W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Zele intymne

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Endaen
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 7

    Zele intymne

    Jakie polecacie? Do masazu, do seksu czy do seksu analnego? W co warto sie wyposazyc do tych 3 rzeczy (moga byc rozne zele, do roznych rzecz). No i jak dobrze taki zel do masazu czy do seksu wykorzystac? Bardziej naklada sie to na penisa czy smaruje cipke? Jakies oryginalne pomysly?
  • MrBlack
    Banned
    • Aug 2013
    • 127

    #2
    Ja korzystałem z tego niebieskiego z Durex'a, więc nie mam zbyt porównania co do innych, ale zły nie był. Bezzapachowy.

    Skomentuj

    • robusss
      Świętoszek
      • Nov 2012
      • 41

      #3
      Kupilem rozgrzewajacy potegujacy doznania , ale nie ma wodotrysku :-D nie czuje zeby rozgrzewal... konska masc z chilli na pewno by bardziej rozgrzala xD
      "Za prawdziwych przyjaciół i za inne brednie.
      Za dziewczyny, które są nam wierne,bo sami jesteśmy wierni,
      I za to, że jesteśmy tego tak ślepo pewni."

      Skomentuj

      • buk2000
        Świętoszek
        • Apr 2009
        • 7

        #4
        My używamy Feminum, bo moja połówka jest bardzo wrażliwa na inne żele (pieczenie), niestety tylko w aptece jak na razie spotkałem ten żel i trochę ciężko znaleźć opakowanie 60g bo ono jest plastikowe, a mniejsza tubka jest metalowa i przez to zimna w dotyku brrr., ale ogólnie możemy polecić.

        odpowiadając Ci dalej to do Anala ten sam używamy, a co do nakładania to jak klasycznie się kochamy to do cipki nakładamy, a jak analnie to na penisa. zasadniczo masaż raz nam się zdarzył i z braku laku użyliśmy żelu nawilżającego.
        0statnio edytowany przez buk2000; 21-04-14, 22:22.

        Skomentuj

        • maniakse
          Świętoszek
          • Jun 2009
          • 1

          #5
          Ja polecam Durex Egzotyczna Marakuja, bardzo dobrze nawilża, nie lepi się, jest "ekonomiczny" nie trzeba go nakładać nie wiadomo ile no i pachnie bardzo przyjemnie. Smak też jest ok, nie jest taki chemiczny.

          Skomentuj

          • roz34
            Erotoman
            • Jun 2010
            • 485

            #6
            jest już taki temat, używam KY
            fan minetki

            Skomentuj

            • Consor
              Ocieracz
              • Dec 2011
              • 187

              #7
              U nas żadne durexy się nie sprawdziły. Przetestowaliśmy sporo różnych oliwek, olejków itd. i niestety wszystkie wywoływały podrażnienia (durex co prawda nie, ale był lepki i migiem wysychał).

              Skomentuj

              • tobi.85
                Świętoszek
                • Apr 2014
                • 32

                #8
                Ja zazwyczaj stawiam na zwykłą oliwkę, działa idealnie a nie uczula.

                Skomentuj

                • neonowka
                  Świętoszek
                  • May 2014
                  • 33

                  #9
                  tutaj również zwykła oliwka robi całą robote, żele durexa jedynie fajne jak sie chce smakowego lodzika dziewczynie podarować. Do innnych zabaw sie nie nadają, lepkie i szybko wysychają a po nie których dziewczyna odczuwała pieczenie

                  Skomentuj

                  Working...