesz chciał skakać w dal powyżej 5 metrów, to też wydłużysz skok metodą podbiegania do deski ?
          "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
          James Jones - Cienka czerwona linia

          Skomentuj

          • alienik
            Ocieracz
            • Jan 2014
            • 132

            #6
            Akurat to pomaga, wiem z doświadczenia, uczysz się kontrolować w ten sposób orgazm, wszelkie oznaki, że dochodzisz są dla Ciebie czytelniejsze wiesz żeby zwolnić tempo, ale przy masturbacji nie powstrzymuj orgazmu, bo możesz mieć nawet cowke spermy do pęcherze moczowego.

            Skomentuj

            Working...