W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Co wy Panowie myslicie, kiedy dziewczyna mówi Wam, że jest dziewicą.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Christophero
    Banned
    • Feb 2009
    • 1039

    #61
    Dziś pewnie bym pomyślał:

    Cholera, szkoda czasu, pieniędzy, tej wolnej chwili w której można coś zrobić dobrego..
    ona przecież nie zrobi głębokiego gardła, nie zrobi finału w ustach.
    Generalnie pomyślałbym - same straty.

    Skomentuj

    • solstafir
      Banned
      • Aug 2012
      • 779

      #62
      Jeśli ma mniej niż 22 lat to świetnie, mam szanse być pierwszym, ona jest ciasna i nie bedzie mnie porównywać z poprzednimi.

      Jeśli ma więcej to uznam że laska nie lubi seksu.

      Druga rzecz to zastanowiłbym się dlaczego ona mi to mówi.

      Skomentuj

      • Nostariel
        Świętoszek
        • Jun 2012
        • 28

        #63
        Napisał Christophero
        ona przecież nie zrobi głębokiego gardła, nie zrobi finału w ustach.
        Generalnie pomyślałbym - same straty.
        Nie ma co generalizować. Może co do pierwszego, to raczej jest to awykonalne, bo mało która dziewica byłaby tak wytrenowana, nie mając na czym trenować (aczkolwiek, od każdej reguły znajdzie się wyjątek). Natomiast co do drugiego, to wcale nie jest to reguła (przynajmniej w moim wypadku, no ale ja taka dziwna jestem ).
        Faaiisuto zmarła 15 czerwca 2012 r. - Tu narodziła się Nostariel 15 czerwca 2012 r.

        Skomentuj

        • kraszer.wp
          Świętoszek
          • Nov 2015
          • 1

          #64
          No to i ja dorzucę swoje trzy grosze. Mam 30 lat i trochę partnerek za sobą. Wczoraj dowiedziałem się że obecna z która od kilkunastu dni jestem jest dziewica i ma 31 lat i powiem Wam szczerze że sam nie wiem co mam o tym myśleć i jak się zachować. Z jednej strony jestem szczęśliwy że to ze mną chce zmienić swój "stan" ale też z drugiej strony się tego boję wszystkiego i czemu aż tyle na to czekała. Ostatnio była z kolesiem ponad rok i jakoś wszystko to dla mnie dziwne. Ale co by nie mówić jak na razie stopniuję jej wrażenia zobaczymy ale wracając do tematu i odpowiadając na pytanie: czuję szacunek, czuję dumę, ale też strach co z nią nie tak

          Pozdro Krasz

          Skomentuj

          • Ingvarr
            Ocieracz
            • Feb 2015
            • 151

            #65
            Uważaj. Będąc w tym wieku dziewicą, i decydując się wreszcie z tym skończyć i to z konkretnym facetem... babka pewnie w planach ma więcej. Sporo więcej. :x

            Skomentuj

            Working...