W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pończochy, rajstopy- temat ogólny!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sylwia.torun
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jan 2011
    • 219

    #16
    Ja pończochy zakładam tylko do seksu, jeśli jest taka propozycja. Na co dzień rzadko noszę.
    Zapraszam do mojego albumu ze zdjęciami w profilu.

    Skomentuj

    • studenciara
      Świętoszek
      • Sep 2012
      • 6

      #17
      Bardzo lubię rajstopy. Może dlatego że czuję się w nich taka super...gładka? Nie wiem, jak to wytłumaczyć. Lubię też czasem zakładać same rajstopy, i masturbować się przez ich materiał.

      Skomentuj

      • monikaw
        Świętoszek
        • Sep 2012
        • 18

        #18
        Mój facet po prostu uwielbia mnie w czarnych, samonośnych pończochach. Podnieca go i wygląd, i dotykanie moich nóg w takim odzieniu.
        Z tego powodu czuję się w takich pończochach seksowna i kobieca, nawet jak nikt ich nie widzi. Noszę więc je często na co dzień, np. do pracy. Wracanie po pracy do domu bywa wtedy baaardzo przyjemne

        Skomentuj

        • barmetr
          Perwers
          • Feb 2009
          • 1399

          #19
          Napisał sylwia.torun
          Ja pończochy zakładam tylko do seksu, jeśli jest taka propozycja. Na co dzień rzadko noszę.
          Czy takie zakładanie pończoch tylko do seksu sprawia przyjemność z powodu większego pobudzania partnera, ewentualnie ze względu na kontrast z nogami faceta, czy w samo w sobie jest przyjemne?

          Skomentuj

          • red_painterka
            Perwers
            • Sep 2009
            • 997

            #20
            Pończochy + pas do pończoch + seksowne majtki + gorset + rękawiczki + mega wysokie szpilki =
            Nie masz co robić? Zrób pieniądze!

            Ignorance is bliss.

            Skomentuj

            • barmetr
              Perwers
              • Feb 2009
              • 1399

              #21
              Napisał red_painterka
              Pończochy + pas do pończoch + seksowne majtki + gorset + rękawiczki + mega wysokie szpilki =
              Widok tak ubranej kobiety mógłby mocno podniecić faceta nawet wieczorem po wielogodzinnej pracy.

              Skomentuj

              • Analyst32
                Świętoszek
                • Sep 2012
                • 16

                #22
                Na poczatku witam serdecznie wszystkich uzytkownikow forum A wracając do tematu....kręcą mnie zarówno kobiety w ponczochach jak i bardzo cienki rajstopach (najlepiej w kolorze czarnym). A idealny stroj to ponczochy, szpilka z 12 cm i idealnie dopasowana spodniczka do polowy uda (business casual)....czasami jadac pociagiem w delegacje...niektore kobiety siedza z zalozona noga na noge i przec co lekko wystaje koronka ponczoch spod spodnicy...super widok...wyobraznia dziala

                Skomentuj

                • red_painterka
                  Perwers
                  • Sep 2009
                  • 997

                  #23
                  Napisał barmetr
                  Widok tak ubranej kobiety mógłby mocno podniecić faceta nawet wieczorem po wielogodzinnej pracy.
                  Alternatywnie do gorsetu sprawdza się koszula i czarna spódnica, coś o czym pisze kolega wyżej
                  Nie masz co robić? Zrób pieniądze!

                  Ignorance is bliss.

                  Skomentuj

                  • Analyst32
                    Świętoszek
                    • Sep 2012
                    • 16

                    #24
                    A w załaczniku wrzucilem stroj kobiety (zwlaszcza dolna czesc), ktora mnie kreci nieziemsko...
                    Załączone Pliki

                    Skomentuj

                    • red_painterka
                      Perwers
                      • Sep 2009
                      • 997

                      #25
                      Ja bym tylko taką koszulę zastąpiła zwykłą, zapinaną na guziki Dla niskich dziewczyn o chłopięcej sylwetce lepsza będzie np. spódnica bombka przed kolano lub z baskinką.
                      Nie masz co robić? Zrób pieniądze!

                      Ignorance is bliss.

                      Skomentuj

                      • Analyst32
                        Świętoszek
                        • Sep 2012
                        • 16

                        #26
                        Napisał red_painterka
                        Ja bym tylko taką koszulę zastąpiła zwykłą, zapinaną na guziki Dla niskich dziewczyn o chłopięcej sylwetce lepsza będzie np. spódnica bombka przed kolano lub z baskinką.
                        Chcialem pokazac przede wszystkim dół...z gora tez bym polemizował Widok kobiety na wysokiej szpilce i np. w spodniczce z lekkim rozcieciem z tył (czasami takie mijam zwlaszcza wchodzac po schodach gdzie mozna zauwazyc czy ma ponczochy...idealnie opietej w pasie...ahhhhhh)

                        Skomentuj

                        • red_painterka
                          Perwers
                          • Sep 2009
                          • 997

                          #27
                          Wydaje mi się, że taki biurowy fetysz jest dość popularny Inna wersja szkolna: spódniczka plisowana plus koszula i krawat
                          Nie masz co robić? Zrób pieniądze!

                          Ignorance is bliss.

                          Skomentuj

                          • Analyst32
                            Świętoszek
                            • Sep 2012
                            • 16

                            #28
                            Napisał red_painterka
                            Wydaje mi się, że taki biurowy fetysz jest dość popularny Inna wersja szkolna: spódniczka plisowana plus koszula i krawat
                            Ala studencka...dodałbym jeszcze okulary, wlosy w warkocz

                            Skomentuj

                            • Analyst32
                              Świętoszek
                              • Sep 2012
                              • 16

                              #29
                              Nie wiem czy już było mówione, ale dla fetyszystów ponczoch polecam:

                              Skomentuj

                              • leela
                                Świętoszek
                                • Sep 2012
                                • 27

                                #30
                                Ja nie cierpię nosić rajstop. A pończochy zakładam tylko do seksu. do tego seksowne majtki i gorset albo krótka spódniczka i brak majtek : P no i oczywiście wysokie szpilki. Mojego faceta bardzo to kręci, a ja czuję się seksownie, co dodaje mi pewności siebie... i też mnie trochę kręci : )

                                Skomentuj

                                Working...