Laktacja indukowana, podpowiedzi?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Angelove
    Świętoszek
    • Jun 2016
    • 2

    Laktacja indukowana, podpowiedzi?

    Ma ktoś doświadczenie z laktacją indukowaną? Ostatnio bardzo zaciekawił mnie ten temat ale stare strony z informacjami nie działają a na necie nie ma zbyt wiele informacji. Pomożecie?
  • Kalilah
    Administrator

    Demoniczna Bogini

    • Mar 2012
    • 2688

    #2
    Możesz w jakiś sposób rozpisać się o co ci chodzi? Nie każdy ma ochotę włazić na wikipedię.
    Rozumiem, że coś ze sztucznym wywoływaniem laktacji.
    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

    Regulamin forum

    Skomentuj

    • Angelove
      Świętoszek
      • Jun 2016
      • 2

      #3
      Tak chodzi o sztuczne wywołanie laktacji

      Skomentuj

      • lemur123
        Świntuszek
        • Feb 2012
        • 85

        #4
        Dużo łatwiej jest na anglojęzycznych stronach.
        Zaraz podeśle Ci linki na priva

        Skomentuj

        • Sumiko
          Ocieracz
          • Apr 2016
          • 143

          #5
          Napisał Angelove
          Ma ktoś doświadczenie z laktacją indukowaną? Ostatnio bardzo zaciekawił mnie ten temat ale stare strony z informacjami nie działają a na necie nie ma zbyt wiele informacji. Pomożecie?
          trzeba byś wytrwałym i systematycznym. Bez tego nie będzie efektów.

          ale taka laktacja to fajna sprawa Z chęcią bym znowu do tego wróciła ale mój M. nie jest wytrwały a w trzecią ciąże dla samego mleka w cycach zachodzić nie zamierzam

          Żeby wywołać taką laktację trzeba systematycznie ssać każdą z piersi np. po 20 min. dziennie (każda!) i trzeba być cierpliwym bo efekty nie pojawiają się tak po 2-3 dniach
          Po butelce wina nie jestem pijana. Ja jestem kreatywna!
          Sumikowy album

          Skomentuj

          • fitschyk
            Ocieracz
            • Jan 2017
            • 139

            #6
            Napisał Sumiko
            trzeba byś wytrwałym i systematycznym. Bez tego nie będzie efektów.

            ale taka laktacja to fajna sprawa Z chęcią bym znowu do tego wróciła ale mój M. nie jest wytrwały a w trzecią ciąże dla samego mleka w cycach zachodzić nie zamierzam

            Żeby wywołać taką laktację trzeba systematycznie ssać każdą z piersi np. po 20 min. dziennie (każda!) i trzeba być cierpliwym bo efekty nie pojawiają się tak po 2-3 dniach
            Samo ssanie? Bez wspomagania farmakologicznego? Chyba hormonami też trzeba potrząsnąć by wywołać laktację?

            Osobiście chętnie bym do tego wrócił, u mnie to już fetysz. W sumie taki fetysz bardzo uspokajający, ssanie mleka mnie doskonale wyciszało po nerwowym dniu, usypiałem jak dziecko z "cycem" w ustach Partnerka miała nadmiar mleka, a nie lubiła laktatorów. Uwielbiałem jak mnie do siebie przyciskała, a przed oczami rosły dwie, duże nabrzmiałe piersi z których kapało mleko. Cudo. Kto nie spróbował, ten nie wie. No ale zjeżdżam z tematu, a raczej odpływam

            Gdzieś czytałem, że w Japoni mają takie domy uciech gdzie są kobiety, które farmakologicznie wywołują laktację i udzielają "specyficznych" uciech klientom (że Japonia to mnie jakoś nie dziwi). Więc o ile po karmieniu dzieci można jeszcze przez jakiś czas przywrócić laktację samym ssaniem to po długiej przerwie bez wspomagania się chyba nie obejdzie. Może jest możliwość kupna prolaktyny, powinna załatwić sprawę albo cokolwiek co wywoła wysoka produkcje oksytocyny w organizmie.

            Skomentuj

            Working...