W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

ComingOut

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tomek_bi
    Świętoszek
    • Jun 2015
    • 12

    ComingOut

    Przyznaliście się już rodzicom/ znajomym / rodzinie do waszej orientacji? Jak zareagowali? Kiedy jest odpowiedni moment na to?
  • cheesus
    Świętoszek
    • Dec 2011
    • 8

    #2
    Nie mam potrzeby, żeby się jakoś szczególnie z tym obnażać przed kimkolwiek, tzn. moja żona wie, bo o tym rozmawialiśmy, ale nikt poza nią. Natomiast nie robię z tego jakiejś tajemnicy. Jeżeli ktokolwiek by mnie o to zapytał, to bym odpowiedział - po prostu nikt nie pytał Temat, jak każdy inny i nie ma potrzeby podnoszenia jego rangi. Nie uważam, że trzeba się z tym kryć, ale nie widzę sensu jakoś oficjalnie się tym chwalić - co to kogo obchodzi

    Skomentuj

    • mirekmolenda
      Świntuszek
      • Dec 2014
      • 57

      #3
      Obawiam się, że każdy przypadek jest inny i nie ma tutaj jakiegoś "najlepszego" momentu na to. Trzeba być elastycznym i na pewno nie udawać, bo to wpędza ludzi w tarapaty psychiczne.

      Bądź naturalny, otwarty i oczywiście zrób to w cywilizowany sposób i nie pozwól, by odwiedzili się od sąsiadki, kuzyna czy ciotki.

      Moim zdaniem, każda matka to wie i czuje zanim to powiemy.


      Napisał tomek_bi
      Przyznaliście się już rodzicom/ znajomym / rodzinie do waszej orientacji? Jak zareagowali? Kiedy jest odpowiedni moment na to?
      -----------------
      felching
      fisting
      onan

      Skomentuj

      • czarna chmura
        Banned
        • Apr 2015
        • 47

        #4
        Nie przejmować się ludźmi. Uważam, że zwyczajnie powiedzieć bliskim gdy poczujesz potrzebę. Ale nie obnosić się z tym, bo to już jest nudne powoli.

        Skomentuj

        • Mikey167
          Świętoszek
          • Jan 2012
          • 29

          #5
          Jestem po coming oucie. Powiem krótko, reakcja rodziców nie była może entuzjastyczna, ale po ogłoszeniu tego poczułem się tak jakby mi ktoś 100 kg kamień zdjął z piersi...

          Skomentuj

          Working...