Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Masturbacja
Odpowiedz

Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 04-12-09, 00:08   #26
ktos69
Perwers

fajne, gdyby nie było jednorazowe.
ktos69 jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-09, 13:17   #27
piciarsp
Świętoszek

to tenga jest jednorazowa??
piciarsp jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-09, 13:28   #28
Berial
Świntuszek

Miasto: Poza granicami logiki.

Jest jednorazowa jeśli dojdziesz w środku. Ja osobiście kończę ręką, a na następny raz używam jakiegoś lubrykantu (wazelina też się sprawdza) i jadę bez gumki.
Old 10-12-09, 07:09   #29
panm
Guest

Cytat:
Napisał ktos69 Zobacz post
dobra ta Tenga jest...
Ktosiu, wypróbowałęś? Napisz o wrażeniach. Może pod choinkę poproszę :-)
  Reply With Quote
Old 10-12-09, 12:02   #30
ktos69
Perwers

nie wyprobowałem, tylko piszę o swoich odczuciach i po przeczytaniu reklamy
ktos69 jest offline   Reply With Quote
Old 11-12-09, 12:59   #31
szysko
Świntuszek

miałem okazję przetestować parę zabawek i powiem szczerze, że mało co dobrze zastąpi masturbację, a substytutu stosunku bym wogóle nie szukał. Wypróbowałem 3 wkładki fleshlight (każdy chyba słyszał) i muszę powiedzieć, że jakkolwiek są to intensywne i ciekawe doznania, to do seksu daleko, a masturbacja też żadna. Jak czuję ruję to po prostu robie sobie dobrze, a np takie zabawki fleshlight by trzeba przygotować, ocieplić trochę, żelik.... jak mam aranżować randkę z kawałkiem gumy to bez sensu bo z kobietą jest ciekawiej, jak trzeba szybkiej ulgi to słabo... poza tym miałem inne wynalazki ale mizernie, moje doświadczenia niestety utwierdziły mnie w przekoananiu że świat jest niesprawiedliwy i kobiety mają więcej fajniejszych zabawek, i jak ich używają są sexy i cool, a faceci mają jakieś obleśne sztuczne waginy z kawałkiem szczotki ryżowej za włosy łonowe i jak ich używają to są zboczeńcami, loserami i wogóle anty-męscy.

Coprawda nigdy nie korzystałem z produktów aneros (bardzo jestem ciekaw, ale cena stanowi dla mnie barierę psychiczną).
szysko jest offline   Reply With Quote
Old 14-12-09, 17:15   #32
Cz4rny
Świętoszek

To może napiszę coś na temat Tengi, bo sam sobie taką sprawiłem

Oficjalnie jest to jednorazówka, ale nie wierzcie w żadne brednie, że trzeba gumki zakładać, czy nie dochodzić w środku. Tak samo z "super szczelnością wszystkiego", wszystko ładnie się otwiera, myjesz dokładnie pod bieżącą wodą, wycierasz papierem i wszystko jest w największym porządeczku, oczywiście za każdym razem coś na poślizg, a i nawet trochę śliny wystarczy...

Reasumując, odczucia są o wiele lepsze niż zabawa ręką, ale do seksu to jeszcze sporo brakuje, tak czy siak polecam komuś komu zwykła masturbacja już nie wystarcza
Cz4rny jest offline   Reply With Quote
Old 11-01-10, 14:34   #33
prkrk
Świętoszek

Miasto: okolice krk

Dostane Tenge gdzies w krakowie? Cz4rny jaka masz "wersje" tengi, bo widzialem soft, standard i hard.
prkrk jest offline   Reply With Quote
Old 12-01-10, 06:50   #34
szysko
Świntuszek

jeśli chodzi o tengę to "zmywalne" są chyba tylko te modele, które się otwierają... czytałem gdzieś, że te zamknięte się po paru myciach niszczą , bo nie są zaprojektowane żeby wyjmować żelową wkładkę, więc z tymi modelami pozostaje albo niedochodzenie wewnątrz albo prezerwatywa.
Old 12-01-10, 11:55   #35
prkrk
Świętoszek

Miasto: okolice krk

a ktore konkretnie sie otwieraja?
prkrk jest offline   Reply With Quote
Old 12-01-10, 12:23   #36
szysko
Świntuszek

Wydaję mi się że tylko Flip Hole i seria EGGs
Old 29-06-10, 12:03   #37
ryii
Świętoszek

Nie rozumiem , gdzie wyczytaliście, że masturbatory tenga są jednorazowe, przecież nigdzie tego nie pisze, w dodatku jest dołączany wkład 'Tenga hole warmer' , który wystarcza na 30 użyć(ale to tylko taki dodatek, żeby ciepło zrobić), więc sam masturbator nie może starczać tylko na jeden raz, nawet oficjalnie nic takiego nie piszą..

