Old 03-03-16, 23:39   #1
Lukasicki
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Miasto: Oława
Postów: 8

Płeć: Mezczyzna
Historia niespełnionego cfela
Hej jestem 32l. Jestem Bi i uwielbiam być ****ny cfelem. Ale po kolei . Uwielbiam Panów którzy przed wizytą że mną są nie umyciu i jak ciągne im pałeczki ****ą fest, te nie umyte spoccone odbyty które miałem okazję wylizać oraz brudne stopy dla mnie rewelacja a na końcu w męskiej ****y ryju spust czyli w mojej dla mnie bomba. No ale takiego kolesia miałem tylko raz . Chciałbym trafić swojego Pana który zrobił by zemnie prawdziwą rasową ****e męską i cfela zarazem. Żeby specjalnie nie mył się przez cały czas i kazał siebie zadawalać lizać brudne śmierdzące nogi po 8h tyranii w pracy wylizywać swój śmierdzące i przepocony odbyt a podczas gdy bym go lizał żeby puszczał mi bąki prosto w ryj i mówił wtedy do mnie i jak ty ****ny ****u dobrze ci pamiętaj i tak jesteś zerem i ścierwem moim prywatnym ****dełkiem. Kazał sobie lizać śmierdzące jaja i kutasa jeszcze z resztkami spermy po powszednim ****eniu mnie. Kazał wąchać swoje soxy które nigdy nie zmienia oraz bokserki już tak ztyrane że takich jeszcze nie widzieliście. A do snu kierował mnie jedną ze stopek na łeb zakładał swoje bokserki i mówił dziwko wypierdzielaj spać w nogach i wąchać swojego Pana do rana, ja tylko bym grzecznie odpowiadał tak mój Panie twój **** zrobi co każesz. No i oczywiście żeby ****ł mnie moją ******ką dupę i na przemian raz spószczał się do niej a następnym razem wyciągał swą cudowną pałę z mojej zcfelonej dupy zapodawał do ryja i mówił jak już skończę to masz wywłoko wszystko grzecznie zjeść.Niestety zdaję sobie sprawę że nie znajdę chyba takiego Pana chociaż może. W chwili obecnej wypiłem kilka literków pysznej spermy,kilka razy zostałem zdymany w dupsztala i raz zadowoliłem brudne Pana z czego jestem dumny i śmiem twierdzić że już jestem ****ny ****em ale w 60% chciałbym dobić chociaż do 90%. Niestety niemal żadnego Pana na chwilę obecną i ****em się według siebie nie mylę się przez kilka dni wąchać swoje noszone kilka tygodni gacie i soxy które ostatnio znalazłem w pracy w śmietniku-więcej o tym w artykule nie dokońca spełnione możecie, no oczywiście wale sobie pałę w te skarpetki a później w nich tyram całą zmianę, a żeby szpara nie zmalała w mej *****skiej dupie wkładam sobie rużne zabawki i się walę. Czuję że urodziłem się po to ażeby być ****ny nym cfelem i spełniać mażenia erotyczną Panów bo przecież musi ktoś takim zrobić dobrze. Co wy sądzicie o tym czy jest jeszcze ktoś taki jak ja czy już nie? Pozdrawiam wasz niewyłuzdany ****

Ostatnio edytowany przez Lukasicki; 03-03-16 at 23:52.
Lukasicki jest offline   Reply With Quote
Old 03-03-16, 23:51   #2
PZ IV
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Miasto: mentalne podkarpacie
Postów: 152

Płeć: Mezczyzna
****a. Ten dalej swoje.
PZ IV jest offline   Reply With Quote
Old 03-03-16, 23:56   #3
Kalilah
Administrator

Demoniczna Bogini

 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 2 687

Płeć: Kobieta
Martintrans, Ty wróciłeś!

Nie chcę Ci świata zaburzać, ale **** się pisze przez W. Popraw tytuł bo aż boli.
Edit: aha! Teraz widzę, że to zabieg celowy. Ucieczka przed autokorektą
__________________
My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

Regulamin forum
Kalilah jest offline   Reply With Quote
Old 04-03-16, 00:10   #4
Lukasicki
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Miasto: Oława
Postów: 8

Płeć: Mezczyzna
O tuż to kolego a i T9 też mi szwankuje

Tak musiałem napisać to jeszcze raz bo nieznam jeszcze dokćadnie tego forum i umieściłem nie potrzebnie artykuł o męskiej dziwce w czyimś artykule. Sorka.

Ostatnio edytowany przez iceberg; 04-03-16 at 08:15.
Lukasicki jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Mniejszości seksualne

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:22.
   Archiwum