Majteczki - czy chodzicie czasami bez nich?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • glizdziarz
    Banned
    • Sep 2005
    • 1981

    #16
    Nie chodzę bez majtek bo ekspresem przytrzaskuję sobie owłosienie łonowe a to jest baaaaardzo bolesne

    Skomentuj

    • mistique
      Seksualnie Niewyżyty
      • Dec 2005
      • 249

      #17
      Po domu gdy spodziewam się wizyty chłopaka, to często, ale poza domem, nie wyobrażam sobie tego. Jak pisała Szlajfka, niezdrowe to (przeziębienie, bakterie), niehigieniczne (a co jak się okres przyspieszy, albo się podniecę?) no i niewygodne (w spódnicy bym tylko myślała, co będzie jak zawieje, a spodnie by strasznie poobcierały).

      Skomentuj

      • Poli
        Ocieracz
        • Jan 2007
        • 167

        #18
        Po domu chodze czesto bez majtek, uwielbiam spac bez majtek, glownie chodzi tu o zdrowe i wygode .
        Natomiast na dworze nigdy ! W tym syfie, spalinach strach nie ubierac majtek, nie wspominając o przeziebieniu .

        Skomentuj

        • Enea
          Perwers
          • Dec 2005
          • 1010

          #19
          Czasem zdaza sie, zarowno po domu jak i na dworze w upalny dzien, zalezne czesto od tego co mam na sobie, nie zdecydowalabym sie jednak na brak bielizny kiedy mam na sobie jeansy. Moja kolezanka z pracy otwarcie jednak przyznaje ze nie posiada nawet jednej pary majtek czego nie uwazam za zbyt rozsadne

          Skomentuj

          • hardkor
            Ocieracz
            • May 2007
            • 112

            #20
            a pytanko do facetów czy chodzicie czasem bez majtek?

            Skomentuj

            • Abegan
              Erotoman
              • Sep 2006
              • 591

              #21
              Napisał hardkor
              a pytanko do facetów czy chodzicie czasem bez majtek?
              Jasne, że tak W weekendy oboje zazwyczaj tak chodzimy... a co szkodzi - okazji do przyjemności wiele

              Raz spróbowałem cały dzień przechodzić tylko w spodniach - bez majtek - nie polecam.
              Abegan

              Skomentuj

              • hardkor
                Ocieracz
                • May 2007
                • 112

                #22
                miałes pewnie niewygodne spodnie. Ja np czasem chodze w takich krótkich spodenkach i jest całkiem spoko

                Skomentuj

                • Abegan
                  Erotoman
                  • Sep 2006
                  • 591

                  #23
                  Napisał hardkor
                  miałes pewnie niewygodne spodnie. Ja np czasem chodze w takich krótkich spodenkach i jest całkiem spoko
                  Jeansy - malo fajnie.
                  Abegan

                  Skomentuj

                  • hardkor
                    Ocieracz
                    • May 2007
                    • 112

                    #24
                    spróbuj w krótkich mówie ci o wiele lepiej niż w jansach
                    Last edited by eroticon; 20-05-07, 06:02.

                    Skomentuj

                    • Xena
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Apr 2005
                      • 338

                      #25
                      Bosze Szlajfka,co ty wypisujesz? Moze ty masz jakies zawory popsute?!
                      "I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.

                      Skomentuj

                      • Panna O.
                        Świntuszek
                        • Feb 2007
                        • 75

                        #26
                        Po części zgadzam się z Szafajką, ale tylko w malutkiej części. W moim przypadku mój śluz ze mnie nie wypływa litrami, jak to opisała Szafajka, żeby wszędzie za sobaplamy zostawiać. To już jest chyba indywidualna sprawa, zależy od organizmu. Więc nie ma co paniki siać, że jak raz na ,,ruski rok" nie założy się bielizny to będzie klęska i powódź:/
                        "W związku z tym uważam, żemam pełne prawo mówić ,,ku.wa", kiedy mi się spodoba, a także zarabiać i wydawać codziennie nieprzyzwoite sumy pieniędzy".

                        Skomentuj

                        • Szlajfka
                          Perwers
                          • Oct 2005
                          • 1057

                          #27
                          Oj ja tak mam i już Zwłaszcza po pigułkach czasem mam potop. Albo po prostu jestem maksymalną estetką, bo dla mnie jedna kropla to już panika Ja muszę mieć sterylnie w gatkach
                          Nadzieja umiera ostatnia....

                          Skomentuj

                          • lawlessness
                            Erotoman
                            • Aug 2006
                            • 504

                            #28
                            Zazwyczaj chodzę w spodniach, wiec bez majtek czułabym sie co najmniej niekomfortowo, dlatego zkadam codziennie, ale śpię bez.
                            Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

                            Skomentuj

                            • Civic
                              Świętoszek
                              • Apr 2007
                              • 44

                              #29
                              Jeszcze nigdy nie próbowalam bez majtek.. no może w dzieciństwie. Ale sprobuje ich nie mieć kiedy to Romeo zapuka do mych drzwi
                              "Wszystkim dziewczynom jest źle, wszystkie dziewczyny są smutne i złe"

                              Skomentuj

                              • easy123
                                Świętoszek
                                • May 2007
                                • 10

                                #30
                                Napisał hardkor
                                a pytanko do facetów czy chodzicie czasem bez majtek?
                                Ja chodze bez, w lecie gdy mam krotkie spodenki
                                Kiedys poszedelm bez majtek chyba na Andrzejki w dlugich spodniach, gdy wychodzilem z ubikacji specjalnie nie zapialem rosporka, stoje przed ubikacja wychodzi kolezanka, rozmawiam z nia chwile po chwili pokazuje na spodnie i mowi ze cos chyba wychodzi mi, bardzo podniecajce doswiadczenie

                                Skomentuj

                                Working...