Tu opisują jak to wyczyścić http://blog.freshdiggs.com/toys/how-to-clean-a-tenga/.

Ostatnio edytowany przez ryii; 29-06-10 at 12:25.
ryii jest offline   Reply With Quote
Old 29-06-10, 13:04   #38
Gibson69
Ocieracz

Tenga jest bardzo fajna ja kiedyś miałem Tenga Deep Throath -.- Efekt głębokiego gardła ;p fajne odczucia reasumując fajny gadzet za małe pieniądze.
Gibson69 jest offline   Reply With Quote
Old 29-06-10, 13:34   #39
szysko
Świntuszek

Hmm... może najpierw komentarz - to co znalazłem za Twoim linkiem (co notabene nie jest wcale radą producenta) to sam próbowałem, jak już nie miałem nic do stracenia. Wiadomo, nie poddam się bez walki, ale jak już raz ją otworzysz (i to jeszcze takim śrubokrętem) to już nie będzie to samo, przynajmniej mi się nigdy już nie udało wrócić do stanu pierwotnego. guma już nie obejmuje ładnie tego wlotowego kołnierza, śliska się i obraca, tendencje do przerwań, wyrabia się zwyczajnie.

Cytat:
Napisał ryii
Nie rozumiem , gdzie wyczytaliście, że masturbatory tenga są jednorazowe, przecież nigdzie tego nie pisze, w dodatku jest dołączany wkład 'Tenga hole warmer' , który wystarcza na 30 użyć(ale to tylko taki dodatek, żeby ciepło zrobić), więc sam masturbator nie może starczać tylko na jeden raz, nawet oficjalnie nic takiego nie piszą..
Nie wiem na jakie strony tenga udało Ci się zabłądzić...
Attached Images
File Type: jpg Tenga EN.JPG (165,0 KB, 195 views)
File Type: jpg Tenga PL.JPG (190,9 KB, 160 views)
Old 29-06-10, 13:36   #40
Gibson69
Ocieracz

No Tenga przeznaczona jest do jednorazowego użytku ale... można być bardziej delikatnym i zadbać o "sprzęt". Wtedy wystarczy na kilka razy ;P
Old 29-06-10, 18:09   #41
ryii
Świętoszek

Czyli jeżeli powiedzmy używałbym któryś produkt Tengi z serii ONECUP, to nawet jak nie potrzebowałbym czyścić(stosując na końcu ręczną robotę), to i tak produkt by się wyrobił i nie był do użytku po kilku razach?? Bo kilka razy zdecydowanie nie satysfakcjonuje jak za tą cenę(50-60 zł.).

W takim razie ktoś ma jakieś doświadczenia z serią EGGS, jak tu się ma sprawa wielokrotnego użytku?

Flip Hole widzę, że jest do wielokrotnego użytku, ale jest za drogi, a do niego też chyba trzeba wkłady jakieś dokupowywać?
ryii jest offline   Reply With Quote
Old 29-06-10, 22:07   #42
Big Buddha
Świętoszek

Tenga Egg - używam od 4 miesięcy z częstotliwością około raz na tydzień. Więc jednorazowość to bzdura. Zawsze kończę w środku, przy okazji odpada problem łapania w chusteczkę czy wycierania się po wszystkim.
Czyszczenie - wywracasz na lewą stronę i przemywasz wodą. Ja mam model wave, bardzo sobie chwalę. Inaczej niż ręka, intensywniejszy masaż główki.
Konieczne stosowanie nawilżenia, dołączona jest próbka fajnego żelu, potem można stosować inne lubrykanty, oliwkę, ślina też wystarcza.
Za 30zł świetna rzecz, dobrze wydane pieniądze. Bardzo polecam
Big Buddha jest offline   Reply With Quote
Old 07-07-10, 22:18   #43
majestix
Świętoszek

