W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kolczyk w penisie, co wy sadzicie na ten temat?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kochanica90
    Erotoman
    • Jan 2013
    • 605

    A taki kolczyk nie rwie gumek?
    If your dick is longer than my heels, just say hello

    Skomentuj

    • wiarus
      SeksMistrz
      • Jan 2014
      • 3264

      Spoko namiętny, jakby co skupiam się na partnerkach, a nie na obcych kutasach.
      No właśnie odnośnie tematu: nie mam swojego zakolczykowanego i strasznie mnie to ciekawi: po kiego ludzie to robią?
      Jak się poczyta wypowiedzi "kobit" tu obecnych, to raczej im się kolczyk kojarzy z wydmuszką, niż kutasem
      "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
      James Jones - Cienka czerwona linia

      Skomentuj

      • kochanica90
        Erotoman
        • Jan 2013
        • 605

        Wiarus, mi się bardziej kojarzy z worem bakrerii. Mam kolczyk w pępku. Utrzymanie go w czystosci szczególnie latem, wymaga ode mnie sporego zaangażowania. Bardzo łatwo o stany zapalne. Wyjmowanie, przemywanie kolczyka I pępka to codziennosć. To ja się pytam co się dzieje z kolczykiem na kutasie, skoro u mnie to tylko pępek.
        If your dick is longer than my heels, just say hello

        Skomentuj

        • Nabram
          Seksualnie Niewyżyty
          • Mar 2015
          • 307

          kochanica90 " To ja się pytam co się dzieje z kolczykiem na kutasie"
          Jak sama zauważyłaś, siedlisko bakterii i innego świństwa. Wątpię by po każdym oddaniu moczu wyjmował kolczyk i przemywał. Ohyda i tyle. Nawet myśleć o tym mi się nie chce.
          Oral-B Nieeeee oral cacy
          Jutro może dla nas nie nadejść, więc żyjmy dziś dodatkowo na zapas. Król Julian

          Skomentuj

          • namiętny69
            Świętoszek
            • Aug 2009
            • 8

            Nabram większych bzdur niż tych co ty wypisujesz to nie słyszałem , oby każdy tak dbał o higienę jak ja to by było super . http://ero-host.org/foto-15085-kolczyk_w_kutasie.html

            Skomentuj

            • pawel24
              Świętoszek
              • Jun 2017
              • 26

              ja bym nie ryzykował..

              Skomentuj

              Working...