[Masturbacja] Ile czasu do orgazmu?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cure89
    Świętoszek
    • Mar 2016
    • 5

    wszystko zależy od dnia potrzeby i chęci od minuty do kilku kilkunastu

    Skomentuj

    • fufu
      Świętoszek
      • Apr 2016
      • 15

      mi różnie, najszybciej to 5 min, ale zazwyczaj potrzebuję z 10-15

      Skomentuj

      • legwan
        Świętoszek
        • Apr 2016
        • 35

        Wszystko zależy od chęci, nastawienia, podniecenia, okoliczności... Jak jestem mocno podniecony, a nie ma czasu i miejsca na zabawę, to potrafię nawet w 30 sekund. Ale normalnie to tak od 5 do 15 minut, wtedy to jest przyjemne.

        Skomentuj

        • luki1322
          Świętoszek
          • Jul 2016
          • 2

          Ja jestem jakis..

          Niekiedy jak odpale w przegladarce kilkadziesiat filmikow to potrafie i 5h.
          Szkoda, ze w realu nie umiem tak dlugo

          Skomentuj

          • 16cm87
            Świętoszek
            • Aug 2016
            • 20

            u mnie z czasem od rozpoczęcia masturbacji do osiągnięcia orgazmu jest bardzo różnie, wszystko zależy od tego jak się czuje, czy jestem trzeźwy, czy jestem napalony itp. Niekiedy jest tak że dobrze penisa nie złapie do ręki chwila moment nawet nie dwie minuty i po wszystkim dostaje orgazmu, a czasami mam takie dni że aż się zły robie bo nie mogę dojść ale zawsze walcze do końca choć by niewiadomo ile miał się trzepać. Mój rekord dłügości to jakoś 2h30min pożniej nie dość że ręka to i penis bolał.

            Skomentuj

            • janlis
              Świntuszek
              • Aug 2012
              • 88

              Różnie: czasem wystarczy kilkanaście minut, a czasem nawet kilka godzin. Zależy od okoliczności. Lubię sobie trzepać, kiedy np. pracuję zawodowo w domu (zajęcie raczej "umysłowe" przy komputerze, więc co najmniej jedna ręka wolna ). Gdy zdarza się długie myślenie przy pracy - trzepię sobie naprawdę długo.

              janek

              Skomentuj

              • Piopiopiotrek
                Świętoszek
                • Jul 2017
                • 14

                Różnie u mnie bywa jak jestem bardzo podniecony wystarczy mi chwila a normalnie zajmuje mi to do 15 minut.

                Skomentuj

                Working...