Miasto: Kraków

Zastanawiam sie nad zakupem jakiejś zabawki do urozmaicenia sobie "życia".
Nie chce wydawać dużej kasy. max 40zł.
Zastanawiam sie co wybrać, czy Tenga Egg(jeśli tak to którą?), czy jakąś zwykłą sztuczną cipkę jakich na Allegro pełno? Nie chce jakichś super-duper doznań(co bym nie miał potem problemów z dojściem w normalnym seksie).
Nie chce żeby była jakaś superciasna bo mam dość dużego wacka i nie chce żeby mi go zgniotło.

PS. Czy przy kupowaniu przez Allegro przez konto założone tylko do tego celu(nie chce z mojego normalnego) do przesyłki POSTE RESTANTE trzeba podać prawdziwe dane? Tzn czy przy odbiorze na poczcie chcą jakiś dokument(jeśli tak to czy legitka styknie)?

Ostatnio edytowany przez majestix; 08-07-10 at 11:41.
majestix jest offline   Reply With Quote
Old 08-07-10, 09:47   #44
Gibson69
Ocieracz

Ja polecam Egg Twistera dobra faza po tym jest ;p a co do Poste Restante to musisz podac numer urzędu pocztowego i wszystkie wymagane dane. Ale nie przejmuj się, przesyłka i tak trafi na pocztę a z legitką będziesz mógł ją odebrać w 100%.
Old 08-07-10, 11:57   #45
majestix
Świętoszek

Nie moge sie zdecydować, który wzór wybrać.
Co byście wzięli? Zastanawiam sie nad Wavy, Spider, Stepper, a może Silky? Te wzory wydają mi sie bardziej naturalne. Chyba pójde na Wavy(wydaje sie najbardziej rzeczywisty), albo Stepper. Co sądzicie?
Old 08-07-10, 11:59   #46
Gibson69
Ocieracz

Kup Spidera
Old 08-07-10, 20:42   #47
magicznymiecz
Świętoszek

Miasto: Mazowsze :)

Send a message via Skype™ to magicznymiecz
Moja żona jak jej powiedziałem o Tendze, że może bym sobie kupił, obraziła się Ale jakoś nie przeszkadza jej fakt, że ma dwa wibratory, w tym jeden kupiony przeze mnie

Więc ostrożnie z zabawkami, jeśli jesteście w związku
magicznymiecz jest offline   Reply With Quote
Old 10-11-10, 12:44   #48
Love bay
Świętoszek

Ostatnio na rynku pojawiło się wiele nowych i ekskluzywnych produktów dla mężczyzn, dających 100% satysfakcji, a produkty Tenga można czyścić specjalnymi żelami. pozdro

Ostatnio edytowany przez Kata; 10-11-10 at 17:57.
Love bay jest offline   Reply With Quote
Old 16-11-10, 14:48   #49
majestix
Świętoszek

Miałem Tengę Egg Wave'y i po chyba 7 użyciach zrobiła się w niej dziura na czubku co uniemożliwiło dalszy użytek. Wiem, że nie są to długotrwałe zabawki, ale kilka użyć to trochę mało. Możliwe że ma z tym związek mój większy niż standard rozmiar. Ale muszę przyznać, że doznania przyjemne może nie takie super jak to producent zapewnia ale na pewno dużo lepsze niż ręka. ;]

Teraz zastanawiam się nad czymś z serii Tenga DeepThroat. Ma ktoś? Jakie wrażenia?
Old 20-11-10, 00:38   #50
Big Buddha
Świętoszek

majestix: to musiałeś jakieś poważne manewry wyczyniać
Moja Tenga Egg wystarczyła na pół roku, używana średnio raz w tygodniu. Również przebiłem sie przez sufit i została dziura Ale zaznaczam, że to moja wina, poszukiwałem intensywniejszych doznań, zagalopowałem się i silikon nie wytrzymał Od biedy można jeszcze używać tylko trzeba uważać przy finiszu na sperme.
Może Ty rozciągałeś na całą długość penisa, ja skupiałem sie na czubku.

Mimo wszystko polecam. Zamierzam na święta kupić DeepThroat'a, to zdam relację.
Big Buddha jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Masturbacja

Tags
monkey spanker tenga

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